Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книжковий дворф
Додано 14 лип 2024

Книжковий дворф

@book_dwarf
Кількість підписників: 4 966
Фото: 1,670
Відео: 21
Посилання: 518
Опис:
Канал про книги, кіно, життя і, можливо, ще щось Для звʼязку з питань співпраці/реклами : @Hrodnova Віш: https://rewish.io/RlMAAA/wishes
Джерело

Книжковий дворф | В цій книзі одразу два твори,та відгуки на них будуть окремі,бо хочу п...

Логотип телеграм спільноти - Книжковий дворф Книжковий дворф @book_dwarf
1 400 Охват/переглядів 2024-11-23 08:45 Повідомлення №825
В цій книзі одразу два твори,та відгуки на них будуть окремі,бо хочу приділити достатньо часу обом.📖“Схудлий»✍️ Стівен КінгБілл Геллек-адвокат,сім‘янин, має хороші зв‘язки,репутацію і надлишкову вагу. Чоловік намагається періодично худнути але зривається і так по колу. Та все змінюється тоді,коли він збиває насмерть циганку,але уникає наслідків через дружбу з суддею. При зустрічі з батьком загиблої і розмови з ним, життя Білла стрімко змінюється.Я боюсь циган. Ну як боюсь,скажемо так, максимально уникаю коли бачу на горизонті. Бо колись, мене ,по молодості ,обікрала циганка, через мою доброту. А в інший раз ,по дорозі на роботу , мене ледь не побили три малих циганяти. Ось такі інсайди😂Так от ,читаючи цю книгу, я зрозуміла що тепер обходитиму ще кілометр аби не попасти в поле зору цих веселих своєрідних людей.Історія дуже прекрасна. Звісно є всі основні аспекти Кінга :містика,людська гниль (цього разу не тільки внутрішня🙂), переживання і думки. При цьому і неперевершена гра на уяві.Головний герой ,як і має бути, хвилями вибішував ,хвилями викликав жалість. Але фінал розставив остаточну думку. «Схудлий» змусив мене багато думати на тему : ось персонаж намагається перекинути свою проблему на інших звинувативши всіх навкруги… а потім клац, і розумієш що .. може він просто так просив підтримки? А потім знову повертаєшся до його егоїзму і назад. І так до самого кінця.Я доволі скептична людина, і за увіруванням,як і головний персонаж,я агностик. Та в силу самонавіювання я однозначно вірю, і ,все ж,допускала,що в цій книзі йому є місце. Але хто ж знав хто ж знав😏