Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚
Додано 03 бер 2024

КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚

@books_art_aesthetics
Кількість підписників: 7 508
Фото: 4,870
Відео: 672
Посилання: 1,480
Опис:
📚Авторський канал про книги, мистецтво та кіно з книжковим клубом💫 #книжковий_шерлок #меми #кіно_на_вечір Співпраця: @happyjuliet Вішлист: https://rewish.io/Ne0AAA/wishes

👥 Кількість підписників

7 508
Середній/День:: -4
Середній/Тиждень:: -61
Середній/Місяць:: +72

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 447
Середній/День:: 760
Середній/Тиждень:: 902
ERR: 19.27%

📊 Кількість повідомлень на день

2.2
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 3.7
Середнє за день: 2.2

Історія змін назви

КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 2024-07-14
Книги й цікавинки📚 2024-03-04

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-03-04

Стіна

Статистика telegram каналу

Макс Кідрук поділився ілюстраціями з «Колапсу»😍Буде аж 44 повноформатні ілюстрації від ілюстраторки Катерини Сухецької — і це втричі більше, ніж у «Колонії»🔥Працювати над ними ми почали ще в липні. Я надсилав Катерині епізоди, затверджував ескізи, після чого в роботу більше не втручався — передусім через те, що майже завжди Катерина безпомилково вловлювала суть того, що я волів би передати малюнком. Іноді її бачення давало змогу мені самому поглянути на історію під новим кутом, і тут я тим паче не ліз із правками, бо, на мою думку, сюжетні ілюстрації не повинні дзеркально відображувати текст, і це насправді добре, коли вони відкривають перед читачами щось нове.Ілюстрації круті і їх багато, тож я обрав різні для кожної з соцмереж — фейсбуку, інстаграму, твітеру та тредсу. Не лінуйтеся — перегляньте. Вони того варті. На 1 ілюстрації Юнія і наступний етап копіювання.На 3 – Ронна і новий чоловічий персонаж😈Чекаю і паперове видання, і аудіокнигу від Абук із неймовірним графічним аудіо, якому я тільки оди й співаю🤌Яка б класна була екранізація й комікси😍Макс Кідрук написав, що планує артбук по «Темним вікам», як допише 4 книгу😍Вихід «Колапсу» планується на кінець лютого 2026-го🔥Чекаємо всім клубом, ще й на презентацію разом підемо🎹
Улюблена книга дитинства на рівні з «Шерлоком Голмсом» сера Артура Конана Дойля, детективів неймовірної Агати Крісті та казки «Красуня та Чудовисько»😍«Таємний сад» – один із кращих творів американської письменниці Франсіс Бернетт, опублікований вперше 1911 році.Ця історія увійшла до класики світової дитячої літератури, досі перекладається багатьма мовами, а художники з усього світу змагаються за можливість створити ілюстрації до неї🤌У нас неймовірні ілюстрації від Любов Малигіної😍Подивіться на ці атмосферні акварельні малюнки, а які милі тваринки😍Розкішно естетичне видання, ідеально для подарунку😍Це чарівна історія про самотню дівчинку Мері, яка після смерті батьків, приїжджає в в похмурий маєток до свого дядька. Там вона знаходить таємний сад і, відкриваючи його красу, вона змінює себе та всіх навколо в цій історії.Книга і для дітей, і для дорослих. Це як «Маленький принц» чи «Аліса в Країні див», які перечитуєш в дорослому віці й відкриваєш щось нове для себе🤌Сьогодні останній день знижки 30% від видавництва Небо на всі їхні книги на їхньому сайті (до 22:00) до 10-річчя видавництва і можна прикупити цю зворушливу історію за найприємнішою ціною🔥Ще раджу придивитися до класичного детективного роману Вілкі Коллінза «Жінка в білому» в ілюстрованому виданні (мій відгук був тут) і до мого одного з улюблених класичних готичних романів «Буремна вись» Емілі Бронте, який краще прочитати до фільму «Буремний перевал», який вийде 14 лютого, детальніше писала тут)Читали «Таємний сад»?Діліться, що вдалося урвати на знижках у Небо?😈
