Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - БукМарін читає…
Додано 06 гру 2025

БукМарін читає…

@bookmarinereads
Кількість підписників: 2 912
Фото: 677
Відео: 62
Посилання: 311
Опис:
Сама собі книжковий клуб✨ Реальні враження на найпопулярніші книги і не тільки.✨ Просто для душі🫶🏻 З питань співпраці та реклами пишіть мені в Інстаграм bookmarinee

👥 Кількість підписників

2 912
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -12
Середній/Місяць:: -15

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,120 26-05-30 07:31
«Ненавидіти Адама Конора» Елла МейзСамотній татусь Буркотун, який нарешті знайшов своє сонечкоСексуальний акторВід ненависті до кохання Ну і що ще треба, щоб переконати вас прочитати цю історію?🤭5/5Видавництво Glimmer🩵Я обожнюю цю авторку за те, як легко та смішно вона пише. Ви буквально одразу поринаєте у історію і вже не хочете відпускати цю книжку з рук.Та й вже не вперше ця авторка витягує мене з нечитуна.Гарно прописаний троп від ненависті до кохання, купа смішних діалогів, кілька емоційних моментів від яких перехоплювало подих та, звичайно, хімія від якої стає задушливо😅Перше, що хочу відмітити, то це дружбу між Люсі та Олів. Вони обидві такі кумедні й завжди готові допомогти та підтримати одна одну. Це було просто всім для мене. 🥹 А ще ми отримали багато сцен із Джейсоном та Олів. Також мені дуже сподобалася Люсі і як нам її розкрили. Вона і в попередній книжці подобалась мені, але тут вона мене вразила. Мені дуже подобалося читати її хаотичні думки, вона смішна, але водночас така життєва й зрозуміла. Вона завжди знає, чого хоче, і ніколи не дозволяє іншим зневажати себе.Адам Коннор той самий буркотун для всіх, але найніжніша булочка для своєї родини. (ну є у мене слабкість до одиноких татусів🤭). Те, як він робив все для Айдена, було дуже зворушливим. Як він повільно прокрався в серце Люсі🥹 я з великим задоволенням спостерігала, як вони закохуються одне в одного… це було прекрасно. Адам і Люсі реально були створені одне для одного 🥹❤️ Мені дуже сподобалося, як у них усе розвивалося від взаємних підколів, «ненависті» до справжніх почуттів. Всі їхні моменти разом хотілося читати без зупинки.І я ще сто разів повторю, але мені дуже сподобалося, як авторка прописала троп від ненависті до кохання, ну от саме так, як я люблю з напругою, емоціями, смішними моментами та романтикою. А кінець мене реально здивував, бо я взагалі не очікувала такого повороту Думаю ви зрозуміли наскільки сильно я захопилася цією історією і як сильно рекомендую її вам.Вона ідеально підійде для швидкого, легкого та розслабленого читання ввечері або на вихідних 🌸А ви вже читали цю книжку?
