Керівник Бориспільтепломережі Маріанна Желєзко отримала нагороду від КОДАНа сесійному засіданні Бориспільської міської ради 19 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування представники депутатського корпусу Бориспільської громади, старости старостинських округів, керівники комунальних підприємств отримали нагороди Київської обласної ради. Серед нагороджених була і директор КП ТМ «Бориспільтепломережа» Маріанна Желєзко. Вона отримала почесну грамоту «За багаторічну сумлінну працю, важливий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Бориспіль в період воєнного стану, високий професіоналізм та активну громадську роботу» за підписом начальника Київської обласної військової адміністрації Миколи Калашника та нагрудний знак.«Ця грамота не тільки моя, — наголосила Маріанна Желєзко із сесійної трибуни. — Це нагорода мого колективу — КПТМ «Бориспільтепломережа», яке протягом чотирьох років, які я очолюю підприємство, працює дуже плідно, щоб покращити ситуацію в тепломережі, щоб забезпечити людям якісне теплопостачання. Хочу подякувати Бориспільській громаді — її представникам-депутатам за те, що ми за ці 4 роки для виконання робіт по модернізації нашого підприємства залучили до нашої громади інвестиції в сумі майже 63 млн грн: 24,382 млн грн — це кошти Європейського інвестиційного банку і 38,493 млн грн — кошти Міжнародної організації з міграції (МОМ).Також міською радою протягом 4 років нам надано на модернізацію майже 39 млн грн, ще 17 млн грн — це кошти від інвестиційної програми підприємства.Всього за цей період на модернізацію підприємства залучено кошти в сумі 117 млн 641 тис. грн, із них освоєно (виконано ремонтних робіт) на суму 88 млн грн.Що це нам дало?• На сьогодні 56% мереж прокладено трубами із пінополіуретановою ізоляцією. Це один із найвищих показників по Україні. • Втрати у теплових мережах складають 7,7% — це один із найнижчих показників по Україні. У Києві такі втрати перевищують 20%.• Підживлення мереж додатковою водою зменшили на 20%. І це підживлення здійснюється не лише за рахунок води, яку постачає водоканал, але й за рахунок утилізації конденсату на конденсаційних утилізаторах. За рік це 360 куб. метрів води, яка не вилітає в повітря, а повертається у теплові мережі. • На сьогодні триває реконструкція на 4 котельнях. Коли реконструкцію буде завершено, ці цифри будуть ще цікавіші.• 16 грудня ми отримали сертифікат відповідності на реконструкцію котельні на вулиці Скіфська. 7 млн грн було витрачено МОМ на закупівлю котельного обладнання і 1 млн 900 тис. грн коштували будівельні роботи. Реконструкцію котельні проводило Бориспільське підприємство ПрАТ «БКБМ», яке очолює Ігор Шалімов.Хочу з цієї трибуни подякувати Ігорю Шалімову. Ми всі розуміємо, що реконструкція — це дуже важка робота. І ми це виконали. Сьогодні ми вже отримали дозвіл на експлуатацію, і це подарунок під ялинку нашій міській громаді».Щотижневик Вісті
