Провів чергове засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області. Заслухав доповіді військових, силовиків, керівників районів і профільних служб. Дякую кожному за злагоджену роботу, професійність і постійну готовність діяти в умовах воєнних викликів. Саме завдяки цій щоденній системній роботі нам вдається зберігати керованість ситуації та безпеку в регіоні.На порядку денному — невідкладні питання життєзабезпечення громад, стан дорожньої інфраструктури, стабільність роботи критичних служб. Станом на сьогодні близько 90% території Київщини залишаються зі зв’язком навіть під час тривалих відключень електроенергії. Базові станції мобільних операторів у більшості забезпечені генераторами. Разом із громадами продовжуємо підключення та введення в експлуатацію альтернативних джерел живлення — когенераційних установок, генераторів. Запроваджуємо розподілену теплову генерацію. Принцип простий: кожна громада має бути енергостійкою та готовою до будь-яких сценаріїв.Окрему увагу приділили дорожній інфраструктурі. Дорожні служби вже обстежують ділянки, які потребують ремонту після зими. Маємо заздалегідь сформувати перелік пріоритетів і максимально ефективно використати весняно-літній період для відновлення. Так само відпрацьовуємо з ДСНС можливі підтоплення під час танення снігу, готуємо резерви та алгоритми допомоги людям.Окремий блок — відбудова. З настанням сприятливих погодних умов потрібно максимально активізувати роботи у постраждалих громадах. Часу на зволікання немає, підготовчі процеси вже тривають.На Київщині вже розпочато скринінг здоров’я для людей віком 40+. Перші пацієнти проходять обстеження. Прошу громади активніше інформувати мешканців, щоб кожен знав про можливість перевірити стан здоров’я у своєму медичному закладі.Також подякував районам, громадам та колегам з силових підрозділів за активну участь у здачі крові. Це ще один приклад нашої єдності та готовності підтримувати одне одного.Працюємо далі. Безпека, стійкість і відновлення Київщини залишаються нашими безумовними пріоритетами.@Mykola_Kalashnyk
🕯Знову болюча втрата у Боярській громаді8 лютого 2026 року внаслідок артилерійського обстрілу противником позицій у Краматорському районі Донецької області загинув майстер-акумуляторник ремонтно-відновлювального батальйону молодший сержант Денис Рябов. Денис Геннадійович Рябов народився 1 жовтня 1982 року у м. Чернігів. 2000 р. закінчив Боярську ЗОШ № 5. 2001 р. проходив військову службу у лавах ЗСУ. Потім працював у Боярці на ДП «Промінь», згодом – на заводі «Вентс».У травні 2014 р. добровольцем пішов у АТО, до 2015 р. служив у спецбатальйоні МВС «Київщина», зокрема, в Новоайдарі Луганської області. Після повномасштабного вторгнення рф був мобілізований 23 лютого 2023 р. Фастівським РТЦК та СП. Проходив комплексну підготовку на бойових машинах піхоти (БМП) «Росомаха» (Rosomak) у Польщі. У 2025 р. за станом здоров'я був переведений до ремонтної роти. У скорботі залишилися мати, батько та брат. 🕯 Прощання з Денисом Рябовим відбудеться у п’ятницю, 20 лютого 2026 року: ▪️ відспівування – о 12 год у Свято-Покровському храмі (м. Боярка, вул. Білогородська, 11б);▪️ поховання – приблизно о 13 год на Алеї Героїв (міське кладовище у м. Боярка, вул. Шевченка).🙏 Просимо жителів громади гідно вшанувати пам’ять загиблого Героя та підтримати рідних. Сумуємо, схиляючи голови у скорботі.Пам'ять про Дениса Рябова вічно житиме у серцях та спогадах бойових побратимів, родичів та земляків.Вічна пам’ять і слава Герою!
