Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книгоголізм як альтер еґо
Додано 14 лип 2024

Книгоголізм як альтер еґо

@bookworming_as_alter_ego
Кількість підписників: 429
Фото: 875
Відео: 32
Посилання: 241
Опис:
Книгоголізм невиліковний. Тому ним варто насолоджуватись. Усі посилання тут: https://linktr.ee/bookworming.as.alter.ego Також власник комікс-книгарні "Перший том" https://bit.ly/3KdXy6i І учасник подкасту "Ще по одній": http://bit.ly/3JRaIos
Джерело

Книгоголізм як альтер еґо | Вчора, під звуки пролітаючих над будинком шахедів та звуки кулеметних ...

Логотип телеграм спільноти - Книгоголізм як альтер еґо Книгоголізм як альтер еґо @bookworming_as_alter_ego
1 100 Охват/переглядів 2024-08-01 15:40 Повідомлення №1116
Вчора, під звуки пролітаючих над будинком шахедів та звуки кулеметних черг, щоб пересидіти масштабну тривогу, я взяв до рук комікс “Конан-варвар. Життя та смерть Конана”. Дякуючи нашому ППО і мобільним групам, я зміг його дочитати і лягти спати. В ім’я Крома, Конан крошить своїх ворогів і просто випадкових перехожих. Його життя – це битва. Без боїв і суперників Конан хирлявіє на очах і хворіє. Тільки купа закривавлених тіл можуть витягти його з ліжка і зняти лихоманку. Я не читав книги про Конана, але Джейсон Аарон та Махмуд Асрар створили набагато кращого персонажа ніж я бачив у маскультурі (зокрема нових і старих фільмах). Воїн не по своїй волі, тому доля його заносить у найвіддаленіші куточки світу. Він вбиває і грабує, через що його намагаються стратити. Він б’ється і перемагає, через що його хочуть зробити полководцем і королем. Йому все вдається, бо його не здатен перемогти ніхто. Всі хто стає на його шляху перетворюються на купу закривавленого м’яса. Але звісно у такого жорстокого кадра не може все йти гладко, тому час від часу він опиняється на волосинку від смерті, хоча насправді він більше страждає від самотності. В той же час він усіма способами намагається відштовхнути тих, хто приймає його до себе. Загалом я кайфанув. Малюнок саме такий як потрібно, купа чоловічих пресів і жіночих персів, екшн із зупинками на роздуми героїв і затравка на масштабну сюжетну подію. Посилаю запити до всесвіту і видавництва Fireclaw, щоб випускали продовження. Чекаю з нетерпінням.