👁 1,020 25-11-25 21:16
«Жінка в білому»Видавництво NeboЦе один із перших англійських детективних романів (1859р.), написаний англійським письменником та драматургом Вілкі Коллінзом, якого вважають одним із засновників детективного жанру в літературі.Готичний детектив, у якому молодий художник зустрічає вночі загадкову жінку в білому, яка втекла з психлікарні й попереджає його про небезпеку. Згодом головний герой дізнається, що його учениця в небезпеці й правда про минуле жінки в білому може врятувати її життя…Вікторіанська класика, соціальна драма з небезпечними таємницями, коханням, інтригою та несподіваними поворотами.Книга у збільшеному форматі із 744 глянцевими сторінками, важить 1,5 кг і йде як гантеля, я читала, руки качала й паралельно займалася спортом😁💪Розкішні малюнки всередині у вікторіанському стилі, ще й листівочка є тематична до книги🔥Є перелік композицій для атмосферного читання🤌Це історія про те є, що може витримати терпіння жінки і чого може досягти рішучість чоловіка.Деякі люди мчать по життю, а деякі повільно прогулюються. Міс Меріен Голкомб – моя крашиха, неймовірна жінка, розумна й винахідлива🔥💪 Якби Шерлоком Голмсом була жінка – це була б точно вона! Її слова:Справа цікава, а за спільника у вас жінка. За цих умов ми приречені на успіх💃🏻🔥🤌 Багата літературна мова, гумор, як же тендітно описано, емоції, почуття, кохання, одразу відчувається, що це класика і це кайф:У своїй 60 я боготворив її з вулканічною пристрастю вісімнадцятирічного. Усі золоті скарби моєї щедрої натури були безнадійно кинуті до її ніг🤌Таким є Світ, такою є Людина, такою є Любов. Я запитую, чим насправді ми є, як не маріонетками в театрі, яких раз у раз дістають зі скрині для вистави. О, всевладна Доле, не смикай нас за ниточки так жорстоко, будь ласкавішою до нас! Будь милосердною до нас, поки ми до знемоги витанцьовуємо на нашій убогій маленькі сцені.Наше майбутнє залежить від того, як ми скористаємося днем сьогоднішнім.Хіміки, якщо їм заманеться, можуть вершити долю людства. Кажуть, розум править світом. Але що керує розумом? Тіло перебуває у владі наймогутнішого з усіх володарів – Хімії. Фішка історії, що нам її розказують багато людей, дотичних до подій, тут близько 10 пов від різних оповідачів, неймовірна деталізація всіх персонажів і це дає можливість скласти повну картину в єдиний пазл🔥🤌Краще б не було історії з песиком😭Бісила Лора, яка не боролася з тим, що їй підкидувало життя, а пливла за течією, хоч я розумію, що це було в XIX столітті, коли становище жінок бажає бути кращим💔У книзі події відбуваються у 1850-х роках.У цьому детективі згадано багато методів переслідування злочинця, які потім почнуть використовувати приватні детективи у своїй практиці. Історія на 744 сторінки затягнута, можна було трішки скороти й пришвидшити події. Який же тут хитромудрий антагоніст, тут є пов і від нього😈Атмосферний класичнмй англійський готичний детектив у розкішному подарунковому виданні від видавництва Nebo, який рекомендую для прихильників жанру, я таке обожнюю🔥🤌⭐️⭐️⭐️⭐️/5
👁 1,030 25-11-24 20:14
