Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Bochkala_WAR
Додано 14 лип 2024

Bochkala_WAR

@bochkala_war
Кількість підписників: 41 888
Фото: 14,200
Відео: 7,380
Посилання: 9,650
Опис:
‼️Огляд та аналітика подій в Україні 🇺🇦Тут багато ексклюзиву та прогнозів від військового оглядача Романа Бочкали. https://t.me/bochkala_war Реклама та адмін: @ba1tazor
Джерело

Bochkala_WAR | Сьогодні цілий день були на Покровському напрямку. В бік Новопавлівки....

Логотип телеграм спільноти - Bochkala_WAR Bochkala_WAR @bochkala_war
80 600 Охват/переглядів 2025-03-21 19:12 Повідомлення №21711
Сьогодні цілий день були на Покровському напрямку. В бік Новопавлівки. І ви знаєте, там Збройні Сили дуже гарно стабілізували ситуацію. І це при тому, що по деяких ділянках ворог цілодобово штурмує. Невдало, несе значні втрати. Але не шкодує живої сили та далі пре. Виглядає це наступним чином. Противник відправляє смертників двійками. Іноді їх прикриває бронетехніка. Завжди супроводжує дрон. Два бійця з однією радіостанцією на двох повзуть до нас за комірець. З метою просидіти десь під деревом чи у яру з банкою консерви добу-півтори. Дочекатись підкріплення та окопатися. 9 з 10 таких двійок - гинуть. Ті що дивом виживають - наступного штурму вже не йдуть першими. Заслужили Чиста Squid game. Був на КСП батальйону 46 бригади та на власні очи бачив як в режимі realtime москальську біомасу кладуть пачками. Особливо цинічно та по-братерські виглядало те, як купка ворогів прикрилися тілом пораненого, але ще живого товарища від українського FPV. Нічого особистого, але мабуть такі правила в них. Жертвують трьохсотим побратимом заради друзів. Може ще потім ідуть до храму та ставлять свічку за упокій братухі. «Ти всєх нас спас». Це є на відео! Покажу на ютубі. Ну і отак цілий день. Зомбі-юніти - пруть, наші їх - палять. І та ворожа двійка, що дивним чином десь добіжить до посадки, доповідає «наверх» про просування. Тримають своє керівництво в теплій ванні насправді. В дійсності нічого глобального не відбувається. По всьому сектору, де я був, передній край дуже нерівномірний. Десь навіть у шахматному порядку. Відчувається, що ворог втомлений. У них трохи вище рівень комплектації підрозділів. Але бойова готовність - нижча. Вирішальної переваги щоб суттєво просунутись - у рашистів немає. І штурмові дії більше зараз націлені на те, щоб вирівняти свій край оборони. Зайняти вигіднішу оперативну позицію. Це іноді дуже локальні задачі - вибити ворога з конкретної хати. Чи накидати з неба гранат у якийсь бліндаж. Ворог реально дуже втомлений. І просто відправляє двійками у штурми необстріляний матеріал. Але є одне але. Такого відбувається багато в паралелі. І звичайно вимотує наших хлопців. Це важко, втім не критично. І нам дійсно вдалося стабілізувати цей напрямок. І чую від хлопців, що не тільки його. А в цілому на сході.https://t.me/bochkala_war