Ковбаси🍗, нарізка, сири🧀, сирні намазки, хамон🥓, прошуто, десерти🍰 вже в EL SANTO на Шкільній, 47а м. Переяслав (Ейфелева вежа). Працюємо щодня 8:00-21:00Детальний огляд позицій у відео 🎥🧀🍗Свіжа поставка від 15.12.2025Ковбаса з пармезаном, волоським горіхом, вишнею, чорносливом, гірчицею, фісташкою, фует; суджук; хамон; прошуто; нарізки ковбас; мариновані ребра; оселедець з цибульою; сир твердий, пармезан тертий, з пліснявою, камамбер; сирна намазка з ананасом, з малиновим джемом; десерти профітролі, тірамісу ❤️Оптові пропозиції по приємним цінам на ковбасу продовжено! Магазини El Santo, м. Переяслав📌Вул. Шкільна, 47а (Ейфелева вежа, навпроти базару) @el_santo_market Щодня 8:00-21:00❄️Холодильник тільки тут! 📌Вул. Богдана Хмельницького, 34 (навпроти Універмагу, маг Лоток)Щодня 8:00-21:00/9:30-20:00📌Імпортна побутова хімія @el_santo_himiaВул. Шкільна, 47а (Ейфелева вежа, навпроти базару)Щодня 8:00-21:00Наші соціальні мережі:🔗 Instagram продукти🔗 Instagram побутова хімія🔗 Facebook 🔗 Facebook група
🌟 ТРЦ Aeromall запрошує провести казкові вихідні всією родиною — на гостей чекає святкова програма, яка подарує дітям і дорослим теплі емоції та новорічний настрій 🌟13 грудня, у суботу, відбудуться святкові творчі майстер-класи*:13:00 — ліплення та декорування ялинки з пластиліну 🎄14:00 — виготовлення іграшки-сніжинки з синельного дроту ❄️* Участь безкоштовна, за попереднім записом у приватні повідомлення окремо на кожен майстер-клас у Facebook ТРЦ Aeromall.Організатори просять батьків дотримуватися правил участі: завчасно повідомляти про відсутність або запізнення понад 5 хвилин, не залишати дітей без нагляду під час занять та поважати інших учасників. Діти з ознаками захворювання до участі не допускаються. Майстер-класи проводяться для дітей від 4 років.14 грудня, у неділю о 15:00, відбудеться інтерактивна програма**🎭 «Святковий переполох у Льодовій країні» 🔔✨За сюжетом зник чарівний святковий дзвін, без якого не починається жодне зимове свято. Разом з героями — Оленем 🦌 та Крижинкою ❄️ — діти гратимуть, танцюватимуть, виконуватимуть завдання та допомагатимуть повернути святкову магію.У програмі: 🎶 музичні конкурси та танцювальні флешмоби👯♀️ інтерактивні зимові пригоди📸 фотосесія з казковими героями*Участь безкоштовна, без попереднього запису.ТРЦ Aeromall запрошує родини долучитися до святкових подій та разом створити справжній новорічний настрій 💙
У Борисполі привітали переможців конкурсу дитячого малюнку «Кольори мрій»Дитячий конкурс «Кольори мрій» було оголошено в листопаді. До участі запрошувалися діти Борисполя віком від 6 до 14 років. Конкурс був тематичним — до 30 листопада учасники мали намалювати малюнки на тему «Якби тварини мали професії».Переможців обирало професійне журі, а 7 грудня у актовому залі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося нагородження. Перших, других і третіх місць було багато, а ще визначався приз глядацьких симпатій і гран-прі.Після того, як усі переможці отримали нагороди, на присутніх чекала лотерея з цінними подарунками. Діти залишали у круглому акваріумі записки з іменем та прізвищем — неважливо, конкурсанта чи гостя свята, тому шанс отримати цінний приз мав кожен.Спонсор конкурсу, а також один із його ініціаторів та організаторів Олег Кравчун повідомив, що конкурс проводять уже 5 років. Увесь цей час тематика була різною: малювали ялинку, військових, свої мрії про перемогу тощо.«Кожного разу ми намагаємося запропонувати дітям щось нове і щороку кількість учасників конкурсу зростає. Якщо перший рік конкурс об’єднав до 50 дітей, то у цьому році свої роботи представили близько 90 юних художників.