Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книжкове порося🐷
Додано 08 сер 2023

Книжкове порося🐷

@bookishPiglet
Кількість підписників: 260
Фото: 757
Посилання: 187
Опис:
відгуки на прочитане, огляд новинок фентезі та фантастика адмін: @anastasiiabl

👥 Кількість підписників

260
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

189
Середній/День:: 199
Середній/Тиждень:: 179
ERR: 72.69%

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2023-08-08

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 296 25-01-23 16:53
Зазвичай я читаю 3 книги одночасно: англійською, щось середніх розмірів і щось величезне, що займає купу часу.І от зараз це "щось величезне" - Стовпи землі 🌟 Це історичний роман події якого відбуваються в 12 ст на теренах Англії. З передмови Кена Фоллетта я роблю висновок, що більш звичним для нього є жанр трилеру. І мені здається, що частково ця історія успішна саме завдяки цьому. Бо навіть починає він з загадки - чоловіка страчують без зрозумілої причини, а його жінка проклинає винуватців👀Чи спрацює прокляття? Чому його стратили? Як зав'язалися стосунки з цією жінкою?Стиль автора також дуже доступний, тут не треба занадто напружуватися, щоб слідкувати за сюжетом, як це було наприклад в Тисячі осеней Якоба де Зута🤔Поки що я прочитала приблизно третину 322/1061 і враження позитивні. Сподіваюся, що так і залишиться, бо мені подобається концепція серії (так, це тетралогія), де кожна наступна частина відбувається в тому ж місці, але 100-200 років потому.#перші_враження #стовпи_землі #кен_фоллетт
👁 188 25-01-17 16:44
Тисяча осеней Якоба де Зута - Девід Мітчелл⭐️⭐️⭐️⭐️Читала я цю книгу ну дуже довго, почала ще в листопаді. І це не могло не вплинути на моє сприйняття, а отже і оцінку.Це дуже повільна історія, яка розповідає про голандського писаря Якоба, який прибуває на острів в Японії у 1800-их. Це єдине місце зі всієї країни, яке доступне для іноземців.Треба віддати належне автору, що з історичної точки зору книга надзвичайно пропрацьована. Тут і детальні описи місцевості та побуту, звичаїв та культури загалом. Але структура розповіді та її темп не давали мені відчуття, що я хочу дізнатися "а що ж там далі".Книгу умовно можна розділити на 3 частини і якщо початок і кінець про Якоба, то середина розповідає про японку-Оріто. Так, те що з нею відбувається важливо для сюжету, але коли ми повертаємося до Якоба, то знову треба деякий час, щоб віднайти в собі інтерес до цього персонажа. Тому більшу частину книги в мене було враження, що я все ще читаю вступ до історії і очікую "головних" подій.Персонажів досить багато і мені важко давалося запам'ятати їхні імена і хто вони такі взагалі. І це погано, бо багато інтриг було побудовано на тому що хто кому сказав і що бачив. Підозрюю, що якщо я колись захочу перечитати книгу, то мені може сподобатися більше🤔Тому підводячи підсумок можу сказати, що для мене Тисяча осеней... відноситься до тих книжок яким ти не можеш поставити низьку оцінку. Бо розумієш скільки роботи було зроблено, щоб це написати. Але в процесі читання ти не те щоб сильно радієш, а скоріше рахуєш сторінки до закінчення😅#відгук #тисяча_осеней_якоба_де_зута #девід_мітчелл
👁 225 25-01-12 09:58
