Джерело
щоденник Ів📚🛋️ | я не знаю навіть, як почати щось про це говорити…буквально вчора, я мр...
157 Охват/переглядів
2026-06-06 13:22
Повідомлення №6647
я не знаю навіть, як почати щось про це говорити…буквально вчора, я мріяла про видання двох манґ, це про «Монстра» та про «Бродягу», бо їх показували в одному відео з «Сагою про Вінланд» і «Наруто». Але якщо Бродяга не дописана манга, ще й писалася дуже давно і немає аніме, то Монстра мені регулярно радять в коментарях під відео, які набрали найбільше переглядів.точно буду читати і збирати цю серію.а от на рахунок «Божественного цілунка»… це ж те аніме, де я казала, шо треба викликати соц служби, бо в ньому є такі моменти, які для 10річок занадто, але може вони це не помічають, та я в свої 30 не могла це розбачити, але ще одне але, також сказали, шо це такий жанр, і до нього треба простіше ставитися…ну, можливо.Кінцівка мене дуже розчулила, хоча, здається, аніме не дозняли, то всеодно рада за тих, хто виріс з цим аніме («приємно познайомитись, бог») бо навіть уявити не можу, як давно вони мріяли про це видання.всі ці анонси дарують надію, що, можливо, у нас і «світанкову Йону» видадуть, і ті, хто чекали на продовження 11 років, нарешті зможуть його прочитати не в електронці.а про більші тайтли я взагалі мовчу і поросто тихенько сподіваюся, що і їх прочитаємо, або просто буде можливість колекціонувати🥰