Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дім книг і вина📚🍷
Додано 06 гру 2025

Дім книг і вина📚🍷

@bookwinehome
Кількість підписників: 3 201
Фото: 4,260
Відео: 59
Посилання: 504
Опис:
Звʼязок зі мною @tatianaivanchenko2 Місце, де можна неспішно говорити про літературу, відкривати нові імена й просто насолоджуватися словами🫶

👥 Кількість підписників

3 201
Середній/День:: +22
Середній/Тиждень:: +113
Середній/Місяць:: +175

👁️ Середній перегляд на повідомлення

607
Середній/День:: 772
Середній/Тиждень:: 551
ERR: 18.96%

📊 Кількість повідомлень на день

2.8
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 2.9
Середнє за день: 2.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Фентезі з вайбом дарк-академії про екзорцистів і демонів - «Академія Чорного птаха. Убий темряву» Стелла Так 🐦‍⬛Можливо, ми не можемо вплинути на зміни тіла, але ми самі вирішуємо, ким хочемо бути Видавництво: BookChef 🌟Жанр: фентезі, дарк-академія Серія: перша частина трилогії Рейтинг на Goodreads: 4,11Тропи: дарк- академія, екзорцизм, демони, любовний інтерес, наставник, голос в голові, декілька pov, слоубьорнТригери: втрати, вбивства, тортури, насильство, ритуали ✍️Це було добре, дуже добре, як ковток свіжого повітря Якщо ви втомилися від передбачуваних сюжетів і шукаєте щось по-справжньому нестандартне та унікальне - ви потрапили за адресоюТа і де ви ще знайдете демона, який співає Селін Діон чи Перше коло пекла у готелі Мангеттена 😁🐦‍⬛ «Академія чорного птаха» - це темне міське фентезі, яке з перших сторінок затягує у свій темний світ екзорцизму, демонів та жорстокої боротьби за виживання📖Історія читається надзвичайно легко та захопливо. Сюжет тримає в напрузі постійно, а кожен розділ сповнений небезпек, інтриг, істот та таємниць🎓Атмосфера дарк-академії тут передана просто прекрасно: старовинна похмура будівля, віддалена від міста, навчання, таємничі ритуали, власна система магії, постійне відчуття небезпеки в коридорахВесь світ продуманий до деталей, є власна історія, органи управління, поділи за зайнятістю, різноманітні магічні історії (деякі я ніде не зустрічала раніше) ➡️Сюжет книги закручується коли чергові посиденьки з подругами Ліф мали б завершитися сексом на одну ніч із гарним незнайомцем. Проте замість романтичного продовження вечір закінчується моторошним ритуалом із ножем у серці та лордом-демоном в її голові😈В той же час Фалько, екзорцист, разом зі своїм напарником полюють за небезпечним демоном, який залишає за собою купу людських тіл. Це полювання приводить їх прямо до Ліф одразу після ритуалу вселення демону🐦‍⬛Вони зачиняють Ліф в підвалі академії Чорного Птаха та всіма способами намагаються вивідати інформацію про демона всередині неї. А коли виявляється, що Ліф здатна опиратися цій темряві всередині, їй пропонують розпочати навчання на екзорциста👥Персонажі тут просто неймовірні, я щиро обожнюю їх усіх - Ліф, Фалько, Лоре, Крейн, Зеро. Авторка прекрасно прописала кожного героя, наділивши їх всіх унікальними характерами. У кожного з них є своя історія, таємниці та мотивація. А діалоги в голові Ліф із Лоре це просто вогонь🫶🏻Авторці класно вдалося поєднати смертельні небезпеки та жорсткий світ з легким гумором та сарказмом, від чого читати книгу одне задоволення ❤️Любовний інтерес тут також є і з’являється він уже ближче до кінця книги. Проте любовна лінія в цій історії точно не основна, вона слугує радше цікавим і дуже інтригуючим доповненням до загального сюжету, особливо в контексті демонічного голоду. А ще є одна гарно написана сцена 18+❗️Відразу зазначу, що не очікуйте від цієї книги якоїсь надто глибокої філософії чи складних підтекстів, а місцями і логікиАле як атмосферне темне фентезі для відпочинку, коли хочеться чогось нестандартного - це точно стовідсоткове влучання📚До речі, в кінці є словничок з переліком і поясненням усіх демонів та класів екзорцистівВисновок: «Академія чорного птаха. Убий темряву» - це нешаблонне темне фентезі з харизматичними героями і цікавим сюжетом. З нетерпінням чекаю на продовження Оцінка: 5/5🍷#відгуки@bookwinehome