👁 1,170 26-03-31 21:32
«Ця мрія поглине нас» Емма КленсіЯнг едалт фентезі трилерВидавництво АтенаАнотація:Іноді, щоб вирватися з кошмару, потрібно вбити мрію.Нора — повна протилежність щасливиці. Вона досі намагається розібратися з боргами покійного батька, коли загадкова хвороба відправляє її брата до лікарні. Але її доля несподівано змінюється, коли вона виграє в лотерею шанс відвідати ексклюзивний магічний Бал Мрій родини Ламур. Якщо Нора зможе справити враження на спадкоємців Ламурів, вона отримає омріяне місце в їхній програмі магічного навчання — і гроші, які потрібні, щоб врятувати брата.Є лише одна проблема: Нора ніколи не купувала лотерейного квитка.Сповнена рішучості з’ясувати, хто і навіщо хоче бачити її на балу, Нора з головою поринає у світ магічної високої еліти. Опинившись серед розкішного середовища жорстоких мільярдерів і безжальних знаменитостей, вона швидко розуміє, що зайшла надто далеко, й опиняється втягнутою в складний любовний трикутник. Коли її пошуки відповідей викривають зловісну змову, чи зможе Нора мовчати — чи ризикне викликати гнів родини, яка настільки могутня, що їй сходить з рук навіть убивство? Тропи:- любовний трикутник - магія та наука- віднайдена родина- драма у вищому суспільстві - від ворогів до коханців- фальшиві стосунки Кажуть, що вона має сподобатись фанатам Каравалу, Жорстокого принца (героїня за вайбом нагадує Джуд) та Ігри Спадкоємців
👁 1,270 26-03-27 20:56
Показала обкладинку любовного роману «Once, again, always» Amanda Gayle🩵Це переписаний фанфік по Драміоні «Чекати і сподіватися»Тропи:💙від суперників до коханців💙втрата памʼяті 💙 другий шанс💙слоубьорн💙багаато туги та тяжіння Анотація:Роман про другий шанс у коханні, що розповідає історію молодої жінки, яка прокидається в лікарні без жодних спогадів про останні шість років — і дізнається, що, виявляється, вона одружена з єдиним чоловіком, якого не може терпіти: своїм зарозумілим і нестерпним суперником із пансіону.День Моллі Грем не міг стати гіршим після того, як вона прокидається на лікарняному ліжку з травмою голови та амнезією. Але тоді до її палати вривається Астер Бішоп — той самий Астер Бішоп, який колись зробив її життя нестерпним у школі — і називає її своєю дружиною.На шок Моллі, за ті шість років, яких вона не пам’ятає, вона якимось чином закохалася в чоловіка, якого колись ненавиділа. Переконана своїми давніми друзями дати новій реальності шанс, вона неохоче повертається до дому, який ділить з Астером, щоб спробувати відновити своє життя.Змінилося дуже багато — і передусім сам Астер: уважний і неймовірно привабливий чоловік, який щоночі спить на дивані, щоб не створювати їй дискомфорту.Цей Астер зовсім не схожий на того розбещеного хлопця, якого вона колись знала. Між ними відчувається незаперечна хімія, але він тримається від неї на відстані — дратівливо так. Очевидно, що в нього є таємниці, і Моллі це нестерпно. Особливо з огляду на те, що вона може ніколи не повернути свої спогади.Те, що вона одного разу закохалася в Астера Бішопа, вже важко повірити. Але закохатися вдруге? Пообіцяти спільне майбутнє, назавжди, коли вона не пам’ятає свого минулого? Це здається неможливим, коли перед нею чоловік, якого вона майже не знає і якому не впевнена, що може довіряти. Я читала фанфік і він мені дуууже сильно сподобався та й дивлячись на анотацію, то мало що змінилося, тому я точно хочу цю історію у себе на поличках🤭Надіюсь, хтось з видавництв придбає права на переклад 🤞🏻
👁 1,300 26-01-29 14:20
Я дочитала “Good Spirits” B.K. Borison. Це та сама авторка, що написала «Ферму Лавлайт» від видавництва РМОцінила на 4/5Я не знала, що очікувати від історії, бо не читала анотацію і розраховувала, що буде +- так само як у «Фермі Лавлайт» і *обоже мій* як я помилялась.Ці дві історії це як небо і земля, що у плані сюжету, що у плані емоційності. Бо я очікувала лекого різдвяного роскому, але тут все було набагато глибше та емоційніше🥹❤️ Тому ця історія ідеально підійде для тих, хто обожнює книжки Ешлі Постон😉Чесно кажучи, то на середині книжки історія трошки складнувато йшла, хоча на початку я була в захваті, але як тільки почалось все закручуватися між героями, то я розтанула 🫠 Сюжет крутиться довколо Гаррієт та Нолана, привида минулого, для якого важливо лише виконати своє завдання і йти далі, не привʼязуватися й не співчувати (так,ті самі привиди, як у історії Діккенса). Наша головна героїня не є типовою людиною до якої зазвичай приходить такий привид, вона добра та турботлива, а ще до болю звикла ставити інших вище за себе. Але призначення є призначення і хоча вона дуже дратує нашого головного героя 🤭(“This woman.”) вони разом починають занурюватися в її минуле і не для того, щоб знайти одну велику помилку, а щоб побачити закономірності, маленькі компроміси з собою, які з часом сформували її теперішнє життя.