Джерело
Бородянська територіальна громада | На Київщині заборонено відвідувати ліси цивільному населенню. Заборона...
1 200 Охват/переглядів
2023-10-16 17:07
Повідомлення №5561
На Київщині заборонено відвідувати ліси цивільному населенню. Заборона триватиме щонайменше до кінця режиму воєнного стану. Щоб повністю розмінувати Київщину, може знадобитись 8-10 років. За кожне незаконно зрубане дерево правопорушнику доведеться сплатити штраф залежно від розміру дерева: - у лісах – від 599 до 2 709 грн (постанова КМУ від 23.07.2008 № 665);- у межах міста та інших населених пунктів – від 1152 до 1852 грн (постанова КМУ від 08.04.1999 № 559);- у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – від 908 до 4 132 грн (постанова КМУ від 10.05.2022 № 575).Також відповідно до КУ про адмінправопорушення:стаття 65 – незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка, штраф: від 510-1020 грн, посадових осіб 2550 до 5100 грн;- стаття 153 – знищення або пошкодження зелених насаджень, окремих дерев, що не віднесені до лісового фонду, або їх незаконна порубка тягнуть за собою штраф: від 170 до 510 грн; посадових осіб або ФОП – від 510 до 850 грн.@БучанськаРДА