Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Брати по Зброї
Додано 14 лип 2024

Брати по Зброї

@bpz_ukraine
Кількість підписників: 91 959
Фото: 51,000
Відео: 26,400
Посилання: 51,500
Опис:
Головний військовий канал України 🧭 Ситуація на фронті 👁‍🗨 Огляд західної зброї 🕵🏻 Зведення спецслужб 💪🏻 Русский военный корабль, иди на*уй! Співпраця/написати в Редакцію – @bpzvideo_bot Посилання на канал: https://t.me/+nF3A2OeTJXBmY2Yy

👥 Кількість підписників

91 959
Середній/День:: -173
Середній/Тиждень:: -508
Середній/Місяць:: -1654

👁️ Середній перегляд на повідомлення

15 507
Середній/День:: 12,000
Середній/Тиждень:: 15,471
ERR: 16.86%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 10
Середнє за тиждень: 3.4
Середнє за день: 2

Історія змін назви

Брати по Зброї 2025-03-25
ба 2025-03-22
Брати по Зброї △ 2024-08-08
Брати по Зброї ✙ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 18,500 26-06-22 07:20
СБУ та Нацполіція затримали агентів фсб, які готували теракт біля однієї з адмінбудівель у центрі Києва і намагалися втекти до росіїСлужба безпеки та Національна поліція запобігли резонансному теракту в Києві. За результатами дій на випередження затримано двох агентів фсб, які готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі Києва.Як з’ясувало розслідування, фігуранти заклали саморобний запальний пристрій, який мав спричинити загоряння та вибух генераторної установки біля адмінкорпусу.Активувати механізм вони планували дистанційно, перебуваючи в дорозі у напрямку білорусі, через яку хотіли втекти до рф.Встановлено, що після мінування будівлі агенти сіли на пасажирський потяг у напрямку Чернігівщини. Звідти вони планували нелегально перетнути кордон через річку за допомогою надувного човна.Правоохоронці завчасно викрили зловмисників, задокументували їхні злочини і затримали у поїзді. За матеріалами справи, підготовкою теракту займалися завербовані фсб мешканці Києва. Один з них мобілізований, який самовільно залишив військову частину, інший – столичний маркетолог.Обидва фігуранти потрапили до уваги російських спецслужбістів через Телеграм-канали, де публікували коментарі на підтримку кремлівського режиму.У разі виконання ворожого завдання рашисти обіцяли «евакуювати» агентів на територію рф з подальшим працевлаштуванням до лав фсб.Для здійснення теракту агенти отримали з рф інструкцію на виготовлення саморобного запального пристрою, який заклали під генератор у Шевченківському районі столиці.За задумом ворога, підрив технологічного обладнання мав спричинити значне вогневе ураження сусідньої адмінбудівлі.Також навпроти місця запланованого теракту агенти встановили замасковану телефонну камеру з віддаленим доступом для фсб. Щоб позбутися речових доказів, фігуранти спорядили її другим СВП, який планували підірвати після вибуху генератора.Під час обшуків у затриманих вилучено смартфони із доказами роботи на ворога та надувний човен для нелегального перетину держкордону. Встановлено, що перед виконанням цього теракту вони виконали низку «тестових» завдань від ворога. Зокрема, зловмисники заклали схрон зі зброєю і боєприпасами у лісосмузі в передмісті Києва, а геолокацію з мітками схованки надіслали фсб для подальшого використання у підривній діяльності. Також агент-військовослужбовець «зливав» ворогу дані військових об’єктів, зокрема одного з полігонів, розташованого там озброєння, кількість військовослужбовців.Служба безпеки вжила заходи для убезпечення локацій Сил оборони, що цікавили ворога та перебували в зоні активності агентів.Слідчі СБУ повідомили їм про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України (закінчений замах на вчинення терористичного акту).Вирішується питання щодо додаткової кваліфікації їхніх дій за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану.Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно з працівниками Управління карного розшуку ГУ НП у м. Києві за сприяння Державної прикордонної служби України та процесуального керівництва Київської міської прокуратури.
