Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО
Додано 06 січ 2025

Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО

@bohodukhivska_miska_rada
Кількість підписників: 919
Фото: 7,900
Відео: 225
Посилання: 1,870
Опис:
Оперативно про найголовніші та найцікавіші новини та події з життя Богодухівської громади. Тільки підтверджена інформація.
Джерело

Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО | Стійкість, єдність та майбутнє: делегація нашої громади взяла участь у...

Логотип телеграм спільноти - Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО @bohodukhivska_miska_rada
303 Охват/переглядів 2026-02-20 13:35 Повідомлення №8650
🇺🇦 Стійкість, єдність та майбутнє: делегація нашої громади взяла участь у ІІ Форумі старост незламної ХарківщиниМіський голова Володимир БЄЛИЙ разом із старостами наших старостинських округів долучилися до масштабної події - ІІ Форуму старост незламної Харківщини. Цей захід став важливим майданчиком для координації зусиль місцевого самоврядування в умовах воєнного стану.Програма форуму була насиченою та сфокусованою на реальних викликах:• Політико-правові засади: Обговорення інституту старост у системі децентралізації.• Практичні рішення: Виконання повноважень у прифронтових умовах, відповіді на складні питання та розв'язання проблемних кейсів.• Також учасники форуму мали змогу відвідати виставку народного художника України Віктора Ковтуна «Земля сили і світла».Серед ключових спікерів форуму - керівництво держави та області: перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко, голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко, начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, Харківський міський голова Ігор Терехов.«Ми будемо говорити не лише про втрати і руйнування, а й про майбутнє. Навіть в цей складний час», - наголосила Тетяна Єгорова-Луценко, підкреслюючи стратегічний характер зустрічі.🤝 Робота на місцях - це щоденний подвигОкрему увагу під час панельних дискусій приділили стійкості старост. Саме вони є тими людьми, які 24/7 знаходяться поруч із мешканцями, працюючи в умовах безпосередньої близькості до зони бойових дій.Форум пройшов у форматі відкритого діалогу. Старости ставили навіть «незручні» запитання представникам влади, отримуючи прямі відповіді. Учасники напрацювали єдиний алгоритм дій для забезпечення життєдіяльності громад. І вкотре пересвідчилися - лише спільна робота на всіх рівнях наближає нашу Перемогу💪