Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Читацькі нотатки 📝
Додано 06 гру 2025

Читацькі нотатки 📝

@bookish_notes
Кількість підписників: 1 672
Фото: 569
Відео: 7
Посилання: 256
Опис:
Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

👥 Кількість підписників

1 672
Середній/День:: +32
Середній/Тиждень:: +26
Середній/Місяць:: -11

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 064
Середній/День:: 367
Середній/Тиждень:: 760
ERR: 63.64%

📊 Кількість повідомлень на день

1.1
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2
Середнє за день: 1.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

📖 Забута✍️ Ханна Бекерман @chitariumua🏷 трилерВ центрі сюжету дві жінки:Анна - втратила пам’ять після автокатастрофи. Її світ обмежується чоловіком, який стає для неї єдиним джерелом інформації про її минуле.Лівві - нещодавно одружилась, вона знаходиться в декретній відпустці для доглядом за сином. І от коли Лівві хоче повертатись на роботу - у них із чоловіком з'являються розбіжності в цьому питанні Мої враженняЯ бралася за цю книгу як за психологічний трилер де присутні "ігри з пам'яттю" - і це все тут є, а на додачу отримала історію в якій авторка торкається дуже важливих тем. Історія розгортається повільно і більше схожа на психологічну драму про дві сім’ї.Розповідь від двох POV - головна фішка цієї книги. Інтрига, як авторка зведе ці сюжетні лінії, не відпускає і тримає у напрузі до кінця.Що мені дуже сподобалось - те, що авторка на прикладі історій цих двох жінок висвітлює важливі теми: залежність від чоловіка — коли ти змушений вірити людині просто тому, що в тебе немає іншого вибору. Також у книзі показуються реальні приклади того, як чоловік контролює та маніпулює жінкою, проявляє приховану агресію та фізичне насильство, і підкреслює, наскільки важлива підтримка близьких чи отуючих в таких ситуаціях.І коли живеш у своїй комфортній “бульбашці”, де таких речей не бачиш, читати про це — просто шок.Загалом: мені сподобалося - авторка гарно розкриває важливі соціальні теми, не зважаючи на те, що я здогадалась про головний сюжетний поворот. Моя оцінка: 8/10#Читацькі_нотатки_відгук
📖 Зрадниця крові✍️ Ноні Лінетт🌟 @readberry_ua🏷 фентезіМої враження"Зрадниця крові" - гарне завершення цієї трилогії. Зізнаюсь, під час читання у мене були сумніви, чи завершиться одна з сюжетних ліній, бо трохи змістився фокус історії, але авторка гарненько завершила всі розпочаті лінії — і питань у мене не залишилосьЦя книга значно динамічніша за попередні та містить все ще достатньо таємниць та інтриг. Авторка вміє писати писати так, аби хотілось далі читати. Особливо, кінцівки😁 В цій книзі з'являються нові персонажі, вороги стають друзями, а друзі стають ворогами. Загалом, персонажі прекрасні, хоча і можуть викликати різні емоції, в тому числі і суперечливі.Ківа в цій книзі для мене повністю реабілітувалась. Окрім усієї її звитяжності, мені дуже сподобалось, як авторка показала моральну дилему цілительки — вбити, щоб вижити… і як потім жити з цим. Джарен. Цей ідеальний книжковий чулулік в цій книзі зняв рожеві окуляри і наївність зниклаМій абсолютний краш в цій історії - Кальдон. Він - це поєднання харизми, розуму та беззаперечної підтримки. Мені б такого другаТут декілька любовних ліній і одна із них із перчинкою (не та перчинка про яку можна подумати). Шкода, що її так мало відведено часу. Головна ж любовна лінія не про ідеальність, а про помилки й наслідки. Слоу бьорн тут настільки слоу, що я вже думала момент воз'єднання не настане. Якщо в попередніх книгах магічні здібності персонажів епізодичне явище й навіть могло скластися враження, що магія - лише легке тло історії, то в "Зрадниці крові" вона розкривається на повну.Загалом, мені сподобалось - гарно збалансована трилогія із пригодами, таємницями та, звісно ж, коханням Моя оцінка: 9/10#Читацькі_нотатки_відгук