Динамічний психологічний трилер про дівчину, яка має розкрити власне вбивство - «Не достоту мертва» Голлі Джексон 🧠Я завжди це кажу, правда? Пізніше зроблю.Навіщо змінювати звичку всього життя? Пізніше помру. Видавництво: Readberry 🌟Жанр: психологічний трилерСерія: одиночна Рейтинг на Goodreads: 3,99Тропи: несподіваний фінал, любовний інтерес, годинник цокає, один часовий проміжок, сімейна драма, Геловін, маленьке містечко, драматичне відкриття, невиліковна хвороба Тригери: смерть, спроба вбивства, насильство, невиліковна хвороба ✍️Для мене це вже шоста книга авторки і можу сміливо сказати, що я обожнюю її стиль, а від цієї історії прям кайфувала кожну сторінку🧠 «Не достоту мертва» - це поєднання динамічного трилеру, класичного розслідування та психологічної драми, щедро приправленої гумором📖Книга читається дуже легко, сторінки просто летять одна за одною, інтрига та напруга тримаються до останньої сторінки 🎃 Сюжет завʼязується під час святкування Геловіну, а коли головна героїня Джет повертається додому - невідомий намагається її вбити. І йому це майже вдалося, але Джет виживає і опиняється в лікарні з аневризмою мозку. У неї є вибір - зробити операцію, але шанси вижити мізерні, або прожити без операції ще тиждень. І що ж обирає головна героїня? Звичайно, впевнено прожити тиждень і зробити те, що не робив ще ніхто - розкрити власне вбивство🕵️‍♀️Джет разом із своїм другом дитинства починає вести власне розслідування паралельно з поліцією. Крок за кроком вони розплутують цей клубок із таємниць минулого, сімейних зрад, старих спогадів, фінансових махінацій, різних алібі. Під підозру потрапляють всі…Головна інтрига, яка тримає в напрузі до самого кінця: чи встигне Джет дізнатися правду про своє вбивство, поки її самопочуття погіршується з кожним днем? 🤯Хтось скаже, що сюжет занадто нереалістичний. Так, я це прекрасно розумію, але це взагалі не завадило мені насолодитися читанням. Навпаки, це було незвично і трохи кінематографічно Для мене в цій книзі окремим плюсом став класний гумор, особливо жарти про «пізніше». Оскільки я сама з тих людей, які люблять відкладати все на потім, то з фрази «пізніше помру» я прям сміялася вголос⚖️Гумором та сарказмом просякнута вся книга і саме завдяки цьому для мене витримано ідеальний баланс з драмою, яка неминуче виникає через тему швидкої смерті Джет😉Фінал класний, от прям дуже. Хоча вбивцю я так і не відгадала. В кінці я навіть трохи пустила сльозу, настільки це було емоційно. Єдине, мені хотілося б дещо додати, але загального враження це не зіпсувало💭Книга говорить про такі теми, як цінність кожної хвилини, вибір, прийняття неминучого, справжню дружбу та коханняВисновок: «Не достоту мертва» - це динамічний, емоційний та легкий трилер з чудовим балансом драми та гумору Оцінка: 5/5🍷#відгуки@bookwinehome
Скажіть, чому я взагалі вирішила, що ця збірка нової української фантастики від ВСЛ принесе мені світлі історії, які дарують надію та тепло 🫣 А вже перше оповідання просто ввело мене в ступор і заставило мій мозок думати із скорістю світла Тато казав, що молодь не має знати відчаю, що відчай - це наглядач за старшими, що він відраховує дні, які спливають, і можливості, які втрачені Як фанатка трилогії «Двоповня», в мене просто не було сумнівів з чого починати читати збірку. А тим паче, Катерина Самойленко натякнула, що в її тексті читачі знайдуть відсилки до подій, які відбулися наприкінці «Двоповні»🪶Саме тому я одразу побігла читати оповідання «Пірʼя». І так, я ніби вловила відсилки🐦‍⬛Історія переносить нас у місто К., де в один день починають масово падати мертві птахи. Потім люди починають мутувати в птахів і тварин. За такими людьми полює фургон «Епітимія», який одного дня забирає батька головної героїні Віти. А згодом мутувати і вкриватися пірʼям починає і сама Віта…🤯А я ще пішла гуглити слово «епітимія», бо мені здалося і знаючи стиль авторки, що назва фургона явно була обрана не просто так. Виявилося, що це церковна покута за гріхи для зцілення хворобливих станів душі.Але як ви розумієте, там зовсім не про церкву… 📚Саме оповідання настільки сильне, глибоке і в знайомому стилі «Двоповні». У своїй уяві я вже навіть встигла уявити, як Віта потрапляє в Прихований світ і зустрічається з Ріною. Але, як завжди, в авторки свої власні плани, як і щодо щасливого фіналу трилогії…Надалі теж планую читати оповідання вибірково і ділитися з вами враженнями🤭