Провулок світлячків⭐️⭐️⭐️⭐️Сюжет: книга бере початок в 70-их, коли Таллі і Кейт - дві самотні підлітки. Вони мають абсолютно різні життя. Кейт з повної родини, але за характером вона тиха і замкнута, що заважає їй знайти друзів. Таллі ж має лише примару родини, але серед підлітків вона популярна.Книга проведе нас до 2000-их, тож ми будемо спостерігати за змінами у дружбі, які вносить дорослішання та різні життєві вибори.Це хороша книга. Але це не найкраще, що я читала про жіночу дружбу.В післямові авторка розповідає про події зі свого життя, які надихнули її на цю історію і каже, що вона "Кейт", а написання Таллі і розуміння цього персонажу дались їй важко. І це правда😅Персонажі. Кейт розвивається більш органічно, емоційні моменти яскравіші і мають більше деталей. Таллі ж була для мене скоріше як репрезентація альтернативного життєвого вибору - кар'єри. Бо багато емоційних криз що вона проживала бралися нізвідки і кудись туди ж і йшли🤷‍♀️Дружба. До дитинства, студентства і початку дорослого життя - питань немає. Але далі такий рівень близькості при тому форматі спілкування, що вони мали, виглядає трохи підозріло🤔 Також мене трохи дивує, що Кейт ніби взагалі не мала інших друзів (можливо це і є відповідь, але тоді нерозкрита тема в чому проблема Кейт😅).Через описані мною недоліки можна подумати, що мені не сподобалося, але це не так. Історія цікава і дуже легко читається. В процесі постійно хочеться дізнатися що ж там буде далі, але інша робота авторки - Велика глушина - справила на мене більше враження.Чи планую я читати продовження? Не впевнена, так як фокус в другій частині буде зміщено на інших персонажів, які зараз мені не так цікаві🤔#відгук #крістін_генна #провулок_світлячків
👁 221 24-12-17 12:31
І ось ще одна частина з серії Колесо часу подолана💪Вогні небес - Роберт Джордан896 с, п'ята частина циклу⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Трошки зарано я похвалила автора, коли казала, що він перестав все пхати в останні 50 сторінок😅 Але все одно залишу найвищу оцінку, бо вся історія прочиталася на одному диханні (наскільки це можливо з таким об'ємом).Тепер я розумію чому в цієї серії стільки фанатів, бо неможливо стільки часу провести у всесвіті і нічого до нього не відчувати. І я недарма кажу саме всесвіт, а не персонажі, бо якщо пильно розглядати кожного окремо, чогось зовсім трохи не вистачає, щоб дійсно почати за них перейматися.Фінал викликає в мене багато питань, бо автор заграє з темою часу, а це завжди дуже і дуже незрозуміло😅Також читаючи різні відгуки цікаво бачити, як кожен знаходить собі сюжетні лінії до душі. Наприклад в цій частині зовсім не з'являвся Перрин і для мене історія через це тільки виграла.Якщо опустити інтерес до Ранда, як головного героя, то мені надзвичайно цікава доля Суан👀Також додам, що можливо через те що герої подорослішали, в цій частині з'явилося багато романтичних сцен. Автор ніби згадав, що є і такий аспект стосунків😏 Але одразу попереджаю, що у виконанні Джордана це зазвичай щось дуже невротичне і незрозуміле😅 Але воно є і це вже добре.#відгук #колесо_часу #вогні_небес
👁 244 24-11-11 17:25
Мені дуже не сподобалося, я все ж таки дочитала, але не знаю навіщо.🧬 Апгрейд - Блейк Крауч⭐️⭐️Сюжет: майбутнє, в якому генна інженерія суворо контролюється, адже спричинила забагато проблем в минулому. Головний герой отримує масштабний апгрейд і стає суперлюдиною. Йому треба дізнатися хто це з ним зробив і навіщо.Стиль написання цієї книги надзвичайно дратуючий. Вона презентує себе як дуже "розумну", але ідеї та рішення закладені в неї настільки банальні, що це навіть не смішно.Любов до Вікіпедії.Автор вирішив, що чим більше статей скопійовано - тим солідніше текст.Світоустрій, рух сюжету.Як так сталося, що головному герою провели такі масштабні зміни в геномі і всі на 100% вдалі? Де поділися версії 1, 2, 3....1000?А якщо сюжет забуксував, треба в 100500 раз повторити, який наш герой унікально розумний. Але ні в діалогах, ні в рішеннях цього не видно.Більшість часу наш герой бореться маючи єдину мотивацію - "ну бо так не можна, так погано".І це все б напевно десь і спрацювало, якби книга так нав'язливо не намагалася видати себе за те, чи вона не є. А просто одразу казала, що "я сценарій до голівудського бойовика"#відгук #апгрейд #блейк_крауч