Боярка має свого чемпіона Європи! Валерій Швед-Єрмолаєв — золото ММА у Белграді! 🇺🇦Неймовірний результат 20-річного боярчанина на Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА у Сербії. Валерій не просто переміг — він домінував у ваговій категорії 65,8 кг серед молоді!🔥 Шлях до золотого тріумфу:1/4 фіналу: перемога над іспанцем (Submission, 1 раунд) 🇪🇸1/2 фіналу: перемога над поляком (Armbar, 1 раунд) 🇵🇱Півфінал: впевнена перемога над італійцем за рішенням суддів 🇮🇹Фінал: блискучий фініш проти Анатолія Костенюка (Rear-Naked Choke, 2 раунд) 🏆Валерій — вихованець клубу «Швед Дівізіон» (Боярка). Щирі вітання тренерам Юрію Шведу та Федору Середюку за підготовку справжнього майстра спорту та гордості громади! 🥊🌍 Масштаб події:У Белграді зібралися понад 1000 бійців із 34 країн. І саме Національна збірна України посіла ПЕРШЕ загальнокомандне місце в Європі, здобувши 15 медалей!Пишаємося нашими спортсменами, які прославляють український прапор на міжнародній арені! 💪✨#Боярка #ММА #СпортУкраїни
Сьогодні відвідав Київський обласний центр служби крові та вкотре зробив те, що вже давно стало для мене доброю традицією — здав кров. Це була вже майже п’ятдесята донація у моєму житті.Донорство — це не про формальність. Це про відповідальність і готовність у потрібний момент підставити плече тим, хто бореться за життя. Одна донація рятує одразу кількох людей — поранених військових, цивільних після ворожих атак, пацієнтів під час складних операцій, дітей. Це той внесок, який може зробити кожен, але його цінність — без перебільшення безцінна.На жаль, війна щодня лише збільшує потребу в донорській крові. Потреба постійна і критична. Банк крові має поповнюватися безперервно, адже часто йдеться про лічені хвилини, від яких залежить чиєсь життя. Київський обласний центр служби крові забезпечує кров’ю та її компонентами десятки медичних закладів, державні установи. І наше спільне завдання — зробити так, щоб дефіциту не виникало.Саме тому на засіданні Ради оборони області поставив завдання всім службам, районам і громадам максимально долучатися до донорського руху — організовувати колективні здачі крові, посилювати інформування людей, допомагати з підвозом до місць донацій. Уже сьогодні маємо дуже сильний відгук — зголосилася велика кількість охочих здати кров. Дякую кожному, хто знаходить час і можливість рятувати життя.Окрему увагу приділили розвитку та посиленню спроможностей самого центру. Плануємо проведення ремонтних робіт у приміщеннях, оновлення та модернізацію укриття, покращення систем вентиляції, створення безбар’єрного простору для донорів і персоналу, а також подальше технічне оновлення закладу. Маємо забезпечити не лише достатні запаси крові, а й комфортні та безпечні умови для кожного, хто приходить допомогти.Донорство — це простий крок, який має надзвичайно велику силу. Закликаю всіх, хто має можливість і не має протипоказань, долучатися. Сьогодні це один із найважливіших проявів нашої єдності, відповідальності та сили.@Mykola_Kalashnyk