Приїхала моя довгоочікувана «Чужоземка» Діани Ґеблдон від видавництва Букшеф😍Обожнюю однойменний серіал всім серцем 😍Розкішне оформлення: збільшений формат, оксамитова обкладинка, золотисте фольгування, кольоровий зріз з улюбленими Клер і Джеймі😍 Кайфффффф😍Тепер це мій офіційно улюблений зріз😍Завжди хотіла, щоб був зріз із силуетами героїв і радію, що саме для цієї особливо цінної для мене історії обрали таке рішення🤌 Яка присвята і слова на початку цієї епічної історії🔥Це історичний роман з пригодами, подорожами в часі, любовним трикутником, коханням, яке долає час і всі історичні перипетії; природою дикої Шотландії, сильною героїнею Клер та мужнім шотландським горцем Джеймі, який точно западе у серденько💘Детальніше про сюжет тут:1945 рік. Клер Рендалл, колишня військова медсестра, щойно повернулася з війни та возз’єдналася зі своїм чоловіком у другий медовий місяць, коли пройшла повз стоячий камінь в одному з давніх кіл, що розкидані по всій території Британських островів. Раптом вона стає Сассенах — «чужоземкою» — у Шотландії, розідраній війною та набігами на прикордонні клани, у 1743 році. Клер потрапляє в інтриги вождів та шпигунів, які можуть загрожувати її життю та розбити їй серце. Джеймс Фрейзер, галантний молодий шотландський воїн виявляє їй настільки абсолютне кохання, що Клер стає жінкою, яка розривається між вірністю й бажанням — і між двома абсолютно різними чоловіками у двох непримиренних життях. Американська письменниця Діана Ґеблдон має три наукові ступені: бакалавра зоології, магістра морської біології, доктора філософії з екології, вела активну викладацьку й дослідницьку діяльність, тому й до написання книги поставилась дуже відповідально. Авторка вивчала наукові матеріали, шукала відомості в архівах, працювала в музеях, бібліотеках, відвідала Шотландію. Серія вийшла настільки якісною, що Університет Глазго присудив Ґеблдон почесний докторський ступінь за заслуги перед шотландською літературою🔥🤌Історія відображає епоху й підіймає гострі питання: ціна свободи, роль жінки в історичному епосі, розвиток медицини, насилля над особистістю та ін. Потрапивши у 18 ст. Клер зустріла Джека Рендалла – предка її чоловіка Френка, який виявиться садистом і бісексуалом. Намагаючись втекти від нього, Клер потрапляє до шотландців і знайомиться з молодим красенем Джеймі Фрезером, з цього моменту і починаються захопливі пригоди героїв.На обкладинці є бльорби від Алі Гейзелвуд і Ребекки Яррос😈Хто, як і я, сильно чекав на «Чужоземку»?💘
Зараз слухаю в Абуці аудіокнигу «Колонія» Макса Кідрука на наш книжковий клуб на 30 листопада, деталі клубу тутКайфую від епічної історії🔥🤌Якісна озвучка від Абук з графічним аудіо, коли відчуваєш турбулентність літака (така напруга була, як в Планеті кіно в моєму улюбленому форматі 4DХ), клацання на моніторі, перемикання ричагів, відчуваєш себе на арктичній станції й на Марсі з повним зануренням в сюжет🔥Шалено рекомендую аудіокнигу від Абук, я вже в своєму клубі її продала всім та ще б знижка якби на неї була для більшої мотивації😁Абук, були б дуже вдячні за знижку на «Колонію» для книжкових клубів😍Спочатку починала слухати на швидкості 1,8х, хоч зазвичай на 2х і більше швидкості я все слухаю і мені норм та потім з часом втягнулася і вже по класиці на 2х💅🏻Це найдовша моя аудіокнига в 43 години й 12 хв😁Та не треба боятися, книга швидко читається й слухається, мені залишилося всього-на-всього 30,5 годин😁Хто ще сумнівався, чи норм слухати аудіокнигою наукову фантастику, хто боявся «Колонію» – беріть і читайте, вона дуже класна🔥Тільки починаю звикати до героїв, як з ноги вривається нова партія😅Та мені подобається велика кількість персонажів, у кожного своя доля й роль в цій епічній історії.