Психологічний трилер з суворою природою та людськими таємницями - «Дикий темний берег» Шарлотта Макконагі 🌊Насильство існує всюди, де є люди. Видавництво: КСД 🌟Жанр: психологічний трилерСерія: одиночна Рейтинг на Goodreads: 4,08Тропи: несподіваний фінал, екзотичні локації, декілька pov, травматичне минуле, сила природи, замкнений простір, любовний інтересТригери: нещасні випадки, смерть, спроба вбивства, екологічні проблеми✍️Ще один психологічний трилер в вагон прочитаних, він не став одним із моїх улюблених, але все ж таки має свою родзинку, чим і запамʼятався☺️Для мене найсильніша сторона цієї книги - це її візуальна картинка, яка оживає перед очима🗻Авторка показує нам природу у своїй справжній красі - суворій, нещадній та дикій. Це не про романтизовані пейзажі, а про ті моменти, коли людина має грати за її правилами 🏔️Події розгортаються на віддаленому острові Ширвотер біля Антарктиди. Там де холодно, морозно, вогко і сиро, але водночас вирує дике життя. Авторка змальовує дивовижний світ з неймовірними тваринами - китами, пінгвінами та тюленями.На цьому віддаленому від землі острові розташована науково-дослідницька база, а в будинку на ньому живуть Домінік з трьома дітьми🌪️Але спокій на острові трохи руйнується, коли після нещасного випадку через жорстокість штормового моря, до берега прибиває непритомну жінку - Ровен🫣З її появою виникає купа питань, адже починає здаватися, що всі щось приховують. Чому вона так хотіла потратити на острів? Які таємниці приховують мешканці острова? Та чи встигнуть вони взагалі забратися з острова, поки його не поглине стихія океану? 👥Історія подається від імені Домініка та Ровен, а також є розділи від імені дітей 🫰Додайте сюди ще трохи любовної лінію та загадкові голоси, які чують деякі мешканці острова, і виходить справді інтригуючий трилер 🤯Фінал мене дуууже здивував своєю розвʼязкою, я такого взагалі не очікувала. Але водночас я залишилась незадоволена самою кінцівкою книгиЯкщо говорити ще про мінуси, то мені тут забракло саспенсу та динаміки подій як у жанрі трилер, адже подекуди сюжет здавався дещо затягнутим, а напруга зникала💭В той же час дуже круто, що книга піднімає важливі питання екології та необхідність дбайливого ставлення до планетиВисновок: «Дикий темний берег» - це екологічний психологічний трилер, який точно підкорить неймовірною картинкою і незвичною локацією для трилеруОцінка: 4/5🍷#відгуки@bookwinehome
Антиутопічне романтичне фентезі про вʼязницю, в якій полюють на вʼязнів - «Увʼязнити дику пташку» Брук Фест 🕊️Не недооцінюй рушійну силу помсти. Від неї люди шаленіють. Видавництво: КСД 🌟Жанр: роментезі Серія: перша частина дилогії Рейтинг на Goodreads: 3,98Тропи: від ворогів до коханців, заборонене кохання, слоубьорн, замкнутий простір, несподівані союзники, антиутопія, технології Тригери: насильство, голод, смерті, втрати, виживання у вʼязниці, полювання на людей ✍️Ще одне романтичне фентезі з, як на мене, ідеальним комбо тропів - від ворогів до коханців, заборонене кохання, вимушена близькість і такий собі слоубьорнА коли це все відбувається ще і у цікавому світі, то це взагалі класРух опору, тюремні розбірки, політичні інтриги, соціальна нерівність, полювання та виживання, насильство та смерті, брат і знайдена родина, пристрасть і кохання - це все є у «Увʼязнити дику пташку» 🌍У даному випадку авторка показує жорстокий, повний несправедливості, голоду та соціальної нерівності світ - як у місті Дивідіум, яке поділено на 3 рівні, де у найнижчому люди буквально виживають, а