Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бойкот пожежних України
Додано 13 лис 2021

Бойкот пожежних України

@bpu101_info
Кількість підписників: 9 818
Фото: 1,980
Відео: 374
Посилання: 811
Опис:
❗️Телеграм-канал ГС БПУ ✅️ Наш телеграм бот для зворотнього зв'язку. Там Ви можете надати будь-яку інформацію . Анонімність гарантовано↙️↙️↙️ @BPU101_bot
Джерело

Бойкот пожежних України | Пожежні пишуть:"Прошу анонімно. Доброго дня спільното! Вчора сталося с...

Логотип телеграм спільноти - Бойкот пожежних України Бойкот пожежних України @bpu101_info
11 800 Охват/переглядів 2024-08-01 06:07 Повідомлення №2766
Пожежні пишуть:"Прошу анонімно. Доброго дня спільното! Вчора сталося страшне горе в сім'ї рятувальників! Велике співчуття рятувальникам Харківщині в особі пожежного який втратив дружину, дім. Скорішого одужання сину рятувальника!! Я думаю усі бачили це відео але мало хто звернув увагу на фразу : "и так людей не хватает". Тут хочу сказати за ту ситуацію коли пан Астахов каже що у нього все добре і Луганські рятувальники йому не потрібні! Він пише рапорти на милість голови служби з проханням вишвернути людей з його області, забрати піротехніків та техніку Луганського гарнізону! Зараз йде якась політична гра Києва по знищенню боєздатного підрозділу який би міг зараз стати пліч опліч з харківськими колегами і допомагати їм в цей тяжкий час.  Начальники підрозділів харківського гарнізону та особовий склад з радістю приймає допомогу і хоче залучати Луганських рятувальників на поміч але була дана команда Києва не залучати їх , щоб навмисно знизити показники виїздів щоб в котрий раз ткнути пальцем що ви нікуди не їздите і ні на що не здатні. Я вважаю не треба бути дуже розумною людиною щоб зрозуміти що Луганські рятувальники виїжджають згідно наказу по взаємодії і самовільно без дозволу Харкова вони не можуть виїжджати! Отже, підводячи підсумки замість того щоб збирати зведені загони по отриманню убд та тридцятки з інших областей, залучайте підрозділи які з вами вже 3 рік поруч, виїхали з окупованої території не зрадивши присязі! Припиніть політичний тиск з Києва!! А то це вже пахне якоюсь зрадою і зневірою в те що Луганщина повернеться, деокупація буде. Слава Україні!!"