Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Брати Яковлеви 🇺🇦 ꑭ
Додано 06 січ 2025

Брати Яковлеви 🇺🇦 ꑭ

@braty_yakovlevu
Кількість підписників: 27 735
Фото: 6,220
Відео: 3,160
Посилання: 4,270
Опис:
📩Співпраця - https://www.instagram.com/p/CvkZOnAteRN/?igsh=eHlqYjBwaGViaXEz ❗️Запропонувати новину: @bratu_YakovlevuBot
Джерело

Брати Яковлеви 🇺🇦 ꑭ | Про обʼєднання одних з іншими… Дуже недоцільно обʼєднувати Міністерств...

Логотип телеграм спільноти - Брати Яковлеви 🇺🇦 ꑭ Брати Яковлеви 🇺🇦 ꑭ @braty_yakovlevu
5 110 Охват/переглядів 2025-07-18 17:14 Повідомлення №17119
Про обʼєднання одних з іншими… Дуже недоцільно обʼєднувати Міністерство Ветеранів з Міністерством Соц-політики не дивлячись на те, що напрямки роботи у них схожі. У нас сотні тисяч ветеранів, а після закінчення війни буде набагато більше, тому для них потрібно розбудовувати окрему структуру, яка не буде завантажена іншою бюрократичною роботою повʼязаною з цивільними. Зараз МінВетеранів запустило хвилю у бік цифровізації пільг та різних послуг для ветеранів, які будуть обʼєднанні в одному додатку, щоб не бігати по кабінетам. Почали активно проводити різноманітні змагання для ветеранів у різних категоріях, також дивлюсь квартири дають по регіонам хлопця (сподіваюсь на справедливий розподіл), але по фотографіям отримують ключі ветерани, які мають тяжкі поранення після служби. У міністерства ветеранів є бажання брати на роботу ветеранів, або списаних військових, але на зарплату в 15 тисяч гривень — це смішно для людей, які пройшли пекло і мають проблеми зі здоровʼям. Ще треба врахувати той факт, що більшість ветеранів орендують квартири в Києві, тому прожити на 15к в Києві — це нереально. За цю проблему всі знають. Ніхто не каже, що спеціально для ветеранів потрібні супер умови всюди, але хоч в міністерстві, яке є профільним для них, можна зробити більш адекватні умови, але це потрібно змінювати законодавство та нормативно-правові акти. Скільки років міністерство ветеранів було формальністю, давайте не знищувати те, що хоч зараз почало розбудовуватися.