👁 15,400 26-06-10 10:45
📌 “Інженери агресії” — новий розділ на порталі War&Sanctions  ГУР МО України на порталі War&Sanctions запускає новий розділ “Інженери агресії”.  У розділі розміщуватиметься  інформація про тих, хто забезпечує ведення агресивної війни проти України, проєктуючи та конструюючи російське озброєння.  ▪️ Наукова спільнота рф відіграє ключову роль у здатності росії вести злочинну геноцидну війну проти України: російські вчені та інженери працюють у сферах розробки ракетного озброєння, безпілотних систем, систем наведення та штучного інтелекту, які застосовуються для ударів по цивільній інфраструктурі та вбивств українців.  ▪️ Попри причетність до ведення війни, багато російських учених продовжують бути частиною світової наукової спільноти:  отримувати міжнародні гранти, співпрацювати з іноземними науковими установами та підприємствами, брати участь у міжнародних заходах. Отриманий досвід вони застосовують на своїх підприємствах та інститутах для створення нових інструментів масового вбивства та скоєння воєнних злочинів.👉 До першої ітерації розділу увійшли конструктори, інженери, технологи та керівники підприємств російського ВПК, які виробляють основні засоби ураження. Саме їх росія систематично застосовує для ударів по цивільних об’єктах в Україні — балістичні та крилаті ракети, керовані авіаційні бомби та ударні БпЛА. Багато з них вже давно є фігурантами санкційних списків країн-партнерів, проте є й ті, що залишилися поза увагою. Серед них:• сєрґєй сюрсін — головний конструктор воткінського заводу, під чиїм керівництвом здійснюється виробництво балістичних ракет 9М723 зі складу ОТРК “іскандер-м” та РС-26 “рубєж”, більш відомих як “орєшнік”;• єлтуган сиздіков — перший заступник генерального директора, заступник з науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, головний конструктор ГОСМКБ “радуґа” ім. а.я.березняка” – основного підприємства з розробки та виробництва стратегічних крилатих ракет Х-101;• віталій ієкєль — головний конструктор виробничого об’єднання “стрєла”, який здійснює безпосереднє керівництво конструкторськими розробками та модернізацією надзвукових протикорабельних крилатих ракет 3М55М “онікс-м”.Надалі список буде розширюватися, і кожен, хто причетний до страждань українського народу, не матиме спокою у світі.Слідкуйте за оновленнями. ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter  🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 16,500 26-06-09 10:35
👉 Постійна мета ворожих спецслужб — дестабілізація всередині України, — представник ГУР Держава-агресор росія стратегічно вже програла — втратила свій геополітичний вплив, а її економіка стрімко деградує. Про це заявив представник ГУР МО України Андрій Юсов в інтерв’ю Ганні Гопко для подкасту “Суб’єктивно, але правдиво”.  “Сьогодні про росію більше ніхто не згадує як про наддержаву, і вона сама про себе вже не згадує як про один з полюсів світу. Сьогодні ні США, ні Китай не ставляться до неї так”, — сказав він.  Водночас представник ГУР нагадав, що російські спецслужби постійно прагнуть дестабілізувати ситуацію всередині України, оскільки досягнути своїх цілей грубою силою агресор не може.  “Постійна мета ворога — дестабілізація ситуації в Україні. Це сіяння паніки, зневіри. Це робота на делегітимізацію влади, делегітимізацію підтримки суспільства Сил безпеки і оборони, натравлення всіх проти всіх тощо. Але сьогодні в сучасному світі, достатньо нестабільному, Україна як держава та українці як нація і суспільство є напрочуд гарним зразком стійкості.  Понад 4,5 роки повномасштабного вторгнення і війни з сильнішим противником — українці залишаються єдині  як в оцінці того, що відбувається, так і готовності чинити опір”, — зазначив Андрій Юсов.  Також він розказав, що здатне гарантувати відсутність російської агресії в майбутньому.  “[Напасти ще раз росія] не зможе, коли буде розуміти, що ціна занадто висока. Або не буде росії в тому форматі, коли вона становить постійну загрозу не лише для України, але й для усіх своїх сусідів, бо вона не може по-іншому жити як імперських механізм. От такої росії просто не повинно бути”, — пояснив представник ГУР.  🔗 Більше оцінок Андрія Юсова дивіться за лінком.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter  🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 13,300 26-06-08 13:40
