Джерело
Книжкове порося🐷 | Гнів ангелів⭐️⭐️⭐️⭐️Цю книгу мені було важко оцінити. Сюжет розповідає...
187 Охват/переглядів
2025-08-09 15:09
Повідомлення №705
Гнів ангелів⭐️⭐️⭐️⭐️Цю книгу мені було важко оцінити. Сюжет розповідає про молоду і принципову адвокатку, яку життя і робота приводить до складних виборів.Почнемо з позитивного. Історія насичена подіями, тож чіпляє і хочеться дізнатися що ж буде далі. Персонажі хоч і не надто складні, проте за ними цікаво спостерігати: багаті, вродливі та енергійні.А тепер до негативного, авторський стиль мені не завжди заходив. Шелдон не тільки письменник, але і сценарист, і в тексті це відчувалося. Багато сцен сприймалися як замальовки, яким не вистачає деталей, щоб викликати емоції. Тож деякі дійсно драматичні моменти в житті персонажів сприймалися на рівні "сумно".Чи вважаю я книгу поганою? Ні, і це можна бачити з оцінки. Я отримала те на що і розраховувала. Також в мене майже закінчилася серія від Тесс Геррітсен і книги цього автора стануть відмінною заміною, бо дають приблизно ті самі емоції.Ще додам, що тут є кохання і досить багато😏 СПОЙЛЕР кінцівкиМене трохи засмутило, що Адам не помер, якось не дуже рівноцінно розподілили біди в цій книзі.#відгук #гнів_ангелів #сідні_шелдон