Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - книжкова дегустаторка🍷📚
Додано 14 лип 2024

книжкова дегустаторка🍷📚

@booksanuta
Кількість підписників: 5 859
Фото: 4,019
Відео: 202
Посилання: 1,180
Опис:
в запої книжкових світів за питаннями співпраці - @anna_vdsh ютуб - https://youtube.com/channel/UCJVWK584bVqOdbFsmB8wIYw?si=Z458l7ZEBYjiLiiY вішлист: https://rewish.io/rewish/al0AAA підтримка каналу: https://send.monobank.ua/jar/984Ft1RYCD
Джерело

книжкова дегустаторка🍷📚 | ну що! тричі сплюнула через плече, але, народ, здається я перемагаю не...

Логотип телеграм спільноти - книжкова дегустаторка🍷📚 книжкова дегустаторка🍷📚 @booksanuta
748 Охват/переглядів 2026-04-01 11:47 Повідомлення №5550
🧡ну що! тричі сплюнула через плече, але, народ, здається я перемагаю нечитунповільно, але впевнено я кожен місяць збільшую кількість прочитаного - в березні аж цілих п'ять книжок! тому це #прочитане2026(посилання ведуть на відгук)"На вулиці Солоній" Ія Морела - 4/5, тепла та комфортна історія. справжні ліки від сірої буденності, від депресії та від хандри, що повернуть кожного у дитинство - можу завірити!"Відьми короля" Кейт Фостер - 5/5, історія, що чудово висвітлює тему полювання на відьом. розповідає про жахи, що творили чоловіки при владі, а не просто мимоволі зачерпує це дійство, говорячи просто сухий факт, що жінок вбивали та спалювали на кострищ. дуже класна історія!"У Марго фінансові проблеми" Руфі Торн - 2/5, про матір-одиначку та пошук вирішення проблем. мала всі задатки стати доброю гостро-соціальною драмою, але не вийшло. книжка зачіпає цікаві теми, особливо в наших реаліях, але відверто слабка."Пройти крізь стіни" Марина Абрамович - 5/5, про "людину-епоху", обов'язково до читання, якщо любите мемуари, мистецтво та постать Марини Абрамович"Шукай всередині" Ольга Бондар - 4/5, насправді звичайний збірник тих істин життя, які ми знаємо, але які не використовуємо. якщо ви не намагалися вводити їх в життя до цієї книги, то і після неї - не станете. але як підтримуюча книга після терапії - саме воноякось так!а як у вас минув перший місяць весни?