📖 Золота клітка✍️ Ноні Лінетт🌟 @readberry_ua🏷 фентезіМої враження"Золота клітка" - гідне продовження "Тюремна цілителька", а, можливо, навіть сильніше за першу книгуТут історія розкривається на повну: поступово відкриваються таємниці минулого, додається більше деталей, з’являються нові цікаві й харизматичні персонажі (деякі з них стали моїми фаворитами), а світоустрій об’ємніший. Магії стихій хотілось би більше в дії, але я сподіваюсь це все ще попереду Книга читається дуже легко. Авторка чудово тримає напругу - нудно не буде, бо сюжет постійно розвивається. Пазлики історії починають складатись в єдине ціле.Ківа —тут розкрилась більше ніж у першій книзі. Вона неоднозначна героїня і її дії викликали у мене різні емоції. І хоча було зрозуміло до чого все йде - проте спостерігати за її внутрішньою боротьбою все одно було цікаво.Джарен впевнено претендує на звання ідеального книжкового чоловіка — подекуди навіть занадто ідеального. Часом так і хотілося його струсонути, щоб він отямився 😁 Але я собі подумала - краще такі ідеальні книжкові чоловіки, ніж аб’юзери.Фінал тут ще закінчується ще потужнішим сюжетним поворотом (ніяк не можу запам'ятати те складне мені слово) ніж перша книга. Берусь одразу за продовження, бо ну що його казати, коли воно канєшноМені все ще дуже подобається - незважаючи на іноді бісячу Ківу і довірливого Джарена Моя оцінка: 9/10#Читацькі_нотатки_відгук
👁 4,670 26-03-25 15:32
📖 Тюремна цілителька✍️ Ноні Лінетт🌟 @readberry_ua🏷 фентезіАнотаціяКіва Мерідан допомагає кожному, хто цього потребує, бо вона тюремна цілителька. Та коли до лазарету потрапляє загадковий юнак, а за ним – бунтівна королева, Ківа бере на себе набагато більше, ніж просто зцілення. Вона має шанс змінити власну долю і долю інших на краще… якщо пройде випробування, вижити в яких можливо тільки за допомогою магії.Мої враженняПочну з того, що тут прекрасні персонажі - і головні, і другорядні. Їх поведінка настільки адекватна, що не задумуєшся про їх вік. Жодного бісячого персонажу so far👌 (ну окрім антагоністів, звісно ж) Книга читається дуже легко і швидко - основні події книги відбуваються у в'язниці і зі світом ми ще будемо знайомитись в наступних книгах (я сподіваюсь).Початок книги мене дуже заінтригував - те, що про Ківу нічого не відомо тільки підсилювало цікавість і бажання читати далі. Її минуле постійно виринало, додаючи ще більше інтриги. У середині історії темп трохи просів і напруга на певний час пропала, але фінал це повністю компенсуєМені подобається, коли в книзі будь якого жанру піднімаються важливі теми - в цій книзі авторка торкається теми наркотичної залежності та її згубного впливу.Це перша книга з трилогії - історія тільки починається і багато деталей ще нерозкриті. Ну і кінцівка цієї книги дуже вау , тому я одразу берусь читати далі👌Як же добре, що я не читаю цикли, якщо не маю всіх книг - бо тут продовження треба вже!Починаю задумуватись про те, аби писати враження про всю трилогію - аби вже мати цілісну картину історії.Загалом: мені сподобалось, про деякі сюжетні повороти здогадалась, але це аніскілечки не зіпсувало вражень. Моя оцінка: 9/10#Читацькі_нотатки_відгук
📖 За кожним хорошим чоловіком✍️ Сара Ґудмен Конфіно🌟 @rm_publisher❤️ історичний ромкомАнотаціяБеверлі ловить чоловіка на зраді і замість того, щоб сумувати і плакати - вона вирішує мститись.У 1962 році, будучи домогосподаркою без освіти й фінансової незалежності, вона вступає у політичну гру та допомагає супернику чоловіка у виборчій кампанії.Мої враженняДуже приємна і легка книга. Читається швидко і я частенько хіхікала читаючи її. У ній багато дотепного гумору, сарказму і того самого шарму 1960 років. Також, авторка підкреслює напруженість між США та совєтами, що додатково передає атмосферу того часу.Ця книга присвячена жінкам - тут про їхні амбіції, про знецінення ролі жінки, про взаємини матері та доньки, про підтримку жінок одна одної у складні моменти. І я впевнена, що ще щось пропустила. Мені сподобалось, як авторка на прикладі Беверлі показує оте пробудження - усвідомлення того, що жінка здатна на значно більше, ніж просто "обслуговувати" сім’ю.Цікаво було спостерігати політичне закулісся: як проходять виборчі кампанії, перегони між конкурентами і те як Беверлі майстерно обігрувала кожну ситуацію в свою користь.Любовна лінія - чудове доповнення сюжету і не є акцентною в цій книзі. Деякі моменти здалися аж надто ідеалізованими, тому трохи знизила оцінку.Загалом, це гарний варіант, якщо хочеться відпочити з книгою і насолоджуватися читанням без зайвих думок. Моя оцінка: 8/10#Читацькі_нотатки_відгук
