🧩🎨 27 січня у Білоцерківському центрі соціальних послуг та реабілітації «Шанс» презентували ще один новий простір надання послуг для груп денного догляду - сучасного, затишного та наповненого можливостями для розвитку дітей і молоді з інвалідністю 🤝 Реалізувати цей проєкт вдалося завдяки спільним зусиллям місцевої влади Білої Церкви, Благодійного фонду «СОС Дитячі містечка», колективу центру «Шанс» та всіх небайдужих людей.Ми завжди приділяли значну увагу центру «Шанс», відстоювали його, розвивали. Коли я починала працювати в цій галузі, центр «Шанс» нараховував 296 клієнтів, сьогодні - 380. У результаті дослідження було виявлено, що інвалідизація дітей по Білій Церкві сягає 15%. На сьогодні у Білій Церкві два інклюзивних центри, які опікуються дітьми з особливими потребами. Ми створили і нікому не дозволили закрити групи денного догляду, адже їх потребують клієнти різного віку - не лише 18+, але й 30+. Цим людям потрібна особлива увага, і завдяки цим групам вони мають можливість поспілкуватися між собою. - перший заступник міського голови Інна Новогребельська.💬 Тут відвідувачі спілкуються, навчаються, святкують і головне — не почуваються самотніми.Коли ми міркували, як саме облаштувати цей простір, продумували кожен крок, аби відвідувачам було затишно та комфортно. Сподіваюся, це відчують всі, хто завітає до цього простору.
- локальна менеджерка «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка» Юлія Шовкун.💛 Нехай цей простір буде місцем тепла, щирих усмішок і справжньої турботи — для кожного, хто сюди приходить.📌Детальніше - у відео та за посиланням: https://bc-rada.gov.ua/node/16996
Понад століття тому українці зробили вибір, який і сьогодні визначає наш шляхВибір бути разом.Поєднати Схід і Захід, серце й силу, минуле й майбутнє в єдиній державі. У День Соборності в різні роки українці в різних містах виходили на вулиці й ставали в символічний живий ланцюг, тримаючись за руки.Цей жест був простим, але надзвичайно сильним — він показував, що нас неможливо роз’єднати, коли ми разом. Сьогодні часи інші. І наша єдність — це вже не лише руки, з’єднані в ланцюг.Це наші вчинкиЦе щоденна підтримка наших воїнів, турбота про тих, хто поруч, відповідальність за свою громаду і за країнуУкраїна тримається на людях, які вміють єднатися у найважчі моменти.На громадах, які не розгубилися перед викликами, а стали опорою одне для одного і для державиМи різні, але нас об’єднує спільна мета — вільна, сильна, соборна Україна.І лише разом, доводячи свою єдність справами, ми зможемо вистояти й збудувати успішне майбутнє для нашої країниЗ Днем Соборності України!Слава Україні!
- Володимир Вовкотруб
Ліквідація аварійних ситуацій на котельних через відключення електрикиВ зв’язку з постійними намаганнями країни-агресора зруйнувати енергоінфраструктуру нашої держави, ми вимушені жити і працювати з постійними як стабілізаційними, так і аварійними відключеннями електроенергії. В такому ж режимі працюють і котельні нашого підприємства. Практично кожне таке вимкнення електрики призводить до аварійних відключень котлів, насосів, пошкоджень мереж, основного і допоміжного котельного обладнання, що має вкрай негативний вплив на технічний стан цього обладнання. На котельних практично декілька раз на добу складаються аварійні ситуації. От і сьогодні, 13 січня, під час чергового зникнення електроживлення, сталась аварійна ситуація, пов’язана з виходом з ладу елементів основного котельного обладнання на котельній по вул. Дачна, наслідки якої відчула на собі частина мешканців району ДНС. Працівникам нашого підприємства шляхом надзусиль в дуже складних умовах вдалося локалізувати і в подальшому ліквідувати наслідки аварії. Станом на 16:00, 13 січня роботи продовжуються, але котельня вже практично відновила нормальний режим подачі теплоносія на будинки. Сподіваємося на порозуміння в цей вкрай важкий для всіх час. Приносимо вибачення за тимчасові незручності