Тригернуло, що навіть у 2141 році в «Колонії» все ще існує кончена русня, хоч стільки років вже пройшло💔Відгукнулися слова Ґорана про русню:Якщо росіяни кажуть, що почалася пилова буря, і то говорять про це напрочуд упевнено, ви однаково визирніть у вікно.Просто щоб переконатися. русні ніколи не можна довіряти: ні в цьому житті, ні в наступному!Яка ж тут розумна школярка Майя з інженерним складом розуму🔥За Ліама😭💔Тут є навіть вирощування членів😈Озвучка Кейтона Дрейгана🔥Яка комічна історія назви «Томуто», Стіву Джобсу й не снилося😅Я ще й грала раніше в гру «Колонія» (показувала тут) , яка ще більше замотивувала прочитати книгу🔥Я в захваті, як це все можна написати, стільки наукових термінів, описів фізичних і хімічних процесів та це настільки цікаво читати й досліджувати з гумором й філософськими роздумами🤌Хто сумнівався – беріть «Колонію», вона не така страшна, як здається)Макс Кідрук – геній🔥🤌Книга затягнула мене з першої сторінки й не відпускає🔥А завтра якраз ще й передзамовлення на продовження «Колапс» буде🔥Нарешті побачимо обкладинку😍Чекаєте на «Колапс»?Як цікаво звучить питання😅
🌕Фільм «Франкенштайн»🌕#кіно_на_вечірПодивилася на Netflix довгоочікуваний фільм оскароносного режисера Ґільєрмо дель Торо, який екранізував класику Мері Шеллі — «Франкенштайн або Сучасний Прометей» про вченого й створіння, якому він дарує життя. У головних ролях: Оскар Айзек, Джейкоб Елорді та Міа Гот🔥Атмосферна готично-горорна драма з характерним стилем дель Торо, де багато кров'яки з розчленуваннями під музику🩸Візуально розкішний й дуже естетік фільм🤌Історія подається від імені Віктора Франкенштайна та Створіння, яке тут не лякає, а є найтрагічнішим персонажем😭💔Піднімаються теми: творець-творіння, відповідальність творця за творіння, відчуження, неприйняття, пошук любові й те, що значить бути людиною.Ніколи не фанатіла від Джейкоба Елорді, який завжди грав відбитих підлітків-красунчиків, а тут у ролі Створіння він неймовірно відкрився для мене🔥Як він тут грає поглядом, тілом, пластикою, це треба бачити🔥🤌Це найскладніша й найепічніша його роль, ще й грим накладали аж 11 годин (це є у відео, де зібрала найепічніші моменти з фільму). Елорді 1,96 м зросту й цим передано кремезність Створіння🔥Наступна роль Елорді – Гіткліф в моєму улюбленому «Буремному перевалі»😍Монстром я не хочу Створіння називати, він для мене людина зі своїми почуттями, емоціями й думками, добрий і гарний як зовнішньо, так і внутрішньо. Мені було так його шкода😭💔 Віктор захотів погратися в Бога й вершити долю, створив людину й забив на неї, не захотів взяти відповідальність за своє творіння й засунув голову в пісок. Як же він мене бісив своєю жорстокістю, холодністю, одержимістю, хотілося його прибити, а Створіння-людину обійняти мільйон разів🫂Яка ж тут мудра Елізабет, їхня взаємодія зі Створінням аж до мурах і до сліз, як він її тендітно виносив на руках – це найепічніша сцена фільму для мене🔥💔🤌Тут більше про трагедію й самотність, а не про монстра.Історія з Елізабет і дідусем 😭💔Глибокий фільм, який можна розбирати на цитати, особливо слова Елізабет про війну, коли проводиш паралель з нашою (у відео також це є):Душа – орієнтир людських рішень.Лише чудовиська граються в Бога.Світ цькуватиме й вбиватиме тебе просто за те, хто ти.