Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Видавництво Богдан
Додано 14 лип 2024

Видавництво Богдан

@bohdan_books
Кількість підписників: 9 851
Фото: 5,250
Відео: 184
Посилання: 1,730
Опис:
Читання - це справді цікаво! 📚 А в нас є книги на всякий колір і смак! Якщо ти 🪱📖 то ми подружимось 😁😉
Джерело

Видавництво Богдан | Відгук @moeru_sensei на книгу "Ритуал" Адама Невілла👇📄«Треба боятися в...

Логотип телеграм спільноти - Видавництво Богдан Видавництво Богдан @bohdan_books
2 100 Охват/переглядів 2025-03-30 11:27 Повідомлення №2541
Відгук @moeru_sensei на книгу "Ритуал" Адама Невілла👇📄«Треба боятися вовків, дияволів і вогню, коли вони на Дикому полюванні»Зовсім нічого не очікувала від книги, а в результаті прочитала один із найкращих жахів за останні роки.🖤 Шикарна горор історія, яке точно не залишить нікого байдужим.Спочатку мені було важко зрозуміти що до чого, адже я не читала анотацію. В який момент мені довелося це зробити, бо я не розуміла, що то за чоловіки і чому вони ніяк не можуть знайти спільну мову. Але потім почалася містика, від якої я не могла вже відірватися.🖤Атмосфера безвихідності, жаху та повного спустошення. Темна, гнітюча історія.Книга розділена на два розділи.⚫️ Перший - намагання чотирьох чоловіків спочатку якнайшвидше вибратися з лісу, а потім - просто вижити.⚫️ Другий - потрапляння декого до будинку. І більше нічого сказати не можу, адже це буде жирнючий спойлер. Але саме цей розділ закохав мене в історію.Це той випадок, коли не стільки боїшся містичної складової, скільки хворих на всю голову людей.📄 «Тепер він знав, як швидко й несподівано може закінчитися життя, яке нікчемне воно перед цим усесвітом, землею й небом, перед часом, невблаганним до людей, які живуть у ньому, до тих, хто тільки прийде, й до тих, хто вже пішов. І він почувався вільним. Самотнім, але вільним. Вільним від усього. Вільним від усіх. Бодай ненадовго. Він вирішив, що ця свобода і є те єдине, що кожен із нас насправді має, принаймні ненадовго».🔥 Це дійсно той випадок, коли не розумієш чи загалом залишиться хтось із персонажів живий. Тут немає думок «ну він же головний герой, значить точно виживе».Але фінал виявився саме таким, на який я розраховувала!Ця книга - один із небагатьох випадків, коли я точно знаю, що буду перечитувати її заради тої атмосфери та відчуттів, які вона дарує!🔥Всім любителям горорів - моя щира рекомендація!