Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Видавництво Богдан
Додано 14 лип 2024

Видавництво Богдан

@bohdan_books
Кількість підписників: 9 851
Фото: 5,250
Відео: 184
Посилання: 1,730
Опис:
Читання - це справді цікаво! 📚 А в нас є книги на всякий колір і смак! Якщо ти 🪱📖 то ми подружимось 😁😉
Джерело

Видавництво Богдан | Фух… Я пережила цю добу, і готова до вас повертатись з відгуком на #Св...

Логотип телеграм спільноти - Видавництво Богдан Видавництво Богдан @bohdan_books
1 460 Охват/переглядів 2026-03-10 11:54 Повідомлення №5319
Фух… Я пережила цю добу, і готова до вас повертатись з відгуком на #СвітанокПроклятоїКоролеви Буду намагатись максимально оминути всі спойлери до серії, залишаючи для вас тільки емоційний відгук. Тож, що ми маємо — це вже 3 книжка серії #БогиіМонстри і якщо перша і друга частини це було щось абсолютно нове, вау, неочікувано, який сетінг, яка драма… то #СвітанокПроклятоїКоролеви для мене виявилась трошки слабшою, Але це все одно 5/5💊Спробую пояснити чому: Я побачила логічні дірочки. Вони маленькі, на них можна закрити очі, але якщо ти їх бачиш, можеш на них звернути увагу, то навіть виправдовуючи ці прогалини, це все одно вже певний мінус. В цій частині я зустріла якісь відсилки на інші відомі роментезі, зокрема на ДШІТ, чи погано це? Ні! Я люблю відсилки, але я на них звернула увагу, тому і вам розказую. Далі наведу декілька поінтів, де ситуація 50/50. Наче і сподобалось, а наче ні. POV і короткі розділи. В цілому це моє улюблене. Люблю коли від різних осіб розказується історія, ти ширше бачиш світ, глибше поринаєш в сюжет. Тут навіть були ті, яких я не очікувала. Алеееее… коли тебе переривають на моменті супер важливому і відправляють в інший шматок всесвіту для 2 сторінок які не впливають прямо зараз на події!! Нуууу камоооон! Короткі розділи я теж дуже люблю. Але не розумію, нашо робити 3 розділи під ряд від однієї особи на 3 сторінки, які послідовні, враховуючи, що в деяких розділах навпаки додають «через тиждень…» Секс. Боже, зараз буде драма року. Я обожнюю відверті 18+ в роментезі. Прям обожнюю! Люблю коли багато напруги і тілесності. І тут це все є! І от наче усюди це доречно. Алееее… в деяких моментах хотілось вже сказати: можна вони вже прокинуться зранку і без подробиць😂 Ця частина в основному розвертається навколо стосунків Семкаїла і Діани. І це не погано! Загалом для мене ця частина про відкриття і розкриття персонажів, їх болів, страха, мотивацій. З усіх однозначно негативно я ставлюсь тільки до 1 персонажа. Є прям сірі-сірі, які мене підбішують, але я за всіх переживаю. Місцями навіть плакала. І хоч в якийсь момент я підтомилась від цих драм,страждань і плотських бажань — декілька поворотів по ходу і останні 50 сторінок книги — розвалили мій мозок. Кількість теорій 10000000, нічого не ясно, звідки, як, чому, для чого. Вже на низькому старті до 4 книжки.5/5💊@bohdan_books