СБУ та Нацполіція затримали чоловіка, який влаштував вибух у поштовому терміналі в Києві 5 червняКонтррозвідка та слідчі Служби безпеки спільно із Нацполіцією по «гарячих слідах» затримали чоловіка, який 5 червня влаштував вибух на одному з терміналів «Нової пошти» в Оболонському районі Києва. Це призвело до загибелі одного з працівників відділення, ще двоє отримали тілесні ушкодження. Подія сталася вранці під час розвантаження посилок, одна з яких здетонувала. За даними слідства, відправлення містило осколкові боєприпаси, пересилання яких заборонено, а відправником небезпечної бандеролі був 35-річний уродженець Донеччини, який наразі проживає у Запоріжжі. Нехтуючи правилами безпеки, він надіслав знайомому з Києва незаконно придбані засоби ураження. Оперативники СБУ спільно з працівниками Національної поліції затримали фігуранта за місцем проживання у Запорізькій області. Під час невідкладних обшуків правоохоронці виявили у мобільному телефоні затриманого дані про вміст посилки та її відправлення. Слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).Солом’янський районний суд м. Києва обрав фігуранту безальтернативну міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.Триває слідство для встановлення всіх обставин злочину. Комплексні заходи проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області, а також Запорізьке управління СБУ за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.
👁 15,400 26-06-06 12:05
🔥 Сили оборони уразили пункт базування "Кронштадт", арсенал і нафтову інфраструктуру в Ленінградській області та інші об’єкти ворога, — ГенштабСерію результативних ударів українські військові завдали 5 червня та в ніч на 6 червня 2026 року.▫️На території Ленінградської області рф уражено пункт базування кораблів "Кронштадт" (Санкт-Петербург, рф). На території об'єкта зафіксовано вибухи, ступінь ураження уточнюється.▫️Також уражено нафтобазу "Петергофская" (м. Ломоносов, Ленінградська область, рф). Зафіксовано влучання, вибух та займання на об'єкті.▫️Окрім того, завдано ураження по нафтовому терміналу "Несте" (м. Ломоносов, Ленінградська область, рф). Зафіксовано займання в районі терміналу, результати ураження уточнюються. Термінал є вузловим об'єктом розподілу нафтопродуктів (бензин, дизель) у північно-західному регіоні рф. Одноразовий об'єм зберігання — 40 000 кубічних метрів світлих нафтопродуктів.▫️Уражено арсенал комплексу зберігання ракетного озброєння, боєприпасів та військового майна 1060-го Центру матеріально-технічного забезпечення (смт Большая Іжора, Ленінградська область, рф). Зафіксовано вибухи на території об'єкта, вторинну детонацію та пожежу.▫️Серед іншого уражено нафтобазу "Усть-Лабінськ" (Краснодарський край, рф) – на території об'єкта зафіксовано пожежу. Результати ураження та завдані збитки уточнюються. Нафтобаза задіяна в забезпеченні пальним російських військ.▫️Також завдано удару по КСП підрозділу противника в районі Малинівки (Бєлгородська область, рф) та складу МТЗ у районі Караїчного Луганської області.▫️Уражено пункти управління БпЛА противника в районах Воскресенки та Одрадного Донецької області, а також Новофедорівки та Залізничного Запорізької області.▫️Завдано ударів по районах зосередження особового складу противника поблизу Покровська та Родинського Донецької області, Петропавлівки на Харківщині, а також Тьоткіного та Анатоліївки Курської області (рф).
