Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Боярка INFO
Додано 06 січ 2025

Боярка INFO

@boyarkainfo
Кількість підписників: 1 899
Фото: 16,100
Відео: 877
Посилання: 12,800
Опис:
Оперативні новини міста Боярка та Київської області 📍Реклама - +38 068 827 48 50 Співпраця - @sorokynadaria 📍 Стосовно інформаційних приводів @Ksenia_gm78 повідомлень -
Джерело

Боярка INFO | На Київщині введено в експлуатацію об’єкти найбільшого в Україні компл...

Логотип телеграм спільноти - Боярка INFO Боярка INFO @boyarkainfo
379 Охват/переглядів 2025-09-11 15:38 Повідомлення №20858
На Київщині введено в експлуатацію об’єкти найбільшого в Україні комплексу систем накопичення енергії загальною потужністю 200 МВт. Це частина масштабного проєкту, реалізованого Групою ДТЕК у партнерстві з американською компанією Fluence Energy B.V., за підтримки Міністерства енергетики України та міністерки Світлани Гринчук.Нові системи накопичення електроенергії працюють за принципом «павербанків» для енергосистеми — вони зберігають енергію, коли її виробляється надлишок, і віддають у мережу тоді, коли споживання перевищує генерацію. Загальний обсяг накопичення становить 400 МВт·год — цього достатньо, щоб забезпечити електроенергією понад 600 тисяч домогосподарств протягом двох годин.Будівництво об’єктів тривало з березня по серпень цього року, що дозволило завершити проєкт до початку осінньо-зимового періоду. У нинішніх умовах це критично важливо — як для зміцнення енергетичної безпеки, так і для підтримки стабільності системи в умовах загроз та зростаючої частки відновлюваної генерації.Для Київської області запуск цих об’єктів є стратегічним кроком. Нові установки підвищують гнучкість та надійність енергопостачання, забезпечують підтримку критичної інфраструктури, сприяють розвитку децентралізованої енергетики.Разом будуємо сучасну, стійку та безпечну енергосистему на Київщині та по всій Україні.@Mykola_Kalashnyk