Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BRD24 - Бердянськ 24
Додано 06 січ 2025

BRD24 - Бердянськ 24

@brd24_official
Кількість підписників: 11 559
Фото: 8,150
Відео: 1,210
Посилання: 5,690
Опис:
🔷 Новости Бердянска в Телеграм 🔶 Офіційний Telegram-канал Бердянського інформаційного порталу Brd24.com Бот каналу - https://t.me/Brd24com_bot Адмін каналу - @brd24_com 🔹підтримати канал тут - https://base.monobank.ua/8BWD5dUDfuyJhi
Джерело

BRD24 - Бердянськ 24 | ГРОШІ ЗАКІНЧИЛИСЯ? ОКУПАЦІЙНА ВЛАДА ПЕРЕХОДИТЬ В РЕЖИМ ЕКОНОМІЇЯким чи...

Логотип телеграм спільноти - BRD24 - Бердянськ 24 BRD24 - Бердянськ 24 @brd24_official
2 600 Охват/переглядів 2025-04-15 14:50 Повідомлення №11922
ГРОШІ ЗАКІНЧИЛИСЯ? ОКУПАЦІЙНА ВЛАДА ПЕРЕХОДИТЬ В РЕЖИМ ЕКОНОМІЇЯким чином загарбники хочуть заощадити на потребах міста - читайте в матеріаліОкупаційна влада скасувала торішній план заходів щодо забезпечення збалансованого бюджету. Натомість затвердили новий – щодо зростання прибутку та оптимізації видатків. Про це «Бердянськ 24» дізнався з сайту так званої адміністрації Бердянського міського округу.План економії та заробітку передбачає кілька пунктів. Коротко про основні. 🔹 по-перше, пошук підприємців, які виплачують працівникам «сіру» зарплатню нижче прожиткового мінімуму та організацій, які не сплачують податки. Це дозволить заробити на штрафах і отримати нові надходження в бюджет; 🔹 по-друге, окупанти вирішили зібрати борги за договорами оренди нерухомості та земельних ділянок міського округу. Також планують зібрати борги з виплати адміністративних штрафів; 🔹 по-третє, збільшення кількості платних послуг від міських закладів культури та спорту. Водночас окупаційна влада вирішила знизити максимальну ціну на бюджетні закупівлі;🔹 по-четверте, економія бюджету торкнулася муніципальних установ. Окупанти планують ліквідувати або об’єднати деякі заклади, а також скоротити їх штат. «Оптимізація» стосується як основного, так і обслуговуючого та адміністративного персоналу. Зокрема сторожів, кухарів, прибиральників, водіїв, завгоспів, електриків, слюсарів тощо.Водночас на пропагандистських тг-каналах регулярно публікуються оголошення про роботу. Великі переліки вакансій стосуються зокрема комунальних підприємств.Чи означає цей план, що з бюджету рф стали менше виділяти коштів на окуповані території або таким чином загарбники на місцях хочуть заробити більше грошей для себе сказати важко. Втім точно відомо, що псевдовлада переводить місто в режим економії.