Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - книжкова дегустаторка🍷📚
Додано 14 лип 2024

книжкова дегустаторка🍷📚

@booksanuta
Кількість підписників: 5 854
Фото: 4,030
Відео: 202
Посилання: 1,180
Опис:
в запої книжкових світів за питаннями співпраці - @anna_vdsh ютуб - https://youtube.com/channel/UCJVWK584bVqOdbFsmB8wIYw?si=Z458l7ZEBYjiLiiY вішлист: https://rewish.io/rewish/al0AAA підтримка каналу: https://send.monobank.ua/jar/984Ft1RYCD
Джерело

книжкова дегустаторка🍷📚 | Арка Карпат» Богдан Ославський видавництво: Видавництво Старого Лева, ...

Логотип телеграм спільноти - книжкова дегустаторка🍷📚 книжкова дегустаторка🍷📚 @booksanuta
807 Охват/переглядів 2025-12-12 11:50 Повідомлення №5306
🌄 «Арка Карпат» Богдан Ославський видавництво: Видавництво Старого Лева, 4/5💕Бо гори – це не лише краєвиди. Я дивна людина: мене лякає сама думка про похід з ночівлею в дику природу, але в той же момент, я не можу перестати зачитуватися такими тревелогами та мріяти: «блін, але ж все ж таки було б добре…» Можливо, на те впливає, що я просто люблю ходити: багато, повільно, швидко, в поле, в ліс, зранку, ввечері, вдень, в дощ чи жахливу спеку. Просто люблю ходити. І, звісно, мене приваблює лише одна думка про те, щоб колись пройтися горами, видертися на вершину і сказати: «я це зробила» (але без ночівлі – мене це лякає).Ця тоненька книга – повний шлях пана Богдана з підготовки та проходження першої української експедиції «Арка Карпат». Вона починається з самої ідеї і того, як вона прийшла в голову, та продовжується реалізацією, пошуків спонсорів, підтримки та запуску сайту. Великий пласт приділений самій експедиції і шляху з Румунії аж до самої Словаччини, і тому, які пригоди, люди та краєвиди зустрічались. А ще думки та переосмислення, що здобув автор. Досі я говорив, що експедиція – це можливість подумати. Виявилося, навпаки. Це можливість не думати. Прости йти, дивитися, слухати. Прокидаєшся ранці й чуєш, що почали співати пташки. Дивишся, є роса чи нема. Відчуваєш, холодний чи теплий світанок. Потім готуєш їсти. Дивишся на карті, куди б сьогодні хотів дійти. Скільки кілометрів, який це буде перепад висот. Де можна обідати. Де набрати води. Збираєшся і йдеш. Це так добре. Найкраща медитація, яку я мав у житті. Але треба сказати, що інших ніколи й не мав. Може, варто спробувати? Цю книгу важко назвати медитацією, як то було з подібною «Сама», але вона про любов до себе та своїх бажань. І це дуже цінно, бо особисто я помітила для себе те, що автор, незважаючи на все, все ж пішов за своїм серцем, бажанням знайти сенс. А це багато вартує.Раджу.Добра річ.#дегустація