Раніше церемонія нагородження проходила у ресторані Fish Market, але тоді було менше учасників. У цьому році, зважаючи на кількість авторів конкурсних робіт, потрібне було більше приміщення. Тож ми домовилися, щоб нам надали зал у Будинку дитячої та юнацької творчості.Роботи розділили на категорії відповідно до рівня підготовленості дитини, щоб шанси на отримання нагород мали не тільки більш досвідчені учасники, але і художники-початківці. Також враховувалася сама ідея — як дитина бачить кожну із професій, які застосовувала техніки малювання та інші нюанси. Малюнки були дуже цікаві — у кожного свій погляд, у цьому і проявляється дитяча творчість. Бо кожен думає по своєму, бачить по-своєму і малює так, як бачить», — розповідає Олег Кравчун. Після конкурсу малюнки передадуть військовим, щоб наші захисники розуміли, за що та за кого вони воюють і що їх чекають у рідних стінах діти, які своїми малюнками передають енергію, радість і натхнення для того, щоб боротися.За результатами конкурсу І місця посіли: Аріна Подзірей, Злата Бабак, Варвара Кривонос, Роман Дубина, Василина Яновська, Любов Лутфулліна, Вікторія Білохвост, Уляна Кірсанова, Поліна Кірсанова, Анна Касимова, Софія Гейко, Анна Лісовенко, Ліза Куценко, Анна Білохвост, Поліна Лисенко, Марк Кравчун. ГРАН-ПРІ отримали: • Анна Жук;• Маргарита Хаджиєва;• Злата Щурова.Приз глядацьких симпатій заслужили:• Владислава Кравченко;• Поліна Мороз;• Іванна Євдокименко.Щотижневик Вісті
🇺🇦🎄"Різдво завдяки тобі" 🎄🎅Цього року Управління культури Бориспільської міської ради разом із усіма вами знову прагне створити різдвяний настрій для наших захисників та захисниць на передовій, зібравши новорічні пакуночки, які зігріють їхні серця та нагадають про нашу безмежну вдячність. Просимо приносити: ✅ продукти харчування довготривалого зберігання (мівіна, консерви в жестяній тарі, цукор тощо) ✅засоби гігієни (зубні щітки та пасти, сухі та вологі серветки, шампуні, мило, рушники, засоби для бриття) ✅теплий одяг (хомути, носки, шапки, балаклави, термобілизна, фліски) ✅сухий душ, хімічні грілки ✅печиво, цукерки, згущене молоко, снікерси та інші солодощі ✅чай, кава ✅горішки, сухофрукти та енергетичні батончики✅енергетики та кока-кола ✅тютюнові вироби ✅жарознижувальні препарати, противірусні препарати, ліки від печії, препарати для покращення травлення ‼️ Збираємо до 23.12.2025 включно ‼️ ⛳️ Місце збору: Управління культури Бориспільської міської ради (вул. Київський Шлях,72, кім. 207) ⏰ Режим роботи: понеділок-п'ятниця з 08:00 до 17:15 ⛳️ Місце збору: Бориспільська дитяча музична школа ім. Л.Остапенко (вул. Головатого, 46)⏰ Режим роботи: щодня з 08:00 до 19:00✨Долучайтеся до збору — разом подаруємо свято тим, хто щодня береже наш спокій! 💙💛Ми непереможні, коли єдині!ПІДПИСАТИСЬ ЗАПРОПОНУВАТИ НОВИНУ@Oksana_AdminBoryspil
І знову наша громада у скорботі…💔🇺🇦 🕯 З невимовним болем і сумом повідомляємо, що у бою за Україну, її свободу, цілісність і незалежність, залишаючись вірним військовій присязі, на Донеччині загинув наш відважний захисник, справжній патріот, інспектор батальйону патрульної поліції в місті Бориспіль, капітан поліції Володимир Клочан.🕯 Церемонія прощання з Героєм відбудеться 9 грудня 2025 року о 10:00 у Свято-Миколаївському храмі м. Бориспіль. А опісля – поховання на Алеї Героїв Рогозівського кладовища (м. Бориспіль). ❗️ Громадо! Всі разом гідно проведімо в останню путь воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині, захищаючи кожного з нас!