Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BRD24 - Бердянськ 24
Додано 06 січ 2025

BRD24 - Бердянськ 24

@brd24_official
Кількість підписників: 11 769
Фото: 8,180
Відео: 1,210
Посилання: 5,700
Опис:
🔷 Новости Бердянска в Телеграм 🔶 Офіційний Telegram-канал Бердянського інформаційного порталу Brd24.com Бот каналу - https://t.me/Brd24com_bot Адмін каналу - @brd24_com 🔹підтримати канал тут - https://base.monobank.ua/8BWD5dUDfuyJhi
Джерело

BRD24 - Бердянськ 24 | Росіяни не користуються «сухопутним коридором» на КримТраса вздовж оку...

Логотип телеграм спільноти - BRD24 - Бердянськ 24 BRD24 - Бердянськ 24 @brd24_official
2 610 Охват/переглядів 2025-09-08 10:08 Повідомлення №13354
Росіяни не користуються «сухопутним коридором» на КримТраса вздовж окупованого азовського узбережжя порожня, а на мосту заториПід час повномасштабного вторгнення рф отримала контроль над азовським узбережжям України та створила сухопутний коридор на Крим. Втім, як виявилось, безпосередньо росіяни транзитну трасу через окуповані території майже не використовують.Тим часом на Кримському мосту останні кілька днів утворилися великі затори. Тиждень тому тут була черга з понад півтори тисячі авто. Станом на 12:00 8 вересня на ручний огляд чекають 510 машин. Про це «Бердянськ 24» стало відомо з російських тг-каналів.Тим часом траса, яку окупанти називають «Новоросія», порожня. Про це «Бердянськ 24» дізнався з публікації в тг-каналі російського пропагандиста Олександра Юнашева.«Затор на Кримському мосту не розсмоктався навіть до початку навчального року, кілька днів тому там все ще стояли півтори тисячі машин (а в них, відповідно, тисячі людей). Насправді все літо дивився на ці новини та губився в здогадах, чому ніхто не використовує горезвісний сухопутний коридор у Крим? Бойові дії? Погане дорожнє полотно? Дикі місця та людожери?Дякую колегам, вирішили перевірити, чи така страшна траса Р-280 «Новоросія» як її малюють. Кореспондент проїхав уздовж узбережжя Азовського моря, відвідав Ростов-папу-на-Дону, Маріуполь, Бердянськ, Мелітополь, Генічеськ та Джанкой і розповів докладно про свій шлях. А то може й даремно ви всі в заторі на мосту нудитесь…», – написав Юнашев. Вочевидь траса, яку окупанти називають «Новоросія», створювалась в першу чергу як інструмент військової логістики окупантів. Раніше «Бердянськ 24» повідомляв, що окупанти розширюють дорогу, щоб збільшити її пропускну спроможність.