🖇 Сьогодні президент ВЦС "Бойове Братерство України" Павло Жебрівський відновив поїздки на фронт. Два тижні без побратимів — і от знову передова, сліди війни.Від фонду родини Жебрівських морпіхам на Покровському напрямку передано три екофло та три тепловізійні приціли.Це не просто «гуманітарка», а речі, що рятують життя і дозволяють бити ворога першим. московитів після цього має поменшати.Була й жива розмова. В очах бійців — впевненість. На питання “Що далі?” — коротко: “Перемога”.Так, ситуація складна. Є рух ворога біля Покровська, частина сіл — під його контролем. Але наші позиції вже краще укріплені: фортифікації, рови, системи спостереження.Та головне — як і заради чого ми йдемо до перемоги? Якщо командир не може пояснити сенс, не буде й результату.Бо війна — це не лише зброя, а й смисли, довіра, лідерство.‼️ Перемога кується не у відосиках і не в турне. Вона народжується на передовій і в тилу, коли працюєш не на рейтинг, а на армію. Лідеру — час піти. 🖇Facebook | Instagram | TikTok | Сайт
🕯️Загинув Сергій Захаревич… Людина-війна. Побратим. Герой. Наш брат.Сьогодні Україна втратила одного з найсильніших своїх синів — полковника Сергія Захаревича, командира 110-ї окремої механізованої бригади. Для когось він був офіцером, для когось другом, для когось — легендою. Для нас — він був усім цим і більше. Він був людиною-війною. Жив війною. Боровся до останнього подиху. І віддав своє життя — не за абстрактну ідею, а за кожного з нас, за нашу українську землю, за наше майбутнє.Ми з Сергієм пройшли нелегкий шлях. Це був воїн, який не шукав слави, але гідно ніс свій прапор. Це був командир, який не ховався за спинами солдатів. Це був побратим, на якого завжди можна було покластися. І просто людина — світла, вольова, вірна.Немає слів, які могли б втамувати біль втрати. Залишилась дружина. Залишилось троє дітей. Залишились ми — його бойові побратими, його друзі, ті, хто продовжуватиме боротися. Бо тепер ми зобов’язані не лише перед Україною, а й перед ним. Перед його дітьми. Перед його пам’яттю.🙌🏻 Сергію, брате, тримай небо. А ми — триматимемо стрій. До Перемоги.
Набат для вільного світу 🙌Минулого тижня Верховний суд США ухвалив рішення, що суди штатів не можуть зупиняти укази президента з національних питань. Тепер президент має право самостійно вирішувати важливі питання, що фактично знищує систему стримувань і противаг в США. В країні фактично є лише одна інституція — президент.📌 Конгрес і Сенат, де більшість республіканців, стали приватною монобільшістю Трампа. Судова гілка влади втратила вплив, і це можна порівняти з «коронуванням» Дональда Трампа. Це рішення руйнує лідерство США у Вільному світі.📌 Це має певні паралелі з Україною: президент безстроковець, монобільшість із різними «докупленими» політичними силами, слухняний уряд і корумпована судова система. Це також шлях до диктатури та тиранії.Проте є важливий запобіжник — протестний дух нації, яка бореться на фронті й у тилу за свою свободу. Ми маємо не боятися і не допустити, щоб нас виключили зі спільноти Вільного світу.Війна з московитами і внутрішній тиск режиму намагаються демотивувати нас, але не можемо миритися з тим, що відбувається. Потрібно підтримувати глузд Волі і бути гідною нацією. Ми варті свободи, бо платимо за неї найвищу ціну.🇺🇦Ми — нація українців по духу. Ми — нація перемог!
🖇️ Шоу на крові чи війнаПакистан та інші уряди подали «найвеличнішого» лідера з Америки на Нобелівську премію миру. І все це — нібито за утвердження миру між Ізраїлем та Іраном. Вони точно переконані, що це була війна? Хіба Ізраїль уперше бомбардує Іран? Ні. Можливо, цього разу трохи більше долучилися США зі своїми глибинними бомбами? Так. Але війна завершується або знищенням військового потенціалу, або окупацією, або зміною режиму.Чи досягли своїм бомбардуванням Ізраїль і США хоча б однієї з цих цілей?Перше. Аятоли лише зміцнилися, адже у диктаторських режимів ключове завдання — мати зовнішнього ворога. І для внутрішнього споживання в Ірані цей ворог остаточно утвердився.Друге. Чи знищено ядерний потенціал Ірану? Уже навіть ЗМІ, не кажучи про аналітичну спільноту США, говорять про те, що збагачений уран залишився недоторканим. У найкращому разі було пошкоджено близько 10% центрифуг. А скільки їх у Ірані? За оцінками — від 2,5 до 3,5 тисячі.Крім того, розвідники повідомляють, що споживання електроенергії у районах, де розміщені центрифуги, не зменшилось.То що ж це було?Це було шоу — з невинними жертвами. Дух аятол знову постає як ворог. Для Нетаньягу — це відтермінування розвалу коаліції та уникнення відповідальності за чотири кримінальні провадження. А «найвеличніший» лідер із США здобув ефемерну славу миротворця. Тобто, владні особи отримали профіт, а цивільні іранці й ізраїльтяни — поранення й загибель. Це шоу на крові. Це не війна.Це також спроба деяких країн відвернути увагу від України та применшити агресію московії. Тобто, урівняти черговий напад московитів на Україну зі «шоу» між Ізраїлем та Іраном за участі США.Не ловімося на шоу. Бо справжня, найкривавіша з часів Другої світової війна — триває на українській землі.Єднаймося. Аналізуймо. Перемагаймо.🖇️ Президент ВЦС «Бойове Братерство України» Павло Жебрівський.