у вищому нагло жирують, так і в межах вʼязниці Ендлок #️⃣Але Ендлок це не просто вʼязниця для засуджених. Вʼязниця в цій історії - це просто клондайк жорстокості, фізичного, а місцями і сексуального, насильства над вʼязнями. А головне - багаті люди влаштовують полювання на вʼязнів заради власної розваги. Всі ув'язнені тут поділені на певні рівні, від чого залежить їхній статус, умови проживання та ставлення до них, а виживання для них це щоденна рутина 👩Головна героїня Рейвен в ранньому віці залишилась без батьків, які були повстанцями, за що їх і відправили у вʼязницю. Тому вона була змушена піклуватися про меншого брата, заробляючи на життя тим, що була мисливицею за головами, а саме відправляла порушників порядку в той самий Ендлок. А зараз її брат потрапляє у вʼязницю і Рейвен має відправитися туди заради його порятунку та втечі з ним та ще однією увʼязненою. Вона має пережити не одне полювання на себе, брата та інших увʼязнених, вигадати план та зробити все можливе заради майбутньої втечі. А, і так, раніше звідти ще ніхто не тікав...🧑🏻‍🦱Ну і за традиціями жанру, саме в цьому осередку жорстокості героїня зустрічає Вейла, вартового вʼязниці, який не ставиться до неї з такою зневагою, як інші вартові, і навіть чомусь допомагає. Що додає інтригу - у них вже є невеличка спільна історія, яка ледь не завершилась спільним ліжком.Крім того, постать Вейла викликає купу запитань. Він зовсім юний, працює нещодавно, але вже має забагато влади і впливу у Ендлоці🫂Спочатку хімія між ними просто шикарна, і я до останнього чекала на той самий другий поцілунок. Увесь цей флірт, пристрасть, сарказм і гострі шпильки, якими вони обмінюються - тут усе просто прекрасно. Кожна їхня зустріч - це суміш небезпеки та прихованого бажання, де за кожним жартом ховається справжній вогонь. До моменту сцен 18+👀🧩Щодо фіналу - для мене він був повністю передбачуваним як для дилогії, тому якихось здивувань не викликав. Проте він абсолютно доцільний для такого формату і є про що писати в другій частині Що ж мені не сподобалось:🔹Сцени 18+: взагалі не сподобалось як написані і якось недоречно. Як на мене, краще б усе взагалі закінчилось поцілунками🔹Багато флешбеків з інших книг: часом згадувала інші відомі історії🤭А в кінці ще є 2 бонусних розділи від імені Вейла Висновок: «Увʼязнити дику пташку» - атмосферне роментезі, яке точно сподобається шанувальникам жанру Оцінка: 4,5/5🍷#відгуки@bookwinehome
Сатирична науково-фантастична антиутопія про залежність від штучного інтелекту - «Кволітіленд» Марк-Уве Клінг 🤖Я завжди боявся, що колись машини захоплять владу. Але що вони зроблять це через вибори - такого не очікував. Видавництво: Лобстер 🌟Жанр: наукова-фантастична антиутопіяСерія: перша частина дилогії (історія повністю завершена) Рейтинг на Goodreads: 4,11Тропи: несподіваний фінал, антиутопія, штучний інтелект, нанотехнології, виборчий процес Тригери: тотальна діджиталізація, залежність від гаджетів, соціальна нерівність✍️У нас були спільні читання по цій книзі з Книжковою подружанею, тому мої враження ви вже знаєте… зараз ще коротко пробіжусь по основним нюансамЦе книга, протягом якої ви будете весь час сміятися, а в кінці з підозрою дивитися на свої гаджети✍️Мені дуже сподобався стиль автора. Книга читається легко і наповнена цікавими ідеями, купою безглуздих ситуацій, гумором та іронією, які змушують сміятися 🌍Світ, який показує автор - це жорстока, місцями абсурдна сатира на алгоритми та цифрову залежність. У країні Кволітіленд все вирішує штучний інтелект: що купити, що з’їсти, яким маршрутом піти додому і навіть з ким ходити на побачення. Тут існує безліч застосунків, які мають спростити життя громадянам, адже це «країна якості», де усе нібито найкраще для своїх громадян. Але в той же час, кожен громадян має свій рівень у суспільстві, від якого і залежить якість життя У книзі є кілька сюжетних ліній:➡️Перша стосується Петера Безробітного та його життя. Він має статус «марнонародженого», адже займає доволі низький рівень