- КП БМР "Білоцерківтепломережа"
Оновлена інформація щодо відновлення електропостачання в селах громадиСтаном на цей час повністю відновлено електропостачання в селі Томилівка.Майже повністю зі світлом — село Глушки (залишаються окремі домоволодіння).Частково відновлено електропостачання у селах Гайок та Вільна Тарасівка — ремонтні роботи там тривають.Поки без світла 1/3 села Шкарівка.Найскладнішою залишається ситуація у селах Мазепинці, Дрозди, Сидори та Володимирівка. Видимі пошкодження мереж уже усунуті, однак під час подачі напруги спрацьовує аварійний захист. Це означає наявність прихованих поривів або коротких замикань, пошук і ліквідація яких потребує додаткового часу та поетапної перевірки ліній. Роботи не припиняються.Локально ремонтні роботи тривають і в інших населених пунктах громади.Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб відновити електропостачання якомога швидше та безпечно.У разі виникнення додаткових потреб або складних життєвих обставин прохання звертатися до старост відповідних округів або Центру оперативного реагування за телефонами:📞 067-310-77-55📞 099-310-77-55📞 063-310-77-55 Уся необхідна допомога буде надана.✒️ Володимир Вовкотруб
❄️Із настанням морозів на водоймах з’являється крига і люди часто бачать лебедів, що залишаються на льодуСтурбовані їхнім станом громадяни нерідко викликають рятувальників, але орнітологи пояснюють: здорових лебедів рятувати не треба, адже вони добре пристосовані до зимових умов і холод для них не є загрозою. Небезпеку становлять лише голод та травмиЛебедів не потрібно рятувати, якщо вони сидять на кризі, адже здоровий птах не примерзне до льоду. Якщо вони не відлітають, це означає, що водойма не замерзла повністю і птахи мають доступ до їжі — водних рослин, рапсу чи озимини. Якщо їх підгодовують люди, це може призвести до залежності й позбавити птахів навички самостійно добувати їжуДопомога необхідна лише тоді, коли є видимі пошкодження. Якщо птах травмований, має вивихнуте крило, кров, обмерзле пір’я, якщо він нерухомий і не реагує на навколишнє середовищеОтже, перш ніж викликати рятувальників, варто переконатися, що 🦢лебідь справді потребує допомоги, а не просто відпочиває на зимовій водойміДСНС
Цієї ночі Київщина знову зазнала ворожої атаки. Наслідки зафіксовано у чотирьох районах області. На жаль, маємо одну загиблу людину.У Славутичі Вишгородського району пошкоджено багатоквартирний будинок. Мешканців оперативно евакуювали, людей тимчасово розмістили у пункті обігріву на базі міської лікарні, постраждалих немає. Через атаку місто залишалося без централізованого електропостачання — без світла майже 8,5 тисячі родин, енергетики одразу розпочали відновлювальні роботи, критичну інфраструктуру переведено на резервне живлення, тепло і вода подаються, соціальні заклади працюють від генераторів. Дякую підрозділам ДСНС за оперативну та злагоджену роботу — після завершення всіх необхідних безпекових заходів мешканці вже повернулися до своїх осель. Ситуація контрольована.У Фастівському районі зафіксовано найбільші руйнування. Пошкоджено 14 приватних і один багатоквартирний будинок, шість гаражів, виробничо-складські приміщення та чотири автомобілі. У селі Кожухівка внаслідок атаки загинув місцевий мешканець. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Рятувальники ДСНС працювали всю ніч: пожежі ліквідовано, аварійні служби відновлюють електропостачання в населених пунктах, де частково обірвано мережі.В Обухівському районі вибуховою хвилею пошкоджено вікна приватного будинку. У Броварському районі пошкоджено житловий будинок та автомобіль. У цих районах обійшлося без постраждалих.Загалом по області пошкоджено майже три десятки об’єктів — житлові будинки, транспорт, виробничі приміщення та об’єкти енергетики. Усі служби працюють у посиленому режимі. Поліція, ДСНС, енергетики й комунальники на місцях, допомога людям надається.Ворог знову намагається залякати й залишити нас без світла та спокою. Але Київщина тримається.Дякуємо всім, хто цієї ночі рятував, допомагав і відновлював. Світло повернеться, а нашу єдність зламати неможливо.- КОВА