💖 АФІША ЗАХОДІВ НА ВИХІДНІ14 – 15 лютого 2026 року Запрошуємо провести вихідні у атмосфері творчості, музики та щирих емоцій 💫🎨 Майстер клас з малювання до Дня всіх закоханих«Моє послання любові»💌📍 Сільська бібліотека-філія с. Забір’я📌 с. Забір’я, вул. Гончаренко, 12📅 14 лютого⏰ 12:00🆓 Вхід вільний📖✨ «Щаслива тим, що я люблю…»Творча зустріч з письменницею, поетесою Тетяною Череп-Пероганичта співачкою Еллою Єфімчук 🎤🏛 «Музей Миколи Пимоненка в с. Малютянка»📌 с. Малютянка, вул. Лісна, 12-А📅 14 лютого⏰ 14:00🆓 Вхід вільний📚🎬 Зустріч з письменником, режисером, автором проєкту«Служба розшуку дітей» — Русланом Горовим🏛 КЗ «Боярська публічна бібліотека»📌 м. Боярка, вул. Молодіжна, 77📅 14 лютого⏰ 14:00🆓 Вхід вільний💜🎶 КВАРТИРНИК ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ ДЛЯ МОЛОДІ🎉✨ Що буде:• 🎸 акустична музика та авторські виступи• 🎤 відкритий мікрофон• 🎲 інтерактивні конкурси, в яких можна брати участь або просто спостерігати📅 15 лютого⏰ 15:00📍 Молодіжний простір «МолодьSpace»📌 вул. С. Петлюри, 41 (колишня Маяковського)Вікове обмеження: 14+📝 Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/jUTtFfPdEyeEfF2v9 🆓 Вхід вільний💬 Обирайте подію до душі та діліться дописом із друзями!ПІДПИСАТИСЬЗАПРОПОНУВАТИ НОВИНУ@VeronikaOksana_admin
Відвідав підприємство «Тріумф ПАК» у Фастівському районі — одного з лідерів виробництва пакувальних матеріалів не лише на Київщині, а й в Україні.Компанія спеціалізується на виготовленні стретч-плівки та повітряно-пухирчастої плівки, які використовуються у харчовій промисловості, рітейлі, логістиці та фармацевтиці. Продукція підприємства забезпечує пакування товарів на всіх етапах — від виробництва до доставки споживачу.Важливо, що бізнес інвестує у власну енергонезалежність. На підприємстві встановлено сонячну електростанцію потужністю понад 1 МВт, а також когенераційну установку такою ж потужністю, що дозволяє повністю забезпечувати виробничі потреби в електроенергії та передавати надлишки в енергосистему.Наявна енергонезалежність зʼявилася цьогоріч. У нинішніх умовах це приклад відповідального бізнесу, який працює безперервно, зберігає робочі місця, сплачує податки та водночас підсилює енергетичну стійкість регіону.І що важливо — таких підприємств на Київщині стає більше. Бізнес активно інвестує в альтернативні джерела енергії. Такі наші реалії. Це зараз важливо швидко робити аби бути «на плаву». А ми, в свою чергу, разом з Урядом забезпечуємо створення сприятливих для цього умови.Сьогодні розподілена генерація вже покриває близько чверті потреб Київщини. В області працює ціле генераторне господарство — 4636 одиниць загальною потужністю понад 100 МВт. Додатково функціонують 56 когенераційних установок сумарною потужністю 145 МВт. Активно розвивається і сонячна енергетика — лише за минулий рік встановлено 89 електростанцій потужністю близько 40 МВт.Окремо дякую підприємцям, які інвестують у стійкість, працюють для економіки та підтримують енергетичний фронт країни.@Mykola_Kalashnyk
🌟🏆У Боярській громаді закінчився ІІ територіальний етап «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги», що тривав із жовтня 2025 року до січня 2026 року. Команди з усіх закладів середньої освіти Боярської громади змагались у 11 видах спорту: баскетбол, баскетбол 3х3, волейбол, гандбол, легка атлетика, регбі-5, спортивне орієнтування, настільний теніс, футбол, черліденг і шахи.У ІІІ районному етапі Боярську громаду представлятимуть такі команди:ВОЛЕЙБОЛ: 🔸Юнаки 9-11 класи: Забірський ОЗО 🔸Дівчата 9-11 класи: БАЛ «Лідер»🔸Юнаки 5-9 класи: Новосілківська гімназія 🔸Дівчата 5-9 класи: БАЛ «Лідер»СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ 🔸Юнаки 5-9 класи: Боярська ЗОШ №1🔸Дівчата 5-9 класи: Боярська ЗОШ №1РЕГБІ-5🔸Учні та учениці 5-7 класів: БАЛ «Інтелект»ГАНДБОЛ🔸Учні 7-8 класи: БАЛ «Інтелект»🔸Учениці 7-8 класи: БАЛ «Інтелект»ЛЕГКА АТЛЕТИКА🔸Учні та учениці 3-4 класів: Тарасівський академічний