у суспільстві. І ось Петера покидає дівчина, а потім він отримує від служби доставки товар (вібратор у вигляді дельфіна), який вважає непотрібним і вирішує його повернути… Але зробити це виявляється ще тим квестом, бо функція повернення існує лише в теорії, адже система не помиляється. І спостерігати за цими спробами поверненням дуже смішно… і в той же час не дужеА ще тут будуть кілька милих нюансів, що змусять глянути на головного героя по-іншому ➡️Друга лінія розповідає про передвиборчу кампанію, де одним із кандидатів у президенти стає штучний інтелект. Його агітаційні промови, логіка та взагалі весь цей політичний процес - це просто щось максимально кумедне, абсурдне і не зрозуміле для звичайних людей…але машини не помиляються і не програють…🫣 Але найбільше у книзі мене вразив фінал, при чому усіх сюжетних ліній. Він сильний, емоційний і залишає величезний простір для роздумів. Я не очікувала, що за такою кількістю сатири та гумору ховатиметься настільки глибокий фінал, який змусить переосмислити всю історію…🧩А ще дуже прикольно, що по всій книзі є інтерактивні вставки - колонка новин з коментарями, рекомендації на різні теми та навіть особистий гід Кволітілендом, який розповість про основне в цій країні Що не сподобалося:🔹Я довго чекала на момент з анотації. Адже зазвичай події з анотації - це початок, а тут її прийшлося чекати третину книги 🔹Сюжет місцями трішки провисав і динаміки не вистачало десь ближче до середини книги 💭Тут прослідковуються серйозні філософські думки. Наприклад, де закінчується оптимізація життя і починається втрата контролю або чи вільні ми у своєму виборі, якщо алгоритми вирішують усе за нас? А також про соціальну нерівність, людяність та ідеальність…Висновок: «Кволітіленд» - якісна фантастична антиутопія з купою сатири, яка однозначно варта прочитанняОцінка: 4,5/5🍷#відгуки@bookwinehome
Український герметичний детектив про таємниці маленького села - «А спадком буде смерть» Ганна Дичок 🏡У Яружному вірили, що біда ніколи не приходить одна, і коли стається трагедія, то неодмінно чекай наступної. Видавництво: Віхола 🌟Жанр: детектив Серія: одиночнаРейтинг на Goodreads: 3,53Тропи: декілька сюжетних ліній, несподіваний фінал, сімейна драма, дві часові лінії, замкнений простір, таємниці минулогоТригери: вбивства, насильство, самогубство, зради, психологічний тиск✍️Я обожнюю герметичні трилери, а коли події розгортаються у маленькому українському селі це ще більше додає історії особливого колориту. Адже саме в таких тихих і відрізаних від світу куточках зазвичай ховається набагато більше похмурих таємниць, ніж у будь-якому великому місті…🔪У селі Яружне стається жорстоке вбивство хлопця, який тільки повернувся з заробітків. Слідство закрили, вбивцю не знайдено. Але все загострюється, коли через деякий час самогубством закінчує життя його дівчина. Саме після цього до села приїздять «радники слідчого», які починають розслідувати справу з нуля…✍️Стиль написання авторки дуже легкий зрозумілий, написано гарно, тож читати книгу комфортно.Дуже класно передана атмосфера маленького села, де всі прикривають одне одного, а чужинців одразу сприймають як ворогів 🗓️Події відбуваються точно невідомо коли, але не в теперішній час, адже в книзі немає навіть натяків на техніку, а персонажі пересуваються на бричках з кіньми👥Головні герої Марʼяна та Дмитро ті самі таємничі радники слідчого. Мені дуже сподобався цей дует, а їхні характери і мотиви передано доволі непогано. А ще вони різні, у кожного свої методи та таємниці, тому за їхньою взаємодією та тим, як вони намагаються розговорити жителів села реально цікаво спостерігати😑По класиці жанру, у нас швидко з’являються ті, хто всіма силами намагається завадити розслідуванню та приховати правду🗓️Є у нас також часова лінія з минулого, яка розповість про події, які передували вбивству 👻З цікавого ще тут є бабка-знахарка і невеличкий містичний елемент на основі дитячих моторошних страшилок, але в результаті все це складається в цілком реалістичне