Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BRD24 - Бердянськ 24
Додано 06 січ 2025

BRD24 - Бердянськ 24

@brd24_official
Кількість підписників: 11 719
Фото: 8,160
Відео: 1,210
Посилання: 5,700
Опис:
🔷 Новости Бердянска в Телеграм 🔶 Офіційний Telegram-канал Бердянського інформаційного порталу Brd24.com Бот каналу - https://t.me/Brd24com_bot Адмін каналу - @brd24_com 🔹підтримати канал тут - https://base.monobank.ua/8BWD5dUDfuyJhi
Джерело

BRD24 - Бердянськ 24 | СТАРІСТЬ В ОДНІЙ ВАЛІЗІ — ІСТОРІЯ ПОКОЛІННЯ, ЯКЕ ЖИЛО ЗАРАДИ СПАДКУЦей...

Логотип телеграм спільноти - BRD24 - Бердянськ 24 BRD24 - Бердянськ 24 @brd24_official
2 650 Охват/переглядів 2025-07-21 14:08 Повідомлення №12950
СТАРІСТЬ В ОДНІЙ ВАЛІЗІ — ІСТОРІЯ ПОКОЛІННЯ, ЯКЕ ЖИЛО ЗАРАДИ СПАДКУЦей лист написав наш земляк із Бердянського району. Все своє життя чоловік працював «на спадок» для своїх дітей – і втратив його за один день. Війна забрала у нього не лише дах над головою, а й відчуття, що праця життя мала сенс. Цей текст — про старість, яку війна вмістила в одну валізу.Все своє життя я думав про старість. Точніше – про те, що я маю для неї зробити.Наше покоління нічого не знає про життя «в моменті», як зараз модно казати. Нас вчили жити заради майбутнього. Відмовляти собі в усьому, працювати, старатись, відкладати. Головне бажання – залишити хоч щось своїм дітям. Можливо, це звучить гірко, але справлі: наше покоління вчили працювати «на спадок».Я так і жив: робота, підробітки, господарство. Нічого для себе, усе для сім’ї. Ми з дружиною ніколи ніде не їздили, не подорожували, нічим себе не тішили. Лише працювали й економили.Коли кілька років тому обоє вийшли на пенсію, то нарешті видихнули. Так, пенсія скромна, але економити нам не звикати. Головне, що маємо дім, город, трохи землі – і все це залишиться нашим донькам. Ми вірили: ми впорались…А потім настав 2022 рік.Спершу поїхали діти.Я хотів кричати: «як так, а для кого ж ми все це робили, навіщо воно нам?»А потім виїхали ми.На сьомому десятку.З однією валізою.Я не знав, що сказати. Як це – покинути все, що ти створював впродовж всього життя?Як це – зрозуміти, що в тебе більше нічого немає?Як це – втратити не лише дім, а саму надію, що ти колись допоможеш своїм дітям?Коли все, заради чого ти жив – вмістилось в одну валізу.Все своє життя я думав про старість, як про спокій.Про відчуття, що ти зробив усе правильно, виконав свій обов’язок, залишив щось дітям.А тепер я маю старість в одній валізі.І відчуття дикої безпорадності.