Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Брати Яковлеви 🇺🇦 ꑭ
Додано 06 січ 2025

Брати Яковлеви 🇺🇦 ꑭ

@braty_yakovlevu
Кількість підписників: 27 735
Фото: 6,220
Відео: 3,160
Посилання: 4,270
Опис:
📩Співпраця - https://www.instagram.com/p/CvkZOnAteRN/?igsh=eHlqYjBwaGViaXEz ❗️Запропонувати новину: @bratu_YakovlevuBot
Джерело

Брати Яковлеви 🇺🇦 ꑭ | Смішна і сумна історія до 4-ї річниці звільнення Київщини.Один із боїв...

Логотип телеграм спільноти - Брати Яковлеви 🇺🇦 ꑭ Брати Яковлеви 🇺🇦 ꑭ @braty_yakovlevu
4 050 Охват/переглядів 2026-04-02 18:17 Повідомлення №18615
Смішна і сумна історія до 4-ї річниці звільнення Київщини.Один із боїв березня 2022-го — на перехресті Ворзель—Буча—Ірпінь. Захисники Києва тримали оборону в готелі «Вілла Сан Маріно».Група Бота з ТрО «Азов» (нині — Третя штурмова, а сам Бот — її комбриг) вела бій в оточенні проти російських морпіхів. Будівлю прошивали снаряди і зрештою затопило. Підкріплення, яке намагалося прорватися, росіяни відкидали у посадку.Після важких боїв Ворзель зачистили — і ворог не вийшов на пряму дорогу до Києва.Учора випадково зустріла Дмитра Ковпака — учасника бою «під Сен-Маріно». Там він отримав поранення.Питаю, як здоров’я.Каже: нормально. Медкомісія побачила, що я ходжу без милиці — навіть хотіла зняти інвалідність. На нозі майже добу був турнікет: нерви відмерли, але частину судин лікарі відновили.Питаю: медалі дали?Сміється: які медалі — я навіть УБД не отримав.Потім згадуємо сам бій — жарти, розмови, як готувалися загинути, як смертельно поранений продовжував відстрілюватися.Питаю, чи були там після звільнення Київщини.Каже: були. Приїхали через рік — «Вілла Сан Маріно» вже працює. Та сама адміністраторка, яку військові благали евакуюватися, — на місці.І що, зраділа, подякувала?Каже: ні. Побачила нас і сказала: «це ви ті військові, через яких нам тут усе розбомбили».Сміятися тут чи плакати?)Хлопці самі описали той бій і видали книжку.Бо колективна пам’ять, як показує навіть свіжа історія, — ненадійна.Якщо за чотири роки все настільки стирається — що буде за десять?(с) Тетяна Даниленко