пояснення, де головним злом є люди 😉Фінал мені сподобався, хоча він і з розряду «вау-фіналу трилеру» і особисто мені вгадати вбивцю не вдалосяМінуси🔹як на мене, початок історії трохи затягнутий🔹психологічні портрети деяких жителів села прописані слабкувато, хотілося б більшого розкриття друзів молодої пари🔹у сюжеті є кілька несуттєвих нелогічностей💭Але це історія не лише про пошук вбивці, а і драма про замовчування правди, прикриття своїх та гріхи різних поколінь, «які передаються у спадок». А ще тут підіймаються теми дружби, ревнощів, заздрощів, зради, старих образ та коханняА ще кінець книги нібито як натякає на ймовірне продовженняВисновок: «А спадком буде смерть» - це дійсно цікавий детектив з колоритом і таємницями маленького українського селаОцінка: 4/5🍷#відгуки@bookwinehome
Передпродаж нового детективного трилеру від BookChef - «Таємниці Брокен-Байю» Дженніфер Мурхед 👀Нетривіальні подорожі, гостросюжетні повороти, купа таємниць, адреналін та напругаАнотація:Докторка Вілла Воттерс — відома дитяча психо­логиня на піку кар’єри. Але коли вірусне відео з провальним телевізійним інтерв’ю ставить її репутацію під удар, Вілла від’їжджає до Брокен-Байю — містечка, де вона збувала майже кожне літо в дитинстві. Там вона навідується до старого будинку своїх тіток і знаходить на горищі речі своєї психічно нестійкої матері — припалі пилом реліквії, що зберігають таємниці її тривожного минулого. Надія Вілли на перепочинок швидко тане — не лише через те, що вона знаходить на горищі, а й через те, що виявляють у байю. Через посуху рівень води падає, і на поверхню спливають загадкові бочки, а разом із ними і дещо з минулого Вілли, те, що вона ніколи не сподівалася побачити знову. Доля Вілли моторошно переплітається з тим, що знайшли в затоці. І не маючи кому довіряти, вона мусить покладатися лише на власний розум, щоб утриматися на плаву — і вижити. 🗓️ очікується з 07.07.2026💳 366 грн
Еротичний психологічний трилер про пʼятьох дівчат-читачок і маніпулятивну гру - «Одна одній» Дмитра Палія 👯‍♀️Та хитрі плани стають ідеальними лише тоді, коли спрацьовують на відмінно, без відхилень. Але так буває лише в книжках. У житті все зовсім не так оптимістично. Видавництво: РМ 🌟Жанр: трилер Серія: третя частина пенталогії, де кожна частина окрема історія Відгук на першу частину (спільні читання) тут Відгук на другу частину тут Рейтинг на Goodreads: 4,18Тропи: декілька сюжетних ліній, чорно-біла мораль, драматичне відкриття, несподіваний фінал, газлайтинг, ненадійний оповідач, сталкерТригери: деталі роботи судмедексперта, маніпуляції, насильство, вбивство✍️З самого першого анонсу мені було дуже цікаво, що то за книжковий звір такий - еротичний психологічний трилер 😉 І, як на мене, у автора вийшов справді цікавий літературний експеримент, де поєднуються детективна складова, напруга трилеру, психологія, гумор та еротика ✍️Книга читається доволі легко і захопливо, постійно хочеться знати, куди ж це все приведе. Протягом усієї історії не зникає відчуття небезпеки, тривоги, постійного спостереження, а ще відчуття, що від тебе приховують щось важливе (воно так і є)📝Історія починається інтригуюче, адже просто під час презентації власної книги помирає письменник. І після цього кількох дівчат, які були присутні на презентації, поліція викликає на додатковий допит. Після допиту вони об’єднуються, щоб разом обговорити ситуацію і зрозуміти, що відбувається. Але поступово стає зрозуміло, що кожна з них опинилася у списку підозрюваних зовсім не випадково…І найцікавіше те, що в героїнь виникає ще один план - маніпулятивний та жорстокий, але в їхніх очах нібито справедливий👥Величезний плюс книги це добре прописані персонажки. Всі вони дуже різні, але між ними формується дивний звʼязок, за яким дуже класно спостерігати. Кожна з них має власні травми, секрети і мотивацію, які автор поступово розкриває. Ну і звичайно, найбільш шокуючий секрет чекає нас в кінці книги 📚Ооо, ще один цікавий момент - зрозуміло, що якщо дівчата