👁 10,900 26-06-03 16:45
Традиційна добірка українських каналів, які допомагають ЗСУ, Силам оборони України, волонтерам та чинять опір на інформаційному фронті. Обирайте канали, які вам до вподоби і долучайтеся до поширення. Разом Переможемо!🤝🇺🇦️БРАТЧУК - Голова Громадської ради при Одеській ОВА, речник Української Добровольчої Армії🤡Крінжарня - тут про тих, кому не звикати ганьбитися, приниження кацапів та наші болючі теми👌🔥💪🇺🇦 🇺🇦Євген Сасько 🇺🇦 -  канал про особливості війни та воєнно-політичної ситуації в світі.💪 ЗСУ ДВІЖ😎 - БАВОВНА ТА ДВІЖ: Архів знищення ворога 🎥Кадри, від яких тепло на душі 🇺🇦💣📨 infosprotyv - Інформаційний спротив. Спростування фейків роспропаганди та якісна русофобія.⚓️ Олександр Коваленко – злий одесит, він же координатор групи «ІС». Розкриває фейки росії і аналізує ситуацію в її ВПК, 🔴 Zvиздец Мангусту - телеграм-канал військового оглядача Костянтина Машовця. Група «ІС».️Брати по Зброї ✙ - головний військовий канал України🪖WarArchive - Військовий архів, в прямому розумінні цього слова. Разом збережемо нашу новітню історію.🫡🚀War Zone - Воєнно-політичні новини, огляди, історичні факти та меми з гумором, відео з фронту, відео винищення русні. Канал з довгою та неоднозначною історією🫡️Добровольці Божої Чоти⚔️  - Архів рідкісних матеріалів російсько-української війни.OSINT Бджоли ✙ - спільнота, яка збирає та публікує дані російских воєнних злочинців.🇺🇦Барахолка ТАКТИКА🇺🇦 - Канал для продажу, купівлі та обміну різними тактичними штуками (одяг; захист; і т.д.).🔴 Воїни України - канал, де ви знайдете відео наших Героїчних воїнівБПЗ | Написати нам
👁 20,800 26-06-02 17:01
Мінфін та Центробанк рф заявили путіну, що подальше фінансування війни в нинішніх масштабах загрожує небезпечним зростанням дефіциту бюджету, – Bloomberg. Без скорочення витрат стабілізувати державні фінанси буде неможливо.Через падіння доходів від експорту енергоносіїв росія вже заклала на 2026 рік скорочення оборонних витрат приблизно на 11%. Це перше урізання військового бюджету за чотири роки повномасштабної війни.Додатковий тиск створює стрімке зростання витрат на обслуговування внутрішнього боргу через високі відсоткові ставки. У 2026 році витрати лише на виплату відсотків за кредитами перевищать сукупні витрати бюджету на освіту та медицину, що створює серйозний ризик соціального вибуху.Водночас понад 80 регіонів рф мають дефіцит бюджетів і залежать від дотацій або дорогих кредитів.Падіння нафтогазових доходів, санкції та погіршення стану бізнесу посилюють економічні проблеми. Більше половини великих компаній повідомили про зниження прибутків, заморожують інвестиції або скорочують персонал, тоді як фінансові резерви країни майже вичерпані.БПЗ | Написати нам
👁 16,000 26-05-31 10:50
Офіційно: Луганщина відтепер під контролем дронів Третього армійського корпусу!Бійці батальйону безпілотних систем Третьої штурмової завдали ударів по логістиці окупантів на тимчасово окупованій Луганщині, діставшись до самого КПП «Ізварине» — це понад 205 км углиб території, контрольованої ворогом.Під час операції пілоти ББС уразили бронетехніку та склади боєприпасів противника.«У відповідь на заяви ворога про повне захоплення Луганської області оголошуємо операцію з контролю логістичних маршрутів на Луганщині та Східній Слобожанщині. Луганськ, Старобільськ, Алчевськ, Брянка, Кадіївка — тепер перебувають під контролем БПЛА Третього армійського корпусу», — заявив командир корпусу, бригадний генерал Андрій Білецький.Успішну технологічну операцію спланував і очолив друг Схід — командир взводу ударних БПЛА, уродженець Луганщини. У 2022 році він десантувався в оточений Маріуполь, а після завершення його оборони самотужки вийшов на підконтрольну територію, за що отримав звання Героя України.Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | Threads | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 15,900 26-05-27 11:25