Під снігом світ стає чистішим, наче новий. І серце б’ється знов – розбита та живе, однак болить й живе. Лорд БайронІдеї не мають ваги та цінності самі по собі. Для прикладу візьмем війну. Візьмемо честь, героїзм, вітчизну. Ці ідеї цінні й величні, якщо дивитись абстрактно, чи не так? Однак за ці абстракції платять життям — за них гинуть аж ніяк не величною смертю, в морозі й багні, захлинаючись кров’ю, горлаючи від болю. Вмирають батьки, брати й сини — дорогі комусь люди. Усіх виносили, народили й відпустили у світ матері, щоб вони полягли десь на полі бою, далеко від тих, хто є причиною війни й горя? Ті ж живуть у розкоші хоромів, їх не знівечить шабля чи багнет. Ситі й здорові, сплять мирним сном, як діти.Ось що буває, коли ідеї беруть на озброєння бовдури! Я дуже прониклася фільмлм, зловила обсесію на ньому, серце розривалося від жорстокості людей і так жаль було Створіння, подумки його обіймала мільйон разів😭💔Музичний супровід🔥Мія Гот грала і Елізабет, і матір Віктора🔥Фільм тривалістю 2,5 години, а я й не побачила, як пробіг час.Для мене шедевральна робота по сенсу, посилу, акторській грі, естетиці й візуалу🤌Шалено рекомендую🔥Я мудрідерка, після фільму хочу дослідити першоджерело – книгу Мері Шеллі й одразу беруся її читати, ще й кінцівка фільму мене взагалі не влаштовує. Яке прощення? 🤷🏻‍♀️Я бунтую й протестую!Читали чи дивилися «Франкенштайна»?
🌕«Фантазма» Кейлі Сміт🌕Лабораторія Присвячується тим, кому довелося вибиратися з темряви й хто все-таки вирішив бути світлом у цьому світі. Я пишаюся вами. Темне готичне фентезі, де є:🌕Готична романтика🌕Паранормальні істоти🌕Вимушена близькість 🌕Від союзників до закоханих🌕Маєток з привидами 🌕Смертельні змагання 🌕Ігри та випробування 🌕Некромантка і привид 🌕Заборонене кохання 🌕Історичний Новий Орлеан 🌕Хто зробив це з тобою?🌕Спайся 18+🌕Хороша дівчинка🌕Доторкнися до неї – і я тебе вбʼю 🌕Обсесивно-компульсивний розладТут є 9 випробувань з гріхами, як алюзія на 9 кіл пекла Данте🔥Є таблиця ієрархії паранормальних істот та листи😈Стільки цитат навідмічала, уся книга в стікерах:Злість було легше пережити, ніж горе, яке засіло в ній. Лють і злість могли б її підживлювати, рухати вперед, але якщо вона дозволить горю заволодіти нею, то невідомо, чи зможе вибратися з цієї ями.Якщо темрява дивиться на тебе – ніколи не дивись у неї, бо це шлях до рук диявола. Ніколи не укладай із дияволом жодних угод, хіба лиш якщо хочеш втратити свою душу.Чому ти не бачиш, що обмежуєш себе, намагаючись втиснутися в шаблон, який для тебе створили?Ніколи не хвилюйся через кровотечу. Кровотеча означає, що ти жива.Темрява для людей, які бояться подивитись на свої вчинки при світлі.У тебе непогане почуття гумору як для смертної😁 Є милий біленький котик-привид По, одразу згадала Едгара Аллана По🐾Тут є внутрішній голос, який називає головну героїню Офелію – «мила некроманточко»🤌Головний герой Блеквел вилитий Драко Малфой, змій-спокусник, який фліртує як боженька, ходячий грін флег, відомий своїм язиком і називає Офелію – ангелом, а його цитати – особливий вид задоволеня й поклоніння:Я хочу знати все, бачити найтемніші куточки твоєї свідомості, відчути на смак твої гріхи.Він вимовляє її ім’я як нечестиву молитву.Серед усієї темряви серед усієї самоти ти була моїм єдиним джерелом світла.