Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Бориславська міська рада 🇺🇦
Додано 03 лис 2021

🇺🇦 Бориславська міська рада 🇺🇦

@boryslavrada
Кількість підписників: 8 120
Фото: 11,800
Відео: 150
Посилання: 5,000
Опис:
Офіційний канал Бориславської міської ради
Джерело

🇺🇦 Бориславська міська рада 🇺🇦 | Дорога громадо! Прийміть щирі вітання зі світлим Різдвом Христовим та ...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Бориславська міська рада 🇺🇦 🇺🇦 Бориславська міська рада 🇺🇦 @boryslavrada
3 210 Охват/переглядів 2025-12-24 15:09 Повідомлення №13730
Дорога громадо! Прийміть щирі вітання зі світлим Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком!Різдво для українського народу завжди було, є і буде Величним святом. Як і яскрава зірка, що вела мудреців до Вифлеєму, Різдво щоразу вказує нам шлях до добра та вселяє у наші серця непохитну віру в те, що ми здолаємо будь-які труднощі. Силу цього свята бережуть наші звичаї, які ми дбайливо передаємо з покоління в покоління: колядка, що несе радісну звістку у кожен дім; кутя, що пахне на всю хату; перша зірка, яка кличе до Святої вечері, - це все єднає нас, де б ми не були...І кожен такий момент нагадує нам про велику любов, яку приніс у цей світ маленький Ісус. Сьогодні любов українців одягнена в піксель та берці. Вона звучить у простому, але такому важливому запитанні: «Як ти?». Вона - у голосі матері, що вчить дітей співати колядки. Вона - у кожному слові, що лунає рідною мовою. У цінностях, які ми бережемо.І ми боремось сьогодні за головний символ свята - за цю любов. Не всі з нас вдома, на жаль. І не всі, на жаль, з нами. Але кожен - у наших серцях, у наших молитвах, у світлі свічок, які ми запалюємо, щоб вшанувати і подякувати.Нехай Господь береже кожну родину. Нехай Господь береже нашу Україну.Щиро вітаю всіх з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим Роком! Нехай у ваших домівках завжди панує злагода, любов та добробут. Нехай серця будуть наповнені вдячністю за те, що маємо, і вірою в те, що все буде добре. Христос Рождається! Славімо Його! Міський головаІгор Яворський