Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - книжковий прихисток
Додано 14 лип 2024

книжковий прихисток

@bookrefuge
Кількість підписників: 1 361
Фото: 3,520
Відео: 15
Посилання: 650
Опис:
мене виженуть з книжкових блогерів за мат та бухло неофіційна амбасадорка Ві Шваб 🤝 СПІВПРАЦЯ: @kira_andrew ❓ СПИТАТИ АНОНІМНО t.me/non1m_bot?start=gvewh
Джерело

книжковий прихисток | цікаве_про_книжблогерів #тиждень_про_книжблогерів Сьогодні ми дізнаємо...

Логотип телеграм спільноти - книжковий прихисток книжковий прихисток @bookrefuge
293 Охват/переглядів 2026-03-18 19:28 Повідомлення №5517
#цікаве_про_книжблогерів #тиждень_про_книжблогерів Сьогодні ми дізнаємося більше про Кіру.Тгк: https://t.me/bookrefuge1. Розкажіть трохи про себе та ваш книжковий блог. Вітаю! Мене звати Кіра, по життю я працюю на зовсім не творчій роботі, зате маю кілька гоббі, серед яких читання, косплей та крафт.Свій канал я завела ще у 2022 році, коли запит на українських книжкових блогерів був величезним. На каналі я не ставлю для себе рамки, пишу як комфортно і коли комфортно (саме тому можу мовчати місяць — просто бо нечитун і немає що сказати про книги), а в рецензіях розписую тільки чесні враження, навіть якщо це книги на огляд. Загалом у мене досить нетиповий книжковий блог, такий собі прихисток від усталених "канонів" контенту і культу продуктивного читання :)2. Що було найважчим на початку ведення блогу? Придумати назву, аватарку й оформлення постів. Серйозно, для мене важлива естетика, тому на початку я сильно заганяла себе оформленнями. Зараз вже роблю на автоматі, але все одно стараюсь, щоб було гарно, читабельно і грамотно.3. Улюблене місце для читання? Якось так вийшло, що я завжди читаю у ліжку перед сном і засинаю з книгою в руках.4. Який найдивніший коментар, який ви отримували? В мене в анонімці якось спитали, чи ходжу я в церкву. Не уявляю, чому людині це важливо і як це стосується книжкового блогу, я прям випала з цього :D5. Як ви відноситеся до того, що хтось засуджує вас через книголюбство? Насправді з таким ще не стикалась. Максимум рідні можуть в жарт жахатись, що у мене занадто багато книжок, але насправді всі лиш радіють, що у мене є улюблене гоббі й можливість купити собі бажанки. Якби хтось засудив, то... подумала б, що це людина з обмеженим світоглядом або просто заздрісна.6.Коли і з чого почалася ваша любов до книг? З раннього дитинства. В 4 роки я навчилась читати — і понеслось :) В якийсь момент мені в бібліотеці почали давати додому книги з фонду для читання в залі, бо я прочитала все інше. От би зараз таку продуктивність...7. Яка книга у вас викликала саме найменше емоцій? Нехай буде "Місто Боуган". У мене було багато надій на неї, але у підсумку це було дуже нудне й рівне читання, я нічого не відчула до цього твору.8. Скільки часу ви приділяєте для блогу? Насправді дуже небагато, особливо останнім часом, бо наче й хочу читати, але часу катастрофічно мало. Тому й у блог пишу рідко. Але коли активно вела, то десь по 30-40 хвилин на день йшло на написання й оформлення постів.9. Який жанр вам подобається найбільше і чому? Фантастика й різні її піджанри. Подобається відриватися від сьогодення й линути думками у вигадані реальності, блукати іншими планетами. Це також дає поглянути на наш світ під іншим кутом.10. Яка ваша улюблена книгарня? Readeat. Ми з бесті часто ходимо туди посидіти (особливо обожнюю їхні столики біля вікон на другому поверсі), там атмосферно і затишно. Ну і плюс у них є бонусна система, купувати книги за 85% вартості мені вигідно.https://t.me/Book_pages_1