🇺🇦 Володимир Клочан був родом із Луганщини. Мріяв стати фермером, жити спокійно та займатися господарством, продовжуючи сімейні традиції. З юності був опорою для своїх батьків: допомагав у всьому, ніколи не відмовлявся від роботи й завжди знаходив час для своєї люблячої родини.З 2017 року розпочав службу в управлінні патрульної поліції в Луганській області, а в серпні 2022 перевівся до батальйону патрульної поліції в місті Бориспіль.🇺🇦 На початку повномасштабного вторгнення рф на територію вільної, незалежної України батьки Володимира опинилися фактично на лінії розмежування фронту. Це стало для нього важким ударом, але він доклав усіх зусиль, щоб вони могли залишити окуповану територію. Згодом батьки переїхали до Борисполя, де Володимир допоміг їм облаштуватися після того, як їх будинок на Луганщині був зруйнований окупантами. Це ще раз підтвердило його відповідальність, відданість родині та готовність діяти в найскладніших обставинах.🇺🇦 У серпні 2024 року Володимир прийняв виважене рішення та став у стрій піхоти бригади «Хижак», а згодом продовжив службу в батальйоні безпілотних систем, де працював у розрахунку великого ударного дрона «Вампір».🕯 5 грудня 2025 року внаслідок атаки ворожого FPV-дрона життя нашого захисника обірвалося…
💔 «Володя був людиною, яка поєднувала в собі професіоналізм, людяність і щиру доброзичливість. Він завжди відгукувався на прохання про допомогу, ніколи не відмовляв і був чуйним до людей. Таким він запам’ятається всім, хто працював і спілкувався з ним: щирим, добрим, цілеспрямованим та відкритим до людей. Його людяність і добрий характер залишаться світлим спогадом для кожного. Назавжди в строю! Помстимося!» – діляться спогадами колегиУ скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України... 🇺🇦 🕯Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким у цю важку хвилину! 🇺🇦 🕯
🚔 Позбавлений права керування та з ознаками сп'яніння спричинив ДТП — порушника притягнули до відповідальностіУчора, близько 15-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Завокзальній.На місці події інспектори виявили два пошкоджені автомобілі — ВАЗ 2101 та Volkswagen Tiguan.З’ясувалося, що 33-річний водій ВАЗ, змінюючи напрямок руху, не був уважним та не врахував дорожню обстановку. Це призвело до виїзду на зустрічну смугу та зіткнення з Volkswagen Tiguan.Під час оформлення матеріалів ДТП у керманича виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Він погодився пройти огляд на місці — результат 2,39 проміле, що у понад 12 разів перевищує допустиму норму.Крім цього, патрульні встановили, що водій раніше вже притягувався до відповідальності за керування у стані сп’яніння та за рішенням суду був позбавлений права керування.На чоловіка склали адміністративні матеріали:📋 за ч.2 ст.130 КУпАП (повторне протягом року керування у стані сп’яніння);📋 за ч.5 ст.126 КУпАП (керування особою, позбавленою права керування, повторно протягом року);📋 за ст.124 КУпАП (порушення ПДР, що призвело до ДТП).Водія відсторонили від керування, а подальше рішення ухвалюватиме суд.❗️ Будьте відповідальними за кермом і ніколи не сідайте у стані сп’яніння!