ліцей🔸Учні та учениці 5-9 класів: Тарасівський академічний ліцейШАХИ🔸Учні та учениці 1-4 класів: БАЛ «Гармонія»🔸Учні та учениці 5-9 класів: БАЛ «Престиж»🔸Учні та учениці 10-11 класів: БАЛ «Престиж» ЧЕРЛІДЕНГ🔸Учні та учениці 5-7 класів: БАЛ «Лідер»НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС🔸Учні та учениці 5-9 класів: БАЛ «Престиж»БАСКЕТБОЛ 3х3🔸Юнаки 5-9 класи: Тарасівський академічний ліцей🔸Дівчата 5-9 класи: БАЛ «Гармонія»БАСКЕТБОЛ🔸Юнаки 9-11 класи: БАЛ «Гармонія»🔸Дівчата 9-11 класи: Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1МАСОВИЙ ФУТБОЛ🔸Учні та учениці 1-4 класів: Княжицька філія Забірського ОЗО🔸Юнаки 5-9 класів: БАЛ «Гармонія»🔸Дівчата 5-9 класи: БАЛ «Інтелект»🔸Юнаки 9-11 класи: БАЛ «Лідер»🔸Дівчата 9-11 класи: БАЛ «Лідер»ПІДПИСАТИСЬЗАПРОПОНУВАТИ НОВИНУ@VeronikaOksana_admin
🚓 В умовах надзвичайної ситуації в енергетиці поліція працює у посиленому режимі. Зокрема, збільшено кількість патрулів, які нестимуть службу, у тому числі в нічний час.Основні завдання поліцейських:🔹Підтримання публічного порядку, запобігання крадіжкам та іншим правопорушенням🔹Недопущення загроз для людей і об’єктів критичної інфраструктури🔹Оповіщення про повітряну тривогу у разі, якщо стаціонарні системи не працюють через тривалу відсутність електроенергії🔹Інформування громадян та надання необхідної допомоги➡️Водночас, просимо без нагальної потреби не виходити з дому в нічний час та обов’язково мати при собі документи, що посвідчують особу.Нагадуємо: суворо заборонено здійснювати фото- та відеозйомку роботи ППО, об’єктів критичної інфраструктури, військових об’єктів, а також інших місць, важливих для забезпечення безпеки.❗️Шпигунство, колабораціонізм, пособництво державі-агресору, а також фото-/відеозйомка та несанкціоноване поширення інформації про переміщення військовослужбовців, озброєння і техніки можуть каратися позбавленням волі від 3 до 15 років – залежно від правової кваліфікації відповідно до Кримінального кодексу України.Будь свідомим. Вмикай безпеку!Джерело: Поліція Київщини
🕯Знову болюча втрата, біль і сльози у Боярській громаді21 червня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу с. Рижівка Сумського району Сумської області загинув навідник стрілецького батальйону старший солдат Владислав Слєпов (Гугл). До 10 січня 2026 року вважався безвісти зниклим.Владислав Ігорович Слєпов народився 10 жовтня 1993 року у с. Шпитьки Києво-Святошинського району. У 2000 році разом з батьками та сестрою переїхав до м. Боярка.2008 р. закінчив Боярську ЗОШ № 5. Вищу освіту за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» здобув у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету». Працював у виконавчому комітеті Боярської міської ради.Проходив військову строкову службу у Збройних Силах України. Батьки Владислава отримали Лист подяки за виховання відмінника бойової підготовки, який з честю виконував свій військовий обов'язок.Брав активну участь у Революції Гідності. Розбита бруківкою на голові Владислава каска під час сутичок на Майдані та вул. Інститутській, зберігається у Боярському краєзнавчому музеї.Вступив на бюджет до Національного авіаційного університету.Працював у різних сферах. Створив сім'ю.З початку повномасштабного вторгнення приєднався до Боярського ДФТГ ім. Коновальця, виконуючи завдання в межах Боярки, патрулював на блокпостах. Після звільнення Ірпеня займався відновленням знищених ворожими діями будинків.