🖇 Павло Жебрівський: "Учора відбувся черговий удар московитів проти цивільної України. Відомо про загибель 9 українців. Сьогодні — удар по цивільному вокзалу у Дніпрі. Вже понад 10 загиблих. Тероризм продовжується.Вся країна знає: «банкова» у мандрах — прильоти гарантовані… Спробуємо поглянути на цю дійсність по-іншому.📌На жаль, діючою владою прийнята де-факто «оборонна» концепція війни: «ми обороняємося». Очевидно, що «їхня оборона» завершується утриманням позицій або відступом. Слова «наступ», «контратака» чи «перемога» — взагалі зникли з інформаційних майданчиків. Тема відвоювання окупованих територій владою «зачинена» для української спільноти, а «миротворча» мантра знаходить благодатний відгук переважно у мародерів, «болота» та ще у геть знедолених війною людей. А пожинає плоди цієї деморалізації пасіонарна частина нації і війська.📌 Чи можливо змусити хоча б говорити про наступ, звільнення територій, перемогу «менеджерів з Банкової»? Читайте у продовженні допису президета Бойового Братерсва України за посиланням.
🖇️ Павло Жебрівський про владу і опозиція у соснах меншовартості.Вже кілька днів представники «Печерського політбомонду», в тому числі й ті, хто називають себе лідером опозиції, декламують тезу, що нам потрібно вчитися діяти як Ізраїль.ЦАХАЛ — військо Ізраїлю — уже півтора року застосовує авіацію, ракети, найновітніше озброєння на площі менше, наприклад, Харкова — і не може здолати басмачів із ХАМАСу у Секторі Гази. МОССАД — зовнішня служба Ізраїлю — взагалі пропустила напад ХАМАС тоді, а зараз навіть не знала, скільки ракет є у Ірану для відповіді. ШАБАК — внутрішня служба Ізраїлю — не в стані знешкодити мережі іранських шпигунів і запроданців у містах, де всі всіх знають. Вчора, лише завдяки суперсучасним американським літакам і бомбам, Ізраїль бомбардує ядерні обʼєкти Ірану — в порушення всіх норм ООН та на межі розпалу нової великої війни. Але реально діє так лише тому, що при розпаді коаліції премʼєру Нетаньяху прийдеться відповідати як мінімум по 4-х кримінальних справах про корупцію. От і треба було щось підпалити, щоб сховатися у димку.📌Продовження буде не про народ і традиції Землі обітованої, а про «наш» бомонд, що проник духом меншовартості і намагається сіяти його в Україні, читайте за посиланням.
🖇️ Павло Жебрівський про українських Героїв та Україну.Україна вкотре виписує найважчу сторінку своєї історії. Герої її народної війни — це насамперед її жертовні люди, ті, хто жертвує своїм життям в ім’я родини, нації, країни.Віталій Скакун, брати Ратушні, Олександр Мацієвський, «Привиди Києва» та багато інших — це наші герої народної війни. Та маємо ще сотні тисяч невидимих героїв — це піхотинці, які здійснюють подвиг, просто дійшовши до позиції, яку одразу захищають ціною власного життя.Ми маємо пасіонарну Україну, завдяки героїзму якої світ захоплюється всією Україною загалом.📌 Та водночас завдяки їм у цю славу потрапляють і мародери, і «болото», і ждуни…Проте саме завдяки героям Україна здобуде перемогу: прожене московитів, очиститься від лихварів і збудує Державу.У публічному просторі, в «зе-марафоні», у блогерів, наближених до Банкової, намагаються малювати героєм лише одного персонажа. У них був сценарій:— спершу «герой», бо не втік,— потім «герой», бо українці по духу вигнали московитів з-під Києва й Харкова,— далі — «герой», бо нібито лише завдяки йому надходили гроші й зброя (хоча це було результатом рішень тодішньої адміністрації США, зустрічей у Рамштайні й усвідомлення європейськими лідерами того, що підтримка України — це захист спокою їхніх громадян),— а потім — «герой», бо «миротворець», бо відправив у Стамбул «Арахамій», «Умерових» і т.д., бо возив їх світом із балаганом про «мирні перемовини».📌 Цей «героїзм» виявився мильною бульбашкою. Про це детальніше у повному дописі президента ВЦС «Бойове Братерство України» Павла Жебрівського за посиланням.