📖 Боги мого краю дуже люблять кров✍️ Євгенія Кужавська🌟 @vivatbookstore🏷 історичний детективАнотаціяКиїв 1917 року. Вероніка Черняхівська вступає в до Другої української гімназії, де дівчата і хлопці навчаються разом.На одному з уроків викладач живопису розповідає про "Саломею" Оскара Вайлда, і ця історія дуже зацікавлює студентів. Тим часом стається серія вбивств, які мають містичний характер - і Рона разом із студентами нагаються їх розгадати. На фоні цих подій червоні загони Муравйова повільно наближаються до станції Крути.Мої враженняЦя книга привернула мою увагу ще із моменту старту передпродажу - історичний детектив із атмосферою темної академії в українських декораціях. Назва книги так і заманювала дізнатись: ну чому ж ті "боги мого краю так люблять кров"Мені сподобалось як авторка передала оту темну атмосферу: спіритичні сеанси, містичні вбивства, загадкова "Саломея" Оскара Вайлда. Безтурботне життя гімназистів на початку твору змінюється реальністю, де їм доводиться приймати складні рішення. Через це історія сприймається особливо актуальною сьогодні. Відчувається, що авторка працювала з архівами - історичні постаті та київські місцини мені довелося додатково досліджувати. Я таке дуже люблюРозв’язка детективної лінії мене вразила: авторка майстерно розкрила мотиви злочинця і водночас показала справжню сутність червоних.Я читала книгу довше ніж зазвичай, але не тому, що книга нудна чи не цікаваКнига написана багатою мовою - у ній вистачає художніх прийомів. З одного боку, це справжня насолода для очей, а з іншого - трохи уповільнює читання, бо хочеться все уявляти. От наприклад, "Жовтень повільно ступає в київські парки, шурхоче листям під ногами, додає роботи двірникам, і, як вправний м'ясник, розпорює животи хмарам, вагітними дощами"Ще один прийом - коли читач спершу бачить результат подій, а потім автор повертається назад і показує, як і чому до цього все дійшло. Спочатку це трохи спантеличувало, але швидко звикаєш - далі було зрозуміліше, що пояснення обов’язково з’явиться.Кінцівка книги змусила мене просльозитись - я зовсім не очікувала такого повороту, хоча те, що події відбуваються в 1917 році вже мало б мене підготуватиЗагалом, мені сподобалося і хочеться більше таких історій від українських авторів Моя оцінка: 9/10#Читацькі_нотатки_відгук
📖 Король гніву✍️ Ана Хван🌟 @vivatbookstore❤️ романтична прозаАнотація Данте Руссо любить контролювати все в особистому й професійному житті. Один із найбагатших чоловіків Нью-Йорка, зарозумілий генеральний директор великої корпорації, він ніколи не планував одружуватися. Але шантаж змусив його погодитися на заручини з ледь знайомою Вів’єн Лау — ідеальною в усіх сенсах спадкоємицею ювелірного бізнесу, дочкою його нового ворога. Байдуже, яка вона елегантна, амбітна й вишукана. Данте Руссо зробить усе, щоб знищити компрометувальні фотографії і розірвати заручини. Якщо не закохається… Мої враження Ця книга привернула мою увагу тим, що тут обіцяли тропи "шлюб за домовленістю", "вимушена близькість", а я таке дуже люблю. Мені так сподобалось, що я не могла відірватись і прочитала книгу за добу (спонсором того є вихідний, але то таке). Тут подвійна POV - люблю я почитати думки обох персонажів, це дозволяє якнайкраще зрозуміти їх.Головні персонажі - Вів’єн і Данте. Щодо Данте -ну, тут нічого нового: типовий величезний чоловік, дуже владний і має багато грошей. Деякі його вчинки милі й викликають захоплення, а деякі - огидні й викликають відразу. А от Вів’єн мені капець як сподобалася - вона розумна, талановита і вміє за себе постояти. Їхні словесні перепалки з Данте — це взагалі окремий вид задоволення.Тут є драматичний момент, але ще з початку книги було зрозуміло, до чого все веде. У книзі вистачає сцен 18+, але вона ними не перенасичена — і це мені теж дуже сподобалося. Було достатньо натяків на історію наступної пари, і вона виглядає дуже інтригуюче - тож продовження точно читатиму.Словом, мені сподобалося👌 Моя оцінка: 8/10#Читацькі_нотатки_відгук
