Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BoLuLala
Додано 06 гру 2025

BoLuLala

@bo_lu_ua
Кількість підписників: 2 160
Фото: 287
Відео: 56
Посилання: 40
Опис:
Без цензури
Джерело

BoLuLala | Я пздц схарена… і так складно, записалась же ж на УЗД на 11:15 - дуже ...

Логотип телеграм спільноти - BoLuLala BoLuLala @bo_lu_ua
1 330 Охват/переглядів 2025-11-26 12:38 Повідомлення №1843
Я пздц схарена… і так складно, записалась же ж на УЗД на 11:15 - дуже крутий уздист.. але памʼятаю що минулий раз чекала пів години, і зараз коли зайшла - спитала одразу, скільки чекати. Адмін сказала 10-15 хвилин, я сказала окей, бо поспішаю. І тут переді мною заходять раз, і це вже потім ще 15хв чекати опис…. Заходять інші, бо вони з дитиною з Луцька приїхали, тим часом що з моєю дитиною в цей час - пофіг, не хвилює. Прочекала я годину.Адмінша ще на мене наїхала 🤯 кажу ви адекватна??? Я вас спитала скільки чекати!!!!! Якби ви сказали не знаю - я б питала лікаря, якби ви сказали годину - мені це не підходить!!!! Я б пішла!!!! Я в ахуі просто. Ще й протикнула от бачите, заходять військові. Кажу окей без проблем, це можна пропомунікувти??? Я ж спитала по-людськи, ви знали що всі на УЗД і в очі мені брехали 10–15хв. Так вона в решті решт зʼїхала що вона взагалі ні при чому бо це простір з кабінетами які винаймають лікарі. 👍🏻 Шо там блять по ретроградному Меркурію? Я вже вірю в усе блять бо я не розумію звідки стільки неадекватів, чесслово.