Мобілізований до лав ЗСУ Голосіївським РТЦК та СП м. Києва 24 лютого 2025 року. Отримав посаду навідника кулемета у 158 ОМБр. Мав великий авторитет та повагу серед побратимів. Проте після прикомандирування до іншої бригади та виходу на чергове бойове завдання, не повернувся.Владислав був дуже добрим, щирим і відкритим. Багато чого вмів робити власними руками. Всі його пам'ятатимуть веселим і позитивним, душею компанії.У скорботі залишилась велика любляча родина, друзі та куми.🕯 Прощання з нашим Героєм Владом Слєповим відбудеться у понеділок, 19 січня 2026 року: ▪️ відспівування – о 12 год у Свято-Михайлівській церкві (м. Боярка, вул. І. Франка, 4);▪️ поховання – приблизно о 13 год на Алеї Героїв (міське кладовище у м. Боярка, вул. Шевченка).🙏 Просимо жителів громади гідно вшанувати пам’ять загиблого Героя та підтримати рідних. Сумуємо, схиляючи голови у скорботі.Пам'ять про Героя Владислава Слєпова вічно житиме у серцях та спогадах бойових побратимів, родичів та друзів.
Станом на ранок з 9 січня енергетикам області вдалося відновити електропостачання більше 370 тисячам родин. Погодні умови й надалі суттєво ускладнюють ситуацію. Мороз, ожеледь, обледеніння дерев та електромереж, повалені дерева, які перекривають під’їзди до ліній електропередач, значно сповільнюють роботи. У багатьох місцях бригади змушені діставатися до пошкоджень у вкрай складних умовах — часто пішки, у мороз і сніг.Над відновленням електропостачання в області цілодобово працюють 187 бригад енергетиків, які усувають пошкодження та роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути світло в оселі жителів Київщини.Наразі без електропостачання залишаються майже 30 тис родин у населених пунктах області. Найскладніша ситуація зберігається у Обухівському, Фастівському та Бучанському районах. Важкою залишається для Бориспільського та Броварського районів, де продовжують діяти екстрені відключення. Я бачу всі ваші повідомлення. Робота ведеться постійно і без зупинок. Ніхто не буде залишений сам на сам із бідою відсутності світла — електропостачання буде відновлено всюди.Під час сильного морозу та обледеніння дроти електромережі вкриваються льодом, їхня вага зростає, через що вони провисають або рвуться, інколи ламаються опори. Дроти можуть торкатися гілок чи одне одного, спричиняючи нові аварії через коротке замкнення та знеструмлення.На дорогах області також триває постійна робота. Станом на ранок для очищення та обробки доріг від снігу й ожеледиці на території Київської області задіяно 381 одиницю спеціальної техніки — посипальну техніку, бульдозери, грейдери та навантажувачі. Роботи тривають безперервно навіть у найвіддаленіших куточках.У Бориспільській та Броварській громадах додатково розміщено вагони незламності, розгорнуто намети ДСНС, активно людей підтримує соціально відповідальний бізнес — пункти незламності, де люди можуть зігрітися, підзарядити гаджети та отримати допомогу.Прошу з розумінням поставитися до роботи енергетиків. Після відновлення електропостачання важливо не перевантажувати мережі — у перші пів години утриматися від увімкнення потужних електроприладів і користуватися технікою поступово, щоб не спровокувати нові аварії.Щиро дякую нашим енергетикам, дорожникам, рятівникам, комунальникам та всім службам за витримку і професіоналізм. Вони працюють цілодобово, у надзвичайно складних умовах, щоб якнайшвидше повернути світло в домівки Київщини та забезпечити його стабільність.Дякую всім жителям області за терпіння та витримку.@Mykola_Kalashnyk