Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 📚1000 + 1 книга/books
Додано 14 лип 2024

📚1000 + 1 книга/books

@books_and_more_books
Кількість підписників: 1 065
Фото: 1,710
Відео: 39
Посилання: 634
Опис:
Про книги - так, як відчуваю саме я. Про письменників - не обов'язково відомих, але тих, хто мені подобається. Про історії - сумні, веселі, і ті, які не залишають байдужими. На зв'язку @Maryna_Klymenko
Джерело

📚1000 + 1 книга/books | ​​Привіт усім)Начитала книг за цей час. Потрошки буду ділитися своїми ...

Логотип телеграм спільноти - 📚1000 + 1 книга/books 📚1000 + 1 книга/books @books_and_more_books
171 Охват/переглядів 2025-03-05 15:34 Повідомлення №1744
​​Привіт усім)Начитала книг за цей час. Потрошки буду ділитися своїми враженнями. Почну з роману "Ніч, коли Олівія впала", Крістіни Макдональд.Про письменницюКрістіна Макдональд народилася в Сіетлі, а зараз живе в Лондоні разом із сім’єю. Вона має ступінь магістра журналістики і довгий час працювала в The Sunday Times і USA Today.Крістіна почала писати майже 20 років тому, після народження первістка. Їх втомила роль мами-домогосподарки. Їх хотілося змусити свій мозок працювати як раніше і вона обрала письменництво. Спочатку спробувала писати любовні романи, але швидко зрозуміла, що то не її. Тоді перемкнулася на психологічні трилери. "Ніч, коли Олівія впала" - її проба пера в цьому жанрі.СюжетАбі повідомляють, що її дочка Олівія впала з мосту. Мозок дівчини помер, але лікарі не можуть відключити її від апаратури, бо вона вагітна. Треба зберегти дитину. Абі розчавлена. На руках дочки вона бачить синці, на які поліція закриває очі. Жінка розуміє, що Олівію зіштовхнули і вона сама вирішує знайти винуватця.Мої думкиУ книзі психологізм поєднується з елементами детективу - я таке люблю. Також сподобалося як глибоко письменниця розкрила внутрішній стан матері, її сестри, друзів та коханого Олівії. Коли трапляється біда, люди схильні жалкувати за тим, що не додали, не сказали, не вберегли. Такі думки та почуття розбивають зсередини, але що вже можна вдіяти?!Я до кінця не здогадалася, хто вчинив так з дівчиною. А коли прочитала - стало ще більш сумно. Загалом, книга хороша, хоч і емоційно важка. Для мене - 8/10.Покажу обкладинки нижче.