А у процесі цього ми розуміємо, що не все так просто і нам відкривається ще одна сюжетна лінія (я не буду вам спойлерити)Історія багата на смішнючі діалоги між героями, милу та дуже різдвяну атмосферу, а трішки гаряченьких моментів🔥 А головного героя я весь час уявляла Джеймі Фрейзером, бо слухала книжку і актор озвучував його з ірландським акцентом *і тут я вже поплила* (я знаю, що Джеймі шотландець😅)Тому це було дуже і дуже добре. Рекомендую вам, якщо ви любите повільні любовні історії, які мають у собі доволі глибокі теми🩷
👁 1,220 26-01-17 13:19
Для мене найочікуванішою книжкою 2026 року є «Alchemised» SenLinYu, яку видасть ВіватЩе більше я захотіла її прочитати після фанфіку по Драміоні «Manacled». Ця історія розбила мене і назавжди залишилась у моєму серці🖤 (однозначно я буду її перечитувати)Що у випадку з «Manacled», що з «Alchemised» раджу вам ось такий порядок читання:Part 1 Part 2 (Flashbacks)Part 1 Part 3Перша частина буде для вас дивною до прочитання спогадів,(у мене все викликало огиду і жах) бо лише після погляду на минуле наших героїв ви зрозумієте дії головного героя та зможете провести паралелі з деякими подіями між теперішнім та минулим 💔 (ось після цього було боляче)У книжці дууже багато жорстокості, насилля, смертей, катування, тема війни та життя після неї тому будьте готові й до цього.Тропи:- дарк фентезі- заборонене кохання- втрата памʼяті - дві часові лінії - війна- морально сірий герой- торкнись її і помреш (буквально)- емоційно знищує вас- алхіміяТут інформація для тих, кому важливо, який настрій має кінцівка: щасливий фіналЯ не змогла оцінити цю історію, бо вона настільки поглинає тебе, тому для мене вона має ♾️ ⭐️ На фото видання від Fairyloot😍Точну буду стояти першою у черзі на замовлення цієї книжки😅 Віват будь ласка не тягніть і дайте вже нам її
👁 8,800 26-01-11 18:53
На вечірці Vivat Insider Party показали скетчі до нової книжки від моєї улюбленої авторки Ешлі Постон😍 Якщо я правильно зрозуміла, то це “A Novel Love Story”Гадаю, скоро буде передзамовлення 😍Анотація: Професорка літератури опиняється всередині художнього твору… буквально.Ейлін Меррівезер обожнює губитися в хорошому хепі-енді. Щоправда, лише вигаданому. Бо принаймні уявні чоловіки не кидають тебе біля вівтаря. У книжках вона почувається в безпеці. Можливо, саме тому цього року вона так рішуче налаштована поїхати на щорічний ретрит свого книжкового клубу, їй конче потрібні вірні подруги, дешеве вино й величні романтичні жести. Які б вони не були.Та коли дорогою її машина несподівано ламається, Ейлін застрягає в затишному містечку, яке виглядає так, ніби зійшло просто зі сторінок роману… Бо так воно і є. Це місце не може бути справжнім — і водночас вона тут, в Елоратоні, містечку з її улюбленої романтичної серії, де медова тягучка в крамничці солодощів завжди солодка, бургери в місцевому барі завжди трохи підгорілі, а дощ щоразу йде після обіду. Воно відчувається як дім. Воно ідеальне і водночас застигле в часі, замкнене в останній, незавершеній історії покійної авторки.Елсі певна, що саме тому вона тут, щоб допомогти довести цю історію до казкового фіналу.От тільки в Елоратоні є персонаж, якого вона не впізнає: похмурий власник книгарні з м’ятно-зеленими очима, дратівливо привабливими губами та бездоганним літературним смаком. І він зовсім не хоче, щоб вона дописувала цю книжку.А це проблема, бо Елсі починає підозрювати, що щасливий фінал містечка може бути тісно переплетений із її власним. пс. Я вже зачарована анатоцією😍❤️ Тропи: ❣️маленьке містечко ❣️буркотун та сонечко❣️магічний реалізм ❣️вимушена близькість ❣️книжка про книжки❣️власник книгарні❣️справжня дружба❣️камео героїв з минулих історії Фото взяла зі сториз Сандри 🫶🏻Я дуже чекаю на анонс, а ви?У мене вийшло вас зацікавити?
