Джерело
Книжкове порося🐷 | Не було часу робити дописи останніми днями, але я читала, тож зроблю к...
153 Охват/переглядів
2025-11-10 13:22
Повідомлення №785
Не було часу робити дописи останніми днями, але я читала, тож зроблю коротенький апдейт, а потім вже більш змістовні пости (можливо😅).Найбільша новина - я нарешті продовжила читати Дюну🎆А саме другу частину - 🌌Месія Дюни і мені подобається, хоч і з певними нюансами👀Дочитала 🧙Грозовий фронт - дуже добре ця книга почалася і погано закінчилася😅 Якось навіть трохи сумно.Продовжую читати ⚔️Повелитель Хаосу і це вже перетворюється на якусь битву на витривалість. Дуже багато тексту і дуже мало суттєвих подій.Продовжую читати 🐺Malice - мені стабільно подобається, також цю книгу я читаю на клубі, тож обговорення роблять її ще цікавішою.Дослухала 🎧 Сила природи і повернулася до серії про Корморана Страйка - вже слухаю третю частину 🎧 Career of Evil. Напевно це вже якесь затишне читання, бо детективна складова мене вже не дуже хвилює, але все одно прикольно слухати.І майже забула про своє "розумне" читання😅 На ще один клуб читаю 📚 коротку прозу Забужко, вже майже дочитала другу новелу - цікаво, але не моє, сама б собі не обрала🤔І почала читати 📕 Одержимість від Баєтт, це надовго, але планую завершити до кінця року, прочитала поки дуже мало, тож говорити особо нічого.Щось пост виглядає загрозливо, треба більше гуляти чи що🫠