🛰 Майже 6 000 космічних знімків для ГУР — як “Народний супутник” допомагає нищити цілі агресора на мільярди доларівУже понад 5 900 радіолокаційних космічних знімків, починаючи з вересня 2022 року, одержали фахівці ГУР МО України завдяки “Народному супутнику”.Підрозділи космічної розвідки ГУР отримують свіжі супутникові знімки щодня, і ці дані використовуються для відстеження об’єктів на окупованих землях та на території держави-агресора росії, виявлення ворожих військових цілей, планування їхнього вогневого ураження, а також для оцінки наслідків наших ударів. “Для сучасної війни доступ до космічних технологій відіграє надважливу роль, і якраз “Народний супутник” став для України першими гострими очима на орбіті — ми бачимо, куди цілитись, ми розуміємо, чим краще бити, ми маємо контроль наслідків уражень. Багатомільярдні втрати російського агресора — ось результати, в тому числі й “Народного супутника”, які зміцнюють нашу стійкість, і ця системна робота триває”, — наголосив представник ГУР МО України Андрій Юсов. Технологія радіолокаційного спостереження SAR дозволяє отримувати зображення незалежно від часу доби, хмарності чи погодних умов, а роздільна здатність окремих знімків може сягати до 0,25 м/піксель. Один знімок здатен охоплювати площу до 225 км².👉 “Народний супутник” — проєкт, реалізований у 2022 році завдяки ініціативі Благодійного фонду Сергія Притули, в результаті якої, коштом небайдужих громадян та бізнесів, ГУР МО України отримало в управління супутник фінської аерокосмічної компанії ICEYE та доступ до бази супутникових знімків сузір’я ICEYE. І ця інвестиція в українську безпеку вже давно довела свою ефективність.Дякуємо Благодійному фонду Сергія Притули та всім українцям, які долучилися до збору й зробили цей проєкт реальністю.“Народний супутник” продовжує допомагати у збройній боротьбі за свободу України!Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter  🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 19,300 26-05-26 06:05
🇪🇺 Посол ЄС в Україні Катаріна Матернова відкинула вимогу кремля покинути Київ:«росія знову погрожує дипломатам та іноземцям, вимагаючи, щоб ми покинули Київ. Але ми нікуди не підемо!Сьогоднішня заява Міністерства закордонних справ росії — це шедевр лицемірства.Режим, який роками бомбив житлові будинки, музеї, пологові відділення, школи та електростанції, раптом почав говорити мовою «міжнародного гуманітарного права» та «Женевських конвенцій».Той самий режим, який щоночі завдає ракетних і дронових ударів по цивільному населенню, тепер застерігає інших триматися подалі.Ми чітко розуміємо, що це означає. росія хоче страху. Паніки. Ізоляції України.Це не спрацює.ЄС нікуди не піде. Ми залишаємося в Києві. Ми залишаємося з Україною.Погрози на адресу дипломатів та міжнародних організацій — це не ознака сили. Це ознака відчаю.Чим агресивнішим і загрозливішим стає кремль, тим очевидніше, що режим путіна розуміє: він не зможе зламати стійкість України та підтримку її партнерів.Київ стоїть.Україна стоїть.І ми теж.🇪🇺🤝🇺🇦» Французькі та польські посольства також залишаються працювати в Києві не дивлячись на погрози скажених собак.БПЗ | Написати нам