Джерело
КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 | Жорж відкрили передпродаж на продовження «Зайчика» Мони Авад — «Ми теб...
727 Охват/переглядів
2026-04-03 20:10
Повідомлення №5305
Жорж відкрили передпродаж на продовження «Зайчика» Мони Авад — «Ми тебе любимо, Зайчику»🐰У культовому романі «Зайчик» Саманта Гезер Меккі (Сем) — самотня студентка-аутсайдерка, стипендіантка «найвинятковішої» магістерської програми з літератури Ворренського університету — потрапляє під чари гурту лячно-милих багатійок, які називають себе Зайчиками. Запрошення на Салон непристойностей затягує Саманту в темну кролячу нору — у сюрреалістичний світ позааудиторних майстерень Зайчиків, де народжуються страхітливі витвори з фатальними наслідками.Події «Ми тебе любимо, Зайчику» починаються з того, що Сем щойно видала свій перший роман, який здобув схвальні відгуки критиків. Та під час чергової презентації в межах туру Саманту викрадають її колишні закляті подруги, розлючені тим, якими вона зобразила їх у своїй книжці.Тепер Сем — вимушена слухачка, і настала її (та наша) черга почути версію Зайчиків. Одна за одною вони беруть до рук сокиру й переповідають історію становлення їхнього союзу, відкриття незвичайних творчих сил, а також фантасмагоричну пригоду появи першого творіння. Разом із Сем, зв’язаною і з кляпом у роті, ми вирушаємо в лиховісно-п’янку мандрівку до серця темної академії: в казку-слешер, що досліджує диво і жах акту творення. Також у цій книжці ми почуємо чоловічий голос Зайчика-творіння, химерний стиль оповіді якого ще довго відлунюватиме вам у голові😈600 сторінок💅Планується в липні 2026 року.«Зайчик» мені сподобався своєю незвичністю, фантазмагоричністю і теоріями, що ж це все ж таки було, де реальність, а де вигадка🔥Мій відгук на «Зайчика» був тутЯ була на презентаціях, онлайн зустрічі з Моною Авад, вона ще репостнула мене в інсті🥰Була на 5, а, може, і більше клубах по «Зайчику», на колажуваннях і вже самопроголошена експертка по «Зайчику»🐰😎Усі зайчики тепер асоціюються з цією книгою і не можу нічого з собою зробити😅Дуже чекала на продовження🤩Зайчикоманія продовжується🐰Зайчикофани тут є?🐰