Моя душа зійде могили з твоїм іменем на думці. Напруга між героями зашкалює, слоу бьорн з доречним гарячим спайсі з усіма анатомічними описами, як треба, навіть є секс в крові🩸Я ніколи не зустрічала стільки фраз «хороша дівчинка», як тут😈Життя не вимірюється добрими чи поганими думками – воно вимірюється тим, як ти ставишся до інших, попри ті думки. Усі ті люди, які роблять добрі вчинки тільки тому, що це може допомогти їм у посмертному житті, нічим не краще за тих, хто час від часу дозволяю собі невеликий грішок.Смерть стільки всього прояснює.Вони настільки справжні наскільки ти в них віриш.Не завжди можна впоратися з тим, чого боїшся.Дияволи – безсоромні пліткарі.Смертні — жалюгідні романтики. Закохуються, хай яка ціна. Динамічна історія, де події й випробування летять, а що творилося на останніх 50-100 стр😱Моя теорія вкінці підтвердилася і вух, як класно закрутили🔥Офелія тут з обсесивно-компульсивним розладом і це взято авторкою з власного досвіду й образ Офелії приніс їй зцілення:Історія Офелії — це любовний лист моєму шляху до комфортного перебування у своїй голові, а також до мого захоплення готичною естетикою та гарячими привидами. Головне послання авторки, що «проблеми з психічним здоров’ям не роблять вас не гідними любові і, сподіваюсь, що люди якими ви себе оточили, це теж теж знають»💘 Ще з цікавого про авторку: вона називає своїх книжкових персонажів, як своїх собак, бо вони ніколи не розчаровують🔥⭐️⭐️⭐️⭐️/5Лабораторія, дуже чекаю на другу книгу «Enchantra» про сестру головної героїні – Женев'єву, вона така класна і який же в неї буде там гарячий любовний інтерес🥵Поділюся артами окремо😈Терміново всім читати «Фантазму»😈#прочитано
На Гудрідз зараз триває Goodreads Choice Awards 2025, де читачі обирають найкращі книги 2025 року по жанрам😈Знайшла й проголосувала за дуже класне роментезі, яке я прочитала з того списку і яке заслуговую на найвищу оцінку – «On Wings of Blood» Briar Boleyn😍 Це історія, де є все🔥За нагоди пишу зараз відгук, щоб як можна детальніше описати цю неймовірну історію і щоб влізло в допис, бо мої відгуки часто нікуди не влізають, особливо в інсті😭Я дуже хочу, щоб «On Wings of Blood» Briar Boleyn видали у нас🔥Видавництва, візьміть, будь ласка, цю книгу собі на озброєння🥰Також в списку роментезі є «Onyx Storm», який став для мене розчаруванням цього року😑«Mate» Алі Гейзелвуд – хочу найближчим часом прочитати, там Коєн – вилитий Кассіан і це одразу мені продає цю книгу🔥🤌«Enchantra» Kaylie Smith – продовження книги «Фантазма», яку я вже дочитала й скоро буде відгук😈Там про іншу вже героїню, сестру Офелії – Женевʼєву і вона така класна, а який там в неї буде чоловік🥵Так вже хочу прочитати, там такі я арти знайшла, усе покажу😈«Bonds of Hercules» – у нас буде КСД видавати.«The Wrath of the Fallen» Amber V. Nicole – 4 книга із серії «Боги і Монстри», мені вистачило «Книги Азраїла», відгук був тут😅«Rose in Chains» Julie Soto з вайбами Драміони, та авторка фанатка Зоряних війн і Рейло, ще сьогодні на каналі її згадувала)«The Irresistible Urge to Fall for Your Enemy» Brigitte Knightley – також Драміона вайб😈«The Songbird & the Heart of Stone» Carissa Broadbent – 3 книга з серії «Корона Ніаксії», перша книга «Змія й крила ночі», яку ми на нашому клубі обговорювали😈«Silver Elite» Dani Francis з вайбами «Четвертого крила».«Alchemise» «SenLinYu» з рейтингом аж 4.51, Віват буде видавати в травні-червні 2026🔥Три книги з вайбом Драміони в списку🔥🤌Щось, можливо, вже читали з цього списку і голосували чи з інших жанрів?)
👁 2,000 25-11-08 18:34