👁 184 24-10-25 16:06
Ти - Керолайн Кепнес⭐️⭐️⭐️Сюжет: Джо працює в книгарні і одного дня зустрічає Бек. Вона одразу вражає його уяву, він бачить весілля і купу дітей. А отже треба брати долю в свої руки і змусити її в себе закохатися.Нарешті я це домучила-дочитала. Одразу кажу, що 500 сторінок для цієї історії забагато. А це ще і серія з 4 книжок, яку я не планую продовжувати😁Я очікувала, що це трилер, але для цього сюжету не вистачає динаміки. Можна подумати, що це психологічна проза, адже ми копаємося в мізках цього сталкера, але для цього не вистачає глибини.Також авторка зробила дуже цікавий вибір персонажів. Зазвичай у нас є маніяк і "нормальні" люди і читачу боляче, коли хороші люди страждають. Якщо прибрати фізичне насилля з анамнеза Джо (а воно проявляється не так часто, щоб про нього постійно пам'ятати), то він може і загубитися на фоні😅 Тут не завжди знаєш кого першого треба лікувати. Середину книги я вже сприймала як треш-комедію😁Що мені прям сильно не сподобалося - Джо занадто сильно щастить. Він часто піддається своїм імпульсам без плана Б, тож неможливо, щоб на нього не звернули увагу.Варто попередити, що книга дууже сексуалізована. Я думаю, що авторці варто реалізувати себе в жанрі дарк-романтика (без жартів).#відгук #ти
👁 228 24-10-16 16:22
Я чула лише гарні відгуки на цю серію. І я ще сподіваюся, що з наступними частинами в мене складеться краще (ну або я ще раз знижу середній рейтинг🙃)Оповістки з Меекханського прикордоння. Північ-Південь⭐️⭐️⭐️Книга складається з окремих оповідань. Чотири про північ (гірську варту) та чотири про південь (релігійне плем'я кочівників) + бонусна історіяАвтор досить багато намагається розповісти про свій світ, але при цьому він ніби забуває, що читачу потрібні персонажі, щоб цей світ досліджувати. Прочитавши досить таки об'ємну першу книгу я не знаю в чому основна сюжетна лінія чи то конфлікт.Південь мені сподобався більше, бо там легше слідкувати за сюжетом і є стабільний персонаж з досить драматичною лінією.З Північчю я так і не запам'ятала кого там і як звуть🙈 Бо відрізнити їх можна тільки за військовим званням.Найбільше мені запам'яталися два оповідання:1️⃣ Північ. Усі ми - меекханці. Дуже епічна розповідь про битву у долині Варес. І хоча я ніколи не була аж такою любителькою батальних сцен, ця мене вразила.2️⃣ Південь. Якби я мала брата. Історія, політика, релігія, але з прив'язкою до дуже драматичного моменту в житті героїв. Ілюстрація того, як минуле визначає теперішнє.#відгук #оповістки_з_меекханського_прикордоння #північ_південь
👁 218 24-10-11 14:45
Авторка безперечно вміє занурити читача у всесвіт настільки, що всі події здаються правдоподібними. Це талант, враховуючи, що головна героїня бачить привидів👀Дев'ятий дім - Лі Бардуго⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Сюжет: Алекс - дівчина зі складним минулим (алкоголь, наркотики, кримінал), але її зараховують до престижного університету. Чому? Бо вона може бачити привидів, а університету потрібен наглядач за таємними товариствами, що практикують магію. І ніби життя налагоджується, аж раптово зникає її куратор і на кампусі знаходять тіло дівчини.Для мене ця книга стала класним магічним детективом. Є декілька відкритих питань на які ми маємо знайти відповіді:- що сталося в минулому Алекс?