Джерело
Анатолій Бондаренко|Черкаський міський голова | Пізнавальна та надихаюча зустріч! У Черкаси завітали дослідники Антарк...
767 Охват/переглядів
2024-07-19 13:28
Повідомлення №1608
Пізнавальна та надихаюча зустріч! У Черкаси завітали дослідники Антарктики.Поспілкувалися із полярниками із Черкащини Миколою Старинцем, Олександром Полуднем, Володимиром Храпачем та директором Національного Антарктичного наукового центру Євгеном Диким. Також онлайн зв’язалися зі станцією «Академік Вернадський» (на зв’язку лікарка з Канева Іванна Котурбаш з колегами). Науковці розповіли багато цікавого про свою роботу на крижаному континенті. Принагідно вручив їм подяки міського голови за визначний особистий внесок у здійснення наукової діяльності. Потому відкрили виставку «Україна в Антарктиці: дослідження та незламність» у Черкаському ЦНАПі. Вона складається з 27 фото про дослідження українців в Антарктиці.Сьогоднішні заходи присвячені річниці підписання меморандуму про передачу Україні від Великої Британії станції «Фарадей», що нині має назву «Академік Вернадський».Чудово, що українська наука розвивається, навіть незважаючи на важкі часи війни. Це ще одне свідчення сили та незламності українців.