прийшли на презентацію книги, то вони читачки і читають вони саме трилери. Тому тут є згадки всіма нами улюблених письменників в цьому жанрі, а також буденні проблеми книголюбів і роздуми на ці теми🫦Тут гарно прописані сцени 18+. Не зважаючи на їх відвертість, вони не виглядають вульгарними чи просто для щоб було. Навпаки саме через такі сцени, поведінку під час них, ми краще розуміємо персонажок, їх травми та страхи, потребу у близькості або ж у контролі😂А ще в книзі просто море крутого гумору - від абсурдних ситуацій до саркастичних коментарів. Я сміялася буквально всю книгу. І ні, цей гумор зовсім не псує атмосферу трилеру, а трохи розряджає його.А ще класно, що автор, будучи чоловіком, зовсім не боїться доволі влучно та іноді жорстоко висміювати чоловіків у своїх книгах 😈При цьому нам не дають забути, що за всім цим гумором та іронією ховається щось значно темніше 💭І загалом книга дуже добре показує, як люди поводяться під тиском страху, підозр і як можуть змінюватися моральні межі заради власної вигоди. А ще ця книга про психологічні травми, самотність, потребу в близькості, маніпуляції, жіночу дружбу, сексуальність, контроль і залежність📝Окремо між розділами є інформативні вставки про природу та поведінку маніпуляторів, в яких, на жаль, кожен згадає когось знайомого 👀 І так, у фіналі ми зрозуміємо дещо про другу частину серії Висновок: «Одна одній» - це дуже незвичний, місцями абсурдний, але водночас захопливий психологічний трилер, від якого одночасно і смішно, і тривожноОцінка: 5/5🍷#відгуки@bookwinehome
Продовження романтичного фентезі про короля вампірів і звичайну дівчину - «Хай зійде королева» Марі Нігофф🧛Інколи саме ті, кого ми, здавалося б, найкраще знаємо, обманюють нас найдужче. Видавництво: Богдан🌟Жанр: романтичне фентезі Серія: друга частина дилогіїВідгук на першу частину тут Рейтинг на Goodreads: 3,78Тропи: вампіри, від ворогів до коханців, слоубьорн, приховані умисли, замкнений простір, заборонене кохання, політичні інтриги Тригери: насильство, вбивство, замах на вбивство, зради ✍️Відгук буде коротеньким, тому що це друга частина серії, а без спойлерів багато не напишеш Зрозуміло, що в мене були певні очікування від цієї книги і розуміння як воно буде рухатись в плані сюжету🫣 І ех, наскільки високою була планка після першої книги, настільки ж я розчарувалася від цієї частини. Якщо перша частина тримала в напрузі і не відпускала до останньої сторінки, то продовження відчувається на рівень, а то і на два нуднішим… 👀На перший погляд, здається, круто що у нас зʼявилися розділи від імені Бенедикта в цій частині, АЛЕ краще їх би не було, настільки його авторка виставила істеричним, недовірливим та взагалі не тим «топ меном» з першої частини 🐢Перші сторінок двісті сюжет майже не рухається і ми лише спостерігаємо за кризами особистості обох героїв і це саме те, що я не люблю в любовних романах - коли дорослі люди не можуть поговорити і зрозуміти одне одного, особливо коли вони кохають одне одного. Хоча місцями мені здавалося, що все кохання героїв зводиться лише до фізичного потягу Але не все так погано:Збереглася готична атмосфера альтернативного Лондону та династії вампірів Мені сподобався фінал, от прямо сподобався, хоча він і виглядає дещо як фінал доброї казки, але ж іноді хочеться почитати і таке - світле і обнадійливе Лінія з «Червоним дощем» (рухом опору) отримала логічне продовження, але я до останнього не здогадалася, хто ж насправді був зрадником у стінах замку, тому тут для мене була інтрига У книзі присутній гумор і сарказм, що викликало посмішку і не давало сильно нудьгувати ➡️Тому якщо першу половину книги скоротити вдвічі і забрати істерики та самотерзання Бенедикта, то книга, можливо відповідала б рівню першої, але, на жаль, для мене вона виявилася дещо заслабкою Висновок: загалом ця дилогія романтичного фентезі ідеально гарно підійде для приємного і комфортного читання. Тільки врахуйте, що друга частина набагато слабше за першу Оцінка: 3,5/5🍷#відгуки@bookwinehome