- куди подівся Дарлінгтон (куратор)?- чи замішані товариства та магія у смерті дівчини?Також паралельно розкривається світобудова, а саме різні аспекти магії цього світу. Все це дозволяє переключати увагу і книга не набридає. А тому читається досить швидко.Для мене це розважальна історія, авторка ніби і піднімає якісь соціальні аспекти, але більше на рівні опису героїні. Тож якоїсь унікальності поглядів очікувати не варто. Проте, це дозволяє краще розуміти Алекс і створює повнокровного персонажа за яким цікаво спостерігати.Маю додати, що в описах зустрічаються графічні і потенційно неприємні для читання речі, але особисто мене це не сильно схвилювало😅 Хоча ворожіння на кишках важко забути.Також думаю, що авторка найкраще пише саме в жанрі для дорослих, бо в усіх її книгах відчувається бажання додати якоїсь чорнухи🤔 І нарешті її ніщо не стримує😁#відгук #лі_бардуго #девятий_дім #алекс_стерн
👁 245 24-10-03 14:33
Завершила першу трилогію у всесвіті Робін Гобб про династію Провісників.Мандри убивці⭐️⭐️⭐️⭐️Це було добре, але друга частина була для мене сильнішою. В Королівському убивці було багато сюжетних ліній - Моллі та Фітц, Чейд, Барріч, Веріті та Кеттрікен, політика, війна і багато іншого. Третя ж частина більша за обсягом (~900с), але майже вся вона лише про Фітца та його шлях (з певними сюжетними повторами на різний лад).Якби авторка писала гірше, це було б великою проблемою.Кінцівка з вундервафлею мені також не дуже сподобалася, бо це завжди все спрощує.А тепер про хороше. Сюжетна лінія Веріті та Кеттрікен це 🔥 Хоча вони і не головні персонажі, але для мене вони затьмарили Фітца.Фітц. Історія завжди грає барвами, коли головний персонаж дратує😅 Авторка створює цікавий образ, який вже трохи в печінках сидить, але сильно хейтити не виходить, адже в його житті об'єктивно стаються прикрі події - смерть наприклад😅Я не буду вдаватися в подробиці, але проговорю те, чого не бачу в інших відгуках. Головна тема його жалощів - в мене немає вибору, я собі не належу, все забрала країна/корона.Я не погоджуюся, було як мінімум 2 поворотні моменти: повернутися чи піти. І двічі він самостійно обирав стати на захист королівства.Звичайно він би хотів почути від Веріті "достатньо", щоб з чистим сумлінням вважати, що все зроблено і сидіти з Моллі перед каміном. А хто Веріті дасть такий дозвіл?Підсумок: раджу всім любителям фентезі, хто ще не читав - прочитати, адже це дійсно якісна серія. Я вже придбала Ship of Magic англійською, буду продовжувати.#відгук #робін_гобб #мандри_вбивці
👁 221 24-09-17 13:54
Передивляюся зараз серіал Справжня кров (True blood) і не втрималася від того, щоб перечитати серію книжок. Здається свого часу я її не дочитала, подивимося, як піде цього разу, бо їх аж 13, але серія завершена.Перша частина Dead Until Dark знайомить нас з головною героїнею Сокі. Вона має телепатичні здібності і через це їй досить важко живеться, адже вона не може вимикати їх за помахом пальця. А ще у цьому всесвіті є вампіри, які заявили про себе, коли вчені змогли синтезувати кров. Вони кажуть, що хочуть бути такими ж громадянами як і всі інші👀Також в першій частині присутня детективна складова, адже в містечку, де живе Сокі, почали вбивати жінок, які були пов'язані з вампірами.Я думаю, що нікого не здивую, коли скажу, що книга цікавіша. Хоча і серіал мені подобається. Але так як це HBO, то атмосфера в ньому брутальніша🤔 В книжці більше гумору.Додаю 2 варіанти обкладинок. На кіндлі в мене перша, друга - серіальний варіант.#the_southern_vampire_mysteries #dead_until_dark #читаю_англійською