Джерело
Книжкове порося🐷 | Сади місяця⏯️ 371/575Ну що ж, я розумію, що НЕ розумію як працює магія...
179 Охват/переглядів
2025-09-03 09:42
Повідомлення №729
Сади місяця⏯️ 371/575Ну що ж, я розумію, що НЕ розумію як працює магія цього світу😅 Чесно кажучи, мене це ніколи сильно не хвилювало (якщо тільки цим не затикають дірки сюжету). Тож я просто сприймаю це як "ок, і таке тут можливо"😁Мені подобається, що тут багато різних істот, але базово всі вони взаємодіють зі світом однаково. Простіше кажучи - смертні (навіть боги👀).Також прочитавши вже чотири частини я помічаю, що хоча і багато фактів світоустрою нам невідомі і навряд чи будуть пояснені в першій книзі, основні сюжетні лінії постійно перетинаються і якщо уважно читати то слідкувати за ними не так важко, як люблять лякати блогери цим "найважче фентезі вашого життя".Після інтерв'ю автора де він казав, що лишає зачіпки, які стануть зрозумілими тільки через декілька книг, я боялася, що текст буде занадто фрагментованим, але поки що мені нормально.Стосовно персонажів, Аномандер Рейк (лорд Місячного Поріддя) мене прям причарував👀 Він дуже сильний і відчувається в ньому чи то безум, чи то кровожерливість. Прям дуже цікаво, що він буде робити далі👀#малазька_книга_полеглих #сади_місяця #еріксон #читаю_онлайн