📖 Кінотеатр «Космос»✍️ Влад Нед🌟 @starlev🏷 сучасна прозаЯкщо коротко - то мені сподобалось. Ця книга частенько змушувала мене посміхатись, бо вона наскрізь просякнута спогадами, які мені так відгукувались: про SMS повідомлення латиницею аби більше влізло символі, про гумки Center Shock по 50 коп.(аж цілих 50 копійок!), про CaMRip відео, зняті на камеру Я дуже люблю дотепний текст — і тут автор теж не розчаровує"Ще кілька років орендарі "Космосу" змінювались, як колись римляни й османи в Константинополі. Аж раптом, на початку 2000-х, кінопрокат вирішив завдати удару у відповідь" Мені сподобалось, як автор поєднує моменти "пошуку себе" із теплими спогадами про Харків і старий кінотеатр «Космос». Дуже цікаво було читати частинку "закулісної" роботи кінотеатру"Поки в тебе є робота, ти думаєш про те, як заживеш, коли її позбудешся. Скільки часу приділятимеш приготуванню обіду,(тоді -то точно почнеш тренуватись), читанню всього, що колись не встиг. Коли раптово робота зникає, левова частка часу йде на роздуми про те, що з тобою не так" Разом із тим в книзі достатньо лайки і мені вона була місцями не доречна.Кінцівка у цій книзі - мене шокувала, бо навіть натяку не було, що все так закінчиться Ну ладно, був, але я його не зрозуміла😁 Моя оцінка: 8/10#Читацькі_нотатки_відгук
Вчора замовила у ВСЛ🌟 книги по акції -50% на 50 книг - сьогодні вже приїхалиОчевидне Аньєс Мартен-ЛюганРен — талановита дизайнерка, співвласниця успішного піар-агентства. Та сенс її життя — сімнадцятирічний син, якого вона виховує сама. Найбільше Рен боїться тієї миті, коли він закінчить школу і покине родинне гніздо. Не бажаючи ні з ким ділити сина, вона роками приховує від хлопця, хто його батько. Одного разу Рен закохується і з головою поринає в нові почуття. Та чи її таємниця завжди так і залишатиметься таємницею? І чи можна збудувати майбутнє, не звільнившись від минулого? Фото з історією, або Загадка вояка УПА Мирослава КирильчукУ день свого п’ятнадцятиріччя Артур через війну змушений втікати з рідного Харкова до бабусі на Львівщину. Невдовзі уяву підлітка повністю захоплює родинна таємниця: брат його прадіда був вояком УПА і під час облави застрелився в домашній криївці. Усі, кого хлопець розпитував про трагедію, впевнені, що упівця хтось виказав. Але хто? У пошуку імені зрадника Артуру допомагають нові друзі. Підлітки будують десятки версій, знаходять листи, фотографії і розпитують стареньких, щоб дізнатися, що насправді сталося вісімдесят років тому… За ці книги я заплатила 350 грн🤌🏻Якщо раптом хто не в курсі - то книги ось тут тут акційні книги
📖 Жінка з каюти № 10✍️ Автор: Рут Веа📝 @rm_publisher❤️жанр: детектив🔖 СюжетТревел-журналістка Лора Блеклок вирушає на тиждень у відрядження на розкішному круїзному лайнері "Аврора". В першу ніч вона чує сплеск і бачить кров на балконі сусідньої каюти, проте пасажирка з тієї каюти зникає, а персонал стверджує, що каюта була порожньою.Мої враженняПочаток книги неспішний і може здатися трохи затягнутим, але от коли стається та сама подія історія різко набирає обертів і читати стає значно цікавіше.Авторка дуже класно змальовує лайнер - його розкіш і деталі додають атмосферності, а замкнений простір підсилює напругу.Мені дуже сподобалось, як авторка всіма способами показувала Лору як ненадійну, навіть нестабільну оповідачку. Через це постійно доводилось сумніватися в її словах і діях, що лише посилювало інтригу.Також мені дуже сподобався прийом авторки із "майбутнім" - це робило історію ще більш заплутаною.Що мені не сподобалось - так це те, що на лайнері зібралося надто багато персонажів, роль яких в цій історії для мене не зрозуміла. Розгадка історії залишає запитання - хоча плюс у тому, що зло зрештою отримало по заслугах.Це було непогано: зав’язка історії справді зацікавила, але от реалізація трохи підкачала. Моя оцінка: 7/10#Читацькі_нотатки_відгук