☀️«Тисяча осяйних сонць»☀️🌟 ВСЛРоман афгано-американського автора Халеда Госсейні про тяжку жіночу долю, дружбу й силу духу на тлі страшних подій в Афганістані ХХ століття💔Обкладинка передає зміст книги й з акцентом на жінках, у тон ще є оранжевий зріз. У центрі сюжету дві жінки з різних поколінь, яких зводить разом війна і жорстокість чоловіка-деспота. Попри біль, втрати та страх, між ними народжується глибока дружба і сестринська любов, що стає символом надії серед руїн❤️‍🩹 Книга про витривалість, жертовність і любов, яка здатна вистояти навіть перед обличчям насильства й смерті💔Присвята кожній жінці Афганістану💔Емоційно дуже важка історія, сповнена болю, втрат, несправедливості, жорстокості, смертей, війни, насильства, вимушеного шлюбу (15-річну дівчину віддають заміж за 45-річного чоловіка🤯)Запасайтеся серветками, бо тут не те, що плакати, а ридати будете😭Історія розтрощить вас вщент💔На прикладі двох жінок Маріям та Лайли показується трагедія всієї країни Афганістан, стільки жінок пережили й досі переживають подібне😭💔Це не вигадка, а реальні події. І досі існує архаїчне право й бачення жінки не як людини й окремої особистості, а як власності, рабині й конвеєру для виношування дітей.Який гидкий і жорстокий Рашід, мені його одразу хотілося прикончити🔪Тригернуло від слів «бабське діло», «бабський плач», від згадок «матрьошок, привезених з москви». Треба враховувати, що книга 2007 року видання у світі й події відбуваються в Афганістані в XX ст.Скільки може знести жінка у страху💔Історія з камінням до сліз, того конченого чоловіка вбити мало💔Неочікуваний поворот в житті Лайли.Не підтримую Маріям і бісилася вкінці, як вона вирішила свою долю, краще б зробила, як Лайла. А у вас, яка думка на цей рахунок?Суспільство немає жодних шансів на успіх, якщо жінки у ньому неосвічені. Жодних шансів. Жіноча свобода це також одна з причин чому люди там повстали. Така кара безсердечним: розуміти лише тоді, коли нічого вже не можна змінити💔 Я захлиналася слізьми, особливо вкінці від листа😭💔Глибока, сильна й вражаюче болюча книга, яка точно не залишить вас байдужими і розібʼє серце💔 Довго будете відходити від неї❤️‍🩹⭐️⭐️⭐️⭐️/5Читали вже «Тисяча осяйних сонць» чи інші книги Халеда Госсейні?#прочитано
КНИЖКОВИЙ КЛУБ ЛИСТОПАДАМи до цієї книги довго йшли, вона вже була в нас запланована ще з весни і нарешті ми прийшли, скоро якраз перепродаж другої частини «Колапс»😈🌖 «Нові Темні Віки. Колонія»🌖 Макс Кідрук2141 рік.Людство на Землі ще не оговталося від хвороби клодис, що призвела до найбільшої за пів століття пандемії, коли з’являється новий патоген, який інфікує винятково вагітних жінок. Група вчених-імунологів намагається з’ясувати, що він таке і чи пов’язана його поява з нейтринними спалахами, зафіксованими довкола планети.Чисельність населення марсіанських Колоній перевищує сто тисяч мешканців, і третина з них — народжені на Марсі. Вони програють суперспеціалістам із Землі боротьбу за робочі місця в наукомісткій економіці Марса і змушені гарувати, мов раби, на низькокваліфікованих ручних роботах. Що більше їх сягає повноліття, то дужче вони прагнуть змін, не усвідомлюючи, що ці зміни ставлять під загрозу саме існування Колоній. «Колонія» — перша книга з фантастичного циклу «Нові Темні Віки» про світ у ХХІІ столітті. Це історія про те, що людина, попри всі досягнення цивілізації, не змінюється, й ані збільшення тривалості життя, ні навіть перетворення на двопланетний вид не гарантує людству порятунок.🌖30.11.2025 о 19:00🌖Онлайн в Google Meet, деталі в чаті клубу🌖Бронюйте дату в календаріКНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 #книжковийКлуб