Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Борівщина – Україна🇺🇦 / Borova community channel / Борова / Борівська громада
Додано 06 січ 2025

Борівщина – Україна🇺🇦 / Borova community channel / Борова / Борівська громада

@borchaneltg
Кількість підписників: 1 340
Фото: 10,900
Відео: 3,960
Посилання: 1,970
Опис:
Відкритий проукраїнський канал Борівської громади. Працюємо заради людей, підтримуємо ЗСУ, вимітаємо кацапське сміття.
Джерело

Борівщина – Україна🇺🇦 / Borova community channel / Борова / Борівська громада | Якби то не було, але кацап - людина добра.Багато кацапських каналів, я...

Якби то не було, але кацап - людина добра.Багато кацапських каналів, які спеціалізувалися на розміщенні контенту з загиблими або полоненими бійцями ЗСУ, вирішили влаштувати атракціон небаченої доброти, а саме створити бота, через який можна спробувати дізнатися долю безвісти зниклого бійця.Ну жир, правда? Вбита горем родина, крізь місяці пошуків та невизначеності, знаходить промінчик надії: пише в бота, питає за солдата Гзегожа Пупенка. І ось добрі кацапи відповідають: "Живой ваш, Гзегош, живой".Родина щаслива. “А дайте номер. А дайте підтвердження.”І тут починається глибина кацапської доброти:"Смотрите, гражданочка, ваш муж очень болен, вероятно, долго не протянет. Мы не заинтересованы в его лечении. Но если хотите - можете заплатить за его лечение."Заплатити? Чим? Грошима? Родина швидко лізе до заначки, дістає накоплені гроші - тільки дайте реквізити! Усе - аби врятувати свого чоловіка."Нет, нет, гражданочка, нас не интересуют деньги. Нам нужно, чтоб вы поработали для нас. Нам нужна информация. А сходите туда, сфотографируйте это. А понаблюдайте за этой дорогой. А что лежит в том ангаре, не вкурсе?Что вам страшно? Ну что же вы? А за здоровье вашего сына/мужа/брата не страшно? Давайте, работайте, если не хотите получить фотографии изуродованного тела. А если будете хорошо работать, то, может, посодействуем скорейшему обмену. Давате, вперёд, мур."Звичайно, що ймовірність того, що чоловік справді в них у полоні - досить мала. Але їм нічого не заважає брехати, ніби він є, аби зіграти на емоціях. На трагедії.Не пишіть в кацапські боти. Пишіть у наші координаційні центри, червоні хрести. Але не в кацапські боти - бо самі не помітите, як станете в'язнем кацапської доброти.Написати нам | Мерч | Підтримати канал