Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - книжкова дегустаторка🍷📚
Додано 14 лип 2024

книжкова дегустаторка🍷📚

@booksanuta
Кількість підписників: 5 854
Фото: 4,030
Відео: 202
Посилання: 1,180
Опис:
в запої книжкових світів за питаннями співпраці - @anna_vdsh ютуб - https://youtube.com/channel/UCJVWK584bVqOdbFsmB8wIYw?si=Z458l7ZEBYjiLiiY вішлист: https://rewish.io/rewish/al0AAA підтримка каналу: https://send.monobank.ua/jar/984Ft1RYCD
Джерело

книжкова дегустаторка🍷📚 | аби прибрати посмак попереднього поста, покажу вам краще книжечки, які...

Логотип телеграм спільноти - книжкова дегустаторка🍷📚 книжкова дегустаторка🍷📚 @booksanuta
884 Охват/переглядів 2025-11-29 11:59 Повідомлення №5261
аби прибрати посмак попереднього поста, покажу вам краще книжечки, які, як я сподіваюся, врятують мене від неприємних емоцій! приїхали новинки від Лабораторії🥹❤️"Летиція Кур'ята та всі її вигадані коханці, яким вона збрехала про свого батька" Віра Курико - нашумівша книжка, про яку я не знаю нічого, але бажання ознайомитися з нею, маючи лише чистий лист для емоцій, росте з кожним позитивним відгуком (які тільки мені і зустрічаються!)❤️"Всі ми приречені" Аманда Фуді., Ч. Л. Герман - це друга частина, заключна, фентезійної, підліткової дилогії "Всі ми злодії". до слова, першу книгу я прочитала буквально за день в червні і настільки мені сподобалося, що я моніторила сайт, як маніячка, а коли нарешті побачила, що вона в наявності - пішла просити її у Лабораторії (треба ж хоч якось своїм блогом користуватися, ахаха). взагалі, кажуть, що це симбіоз "Голодних ігор" і магії, де є ритуали та камінці - і, о боже, - це прекрасно. це дуже захопливо. раджу прочитати мій відгук на першу частину, аби я не спойлерила вам тут анотацією другої (і собі теж, бо я ніц не знаю)!❤️"Ви говорите про мого сина" Філіпп Бессон - вже третя книжка в перекладном арсеналі Лабораторії, і третя на моїх полицях. автор для мене доволі неоднозначний, бо одна його книжка мені дуже зайшла, а друга - залишила неоднозначні враження, тому сподіваюся, що ця історія нарешті дасть мені зрозуміти, які у нас стосунки з автором (сподіваюся, все ж подружимося!). ця історія - це болючий гостросоціальний роман про втрату, недоліки шкільної системи і безсилля дорослих перед однією з найгірших хвороб сучасності. І водночас це потужний маніфест проти повсякденного насилля і байдужості, а також проти безсилля системи, що знову й знову виявляється нездатною захистити найвразливіших, тому хочеться вірити, що це буде щемливо і до мурах💔і додаю відгуки на "Припини ці вигадки" та "За відсутності чоловіків"😌а ви щось чекали з цього? можливо, вже прочитали - як ваші враження?☺️