🚗 У Борисполі ДТП з пошкодженням паркану на перехресті Яцютівки та БондарівкиУ приватному секторі Борисполя цього тижня сталася дорожньо-транспортна пригода з пошкодженням паркану. Про подію повідомила патрульна поліція міста.Аварія трапилася вдень на перехресті вулиць Яцютівка та Бондарівка. Водій Skoda Octavia Tour, рухаючись другорядною дорогою, не надав перевагу автомобілю Volkswagen Bora, який їхав головною. У результаті зіткнення Volkswagen за інерцією в’їхав у паркан приватного домоволодіння.Внаслідок ДТП пошкодження отримали обидва авто та паркан, постраждалих немає. На водія Skoda складено протокол за ст. 124 КУпАП та винесено постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП (відсутність поліса страхування).👉 Місцеві мешканці наголошують, що це перехрестя вже давно є аварійно небезпечним: тут погана видимість, бракує попереджувальних знаків і сферичних дзеркал. Також на вулиці Яцютівка, якою діти ходять до школи, недостатньо знаків обмеження швидкості.ПІДПИСАТИСЬ ЗАПРОПОНУВАТИ НОВИНУ@Oksana_AdminBoryspil
💔 Хрестик за хрестиком вишивала мати сорочку синові. Ніби долю вишивала – червоний, чорний, червоний, чорний… А за кожною стяжкою вимовляла молитву – сильну, цілющу, материнську! Аби зберегла, аби захистила!.. Не зберегла, не захистила – ще один син матері-України повертається до рідного дому на щиті…🇺🇦🕯 У бою за Україну, її свободу, цілісність і незалежність, залишаючись вірним військовій присязі, на Донеччині загинув наш земляк, відважний захисник, справжній патріот, випускник Бориспільської загальноосвітньої школи №5 (нині Бориспільський ліцей імені Костянтина Могилка), майор, штурман служб військової частини, льотчик 39-ї бригади тактичної авіації 30-річний Олександр БОРОВИК.🕯Церемонія прощання з Героєм відбудеться 14 вересня 2025 року о 14:00 на Книшовому меморіальному парковому комплексі.‼️Громадо! Всі разом гідно проведімо в останню путь воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині, захищаючи кожного з нас! 🇺🇦 Олександр Миколайович Боровик народився 19 квітня 1995 року в селі Кононівка, що на Черкащині. Згодом родина переїхала до Борисполя, де він вперше переступив поріг Бориспільської загальноосвітньої школи №5 (нині Бориспільський ліцей імені Костянтина Могилка). У 2012 році, вступив до Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, після закінчення якого був направлений до 39-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України. Службу ніс гідно, став прикладом професіоналізму, відваги та відданості українському народу. За особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України був неодноразово відзначений. Відтак, Олександр Боровик – повний кавалер ордена Богдана Хмельницького. Щирий, добрий, відповідальний, цілеспрямований, з загостреним відчуттям справедливості, турботливий син, люблячий чоловік, відданий друг та майстерний льотчик.Від початку повномасштабного вторгнення Олександр мужньо виконував найскладніші завдання зі стримування ворога, до останнього подиху обороняючи рідне небо…🕯 11 вересня 2025 року під час виконання бойового завдання на літаку Су-27 на Запорізькому напрямку Олександр Боровик загинув… Тепер йому навіки 30…Поховають Героя у рідному селі Кононівка, що на Черкащині.У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України... 🇺🇦🕯Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким у цю важку хвилину!🇺🇦🕯
З кийками та газовими балончиками: хто і навіщо патрулюватиме Київський ШляхУправління житлово-комунального господарства Борисполя оголосило закупівлю послуг патрулювання центральної вулиці міста — Київського Шляху. Мета — боротьба зі стихійною торгівлею.📅 Графік патрулювання: щодня з 07:00 до 20:00💰 Очікувана вартість: 250 тис. грн (до кінця 2025 року)📌 Прийом пропозицій: до 15 серпняВимоги до виконавця🔹Ліцензія на охоронні послуги🔹У штаті щонайменше 3 охоронці (2 на посту одночасно)🔹Формений одяг, гумові кийки, газові балончики, засоби зв’язку та радіостанції (мінімум 2 Вт потужності)🔹Вік охоронців — від 18 років, належна фізична та моральна підготовкаАлгоритм роботиПри виявленні стихійної торгівлі охоронці:🔹Викликають поліцію🔹Охороняють місце події🔹Зберігають сліди правопорушення та фіксують свідків🔹Діють за вказівками поліції після її прибуттяКонтекстЗараз протидією стихійній торгівлі в Борисполі займається ГФ «Сектор Безпеки». На 2025 рік їм передбачено 277 тис. грн, на 2026-й — 315 тис. грн.У місті облаштовані легальні місця для продажу овочів і фруктів — біля ринку «Зоряний» та на «Центральному» ринку. Проте продавці часто ігнорують офіційні павільйони через незручне розташування, особливо на вул. Нижній Вал, де стихійна торгівля досі триває.