👁 1,840 26-01-05 10:17
На сайті видавництва КСД зʼявилася їхня анонсована новинка «Кавʼярня пряний гарбузик» Лорі Ґілмор🧡Це чудовий, легкий, затишний та гаряченький ромком, який точно вам сподобається.Я оцінила цю книжку на 4/5Книжка пахне кавою, свіжою випічкою з корицею та дощем. Ну тут важко не закохатися у осінню пору року😅 Сюжет наче простий, але відчувається реальним. Головна героїня приїжджає в маленьке містечко й починає новий етап життя, працюючи в кав’ярні своєї тітки після жахливої події, яка змусила її переглянути свої цінності. Вона тікає від минулого, від болю й розчарувань, але зовсім не готова до того, що це місце поступово розбере її по шматочкам, але й згодом зцілить та подарує те, що вона так сильно хотіла.Ну і не можу не згадати про мешканців Гавані Мрій, бо тут вони відіграють не менш важливу роль у житті головної героїні. Саме вони роблять цю історію, це місто та цю атмосферу такими живим. Так, іноді хтось дратуює, а хтось дає відчуття комфорту та підтримки, але всі вони точно піклуються один про одного і саме це робить цю книжку такою затишноюПісля прочитання цієї історії мені захотілося відкрити свою власну невеличку, але дуже затишну кавʼярню 🥹Тропи:🧡маленьке містечко🧡зцілення 🧡життя з чистого аркушу 🧡затишна атмосфера 🧡віднайдена родинаЧи плануєте придбати цю історію?
👁 1,470 25-11-30 20:41
Книжка, яку ви могли пропустити (бо у мене так і сталося)🎄«Найдивовижніший злочин року» Еллі Картер Видавництво «Старого Лева»Оцінка на GR: 3,93Я частенько її почала бачити в англомовному буктоці і вона дуже зацікавила мене, але я навіть не думала, що вона вже є українською🤯Це різдвяна романтична історія з детективною лінією (саме цим поєднанням вона мене й зацікавила)Тропи:❤️ від суперників до коханців❤️ вимушена близькість ❤️ він закохується першим❤️ подвійна часова лінія❤️ Різдво у Англії❤️ головні герої письменники❤️ без гарячих сцен❤️ містичні обставиниАнотація: Меґґі та Ітан, здається, не надто люблять одне одного, але вони обоє отримують загадкове запрошення на різдвяну вечірку. Отож напередодні Різдва Меґґі з Ітаном опиняються в англійсь­кому маєтку на відлюдді, куди разом з іншими письменниками їх запросила Еленор Ешлі, всесвітньовідома авторка детективних романів. Але раптом Еленор зникає, а Ітан може бути чи не єдиною людиною, кому Меґґі може довіряти. Та, можливо, йдеться не лише про довіру, а про щось більше? Ідеальна книжка на зимовий період🎄А ще на сайті видавництва Старого Лева вона зараз коштує 260 грн. Це неначебто всі зірки зійшлися і дають знак, що треба брати поки є така цінаПосилання на сайтЯ змогла ва зацікавила? Плануєте придбати?