🚧 Азовське транспортне кільце: дорога крізь руїниросія офіційно анонсувала «Азовське транспортне кільце» — об’їзну дорогу навколо знищеного нею ж Маріуполя. Ціль — зменшити шум і забруднення для «місцевих жителів». У місті, де замість життя — згарище.🔻 Що обіцяють чиновники рф: • Голова Упрдор “Тамань” Нікіта Храпов:«Будівництво в два етапи, завершимо до 2028 року».✔️ Чудово — до 2028 руїни зможуть не чути шуму колон. • Віцепрем’єр Марат Хуснуллін:«Пропуск 40 тис. авто на добу — і менше шуму, і швидше їздити».✔️ Бо головне — не дах над головою, а комфортна дорога для техніки до Криму. • Роман Новіков, росавтодор:«Це імпульс для бізнесу».✔️ Якого саме бізнесу — на згарищі та фейковій «відбудові»?📏 Проєкт:31 км траси, 6 розв’язок, 14 шляхопроводів, 3 мости. Побудують з використанням шлаку з Азовсталі — формально безкоштовного.✔️ А от щебінь — точно «підпишуть».🧾 Це — не про логістику. Це про бюджет, підряди і відмивання.Поки маріупольці живуть без води, світла і стін — московія будує дорогу, щоб оминати власний злочин.
🖇️ Добровольчі формування територіальних громам: уроки, проблеми та шляхи їх вирішення.У Золотоніському районі на Черкащині відбувся круглий стіл на тему: «Добровольчі формування територіальних громад як чинник підвищення обороноздатності області». Захід об’єднав представників військових структур, органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості для обговорення ролі добровольчих формувань у системі національного спротиву.📌 Учасниками зустрічі стали перший заступник голови ВЦС «Бойове Братерство України» Петро Скиба, начальник Черкаського обласного центру підготовки громадян до національного спротиву Олександр Гащук, начальник Золотоніської районної військової адміністрації Юрій Дудка, перший заступник голови Золотоніської районної державної адміністрації Сергій Рибалко, представники громад і добровольці.📌 Особливу увагу під час зустрічі приділили викликам, що стоять перед ДФТГ. Це, зокрема, потреба в оновленні нормативно-правової бази, налагодженні системи комплектування, забезпеченні сучасними засобами зв’язку, розвідки та ППО. Також обговорили необхідність створення добровольчих формувань у кожній громаді Черкащини — як дієвого кроку до зміцнення загальнодержавної безпеки.Унікальність добровольчих формувань в тому, що до їхніх лав входять люди, які за віком чи станом здоров’я не підлягають мобілізації, але мають непохитне бажання захищати свій дім. Ці люди — не просто оборонці. Вони знають кожен яр, кожну стежку, кожен поворот у своїй громаді. Вони здатні діяти ефективно, миттєво й цілеспрямовано.📌 Саме тому ДФТГ — це не лише елемент територіальної оборони, а й важлива складова безпеки на місцевому рівні.Сила громади — в єдності. Сила держави — в активних і свідомих громадянах.Разом — до Перемоги!
🖇️ Павло Жебрівський про сьогоднішній терористичний акт проти української нації. За розвідданими Бойового Братерства України, за два дні до сьогоднішньої атаки амбасада США і «лідор Банкової» разом із своїми 5-6 поплічниками знали про сьогоднішній терористичний акт. Хтось сховався, а хтось утік – спочатку в Австрію, а потім – у Канаду. Звичайно, знав про цей акт тероризму і Трамп. При тому, як повідомили джерела з його найближчого оточення, він згодився з цим і вважає, після розмови з кривавим карликом, що той залякуваннями українців зможе змусити українську націю капітулювати. З цієї інформації відомо, що після розмови з «кривавим карликом» Трамп недвозначно натякнув держсекретарю, що путін вважає, що може зламати Зеленського, він хоче воювати і йому не будуть заважати це робити, та побачить, що у путлера вийде… По факту, Трамп вчергове підтвердив карт-бланш «кривавому карлику» на «ламання» Зеленського і, відповідно, України.Продовження чекайте у повному дописі президента ВЦС «Бойове Братерство України» Павла Жебрівського за посиланням.