Смертельне дозвілля на дорозі: поліцейські Київщини розслідують обставини ДТП у місті Біла Церква, де загинув молодий хлопець2 січня о 14:40 на злітно-посадковій смузі, що в мікрорайоні Гайок, трапилась аварія за участі позашляховика та квадроцикла.Попередньо правоохоронці з’ясували, що 25-річний кермувальник порушив правила перевезення пасажирів згідно ПДР. Водій керував автомобілем Volkswagen Touareg, до фаркопу якого було приєднано на мотузці дві автомобільні шини, на яких перебували його ровесники. Під час руху відбувся занос шин на зустрічну смугу, де відбулося зіткнення одного з молодиків на шині з квадроциклом Kovi, під керуванням 16-річної дівчини, яка рухалась в зустрічному напрямку.Внаслідок ДТП потерпілий отримав численні травми, від яких він помер в кареті швидкої медичної допомоги.Правоохоронці затримали кермувальника позашляховика в процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання.📄Слідчі слідчого управління поліції Київщини розпочали досудове розслідування (ч. 2 ст. 286 ККУ).‼️Шановні учасники дорожнього руху, неухильно дотримуйтесь ПДР. Проводьте дозвілля обачно та безпечно, щоб такі дії не несли загрози життю та здоров’ю людей.- Поліція Київщини
Сьогодні, разом із першою вечірньою зорею, ми зустрічаємо Різдво - свято, яке єднає наші душі й серця та нагадує про головне: світло завжди перемагає темряву.Напередодні свята з колядою до нас завітали дитячі колективи громади. Щирі голоси, чиста радість, неймовірне різдвяне дійство. Ми пам’ятаємо: це диво можливе завдяки нашим воїнам - тим, хто боронить, хто ціною власного спокою, а подекуди й життя, дає Україні шанс на майбутнє. Низький уклін кожному Захиснику і Захисниці.У цей святковий день слова щирої вдячності - всім, хто своїми щоденними справами наближає Перемогу і мир: підприємцям, волонтерам, медикам, рятувальникам, працівникам тилу, тим хто вчить та тим хто навчається, кожному, хто простягає руку допомоги ближньому. Саме з таких вчинків народжується сила.Ми серцем із тими, хто через війну втратив дім, але знайшов прихисток у нашій громаді. Для багатьох Біла Церква стала другим домом - місцем тепла, підтримки й простого людського відчуття: «ти не сам».Най сьогодні і завжди нас єднають віра, надія та любов - не лише у випробуваннях, а й у радості. Бажаю нам усім різдвяного дива, єдності та рідних поруч. А найголовніше - миру.Христос Рождається!🖋 Володимир Вовкотруб
Бюджет Білоцерківської громади на 2026 рік прийнято. Одноголосно!Це результат тривалої, відповідальної та зваженої роботи. Під час підготовки проєкту було детально проаналізовано кожен напрям і кожну програму, щоб бюджет був реалістичним, соціально справедливим і таким, що працює на розвиток громади.📌 Ключове про бюджет-2026:☝️ Власні доходи бюджету зростають на 6,2 % у порівнянні з виконанням 2025 року.Загалом це понад 2 млрд 660 млн грн власних доходів.За це щиро дякуємо нашим платникам податків — людям, які працюють, створюють робочі місця та надихають власним прикладом. Ми й надалі робитимемо все можливе, аби Білоцерківська громада залишалася зручним майданчиком для ведення бізнесу та реалізації інноваційних проєктів.☝️ У 2026 році ми продовжуємо дофінансовувати галузі, які держава не має можливості забезпечити в повному обсязі, але для яких є законні механізми підтримки.Це не розкіш — це умова виживання громади.🎓 Освіта — понад 1 млрд грн▪️ освітні програми, заробітні плати▪️ утримання закладів▪️доплати педагогічним працівникам закладів, які утримуються за рахунок місцевого бюджету➕ 5,5 млн грн на квартальні премії помічникам вихователів, кухарям та підсобним працівникам дитячих садочків➕ 65,7 млн грн на харчування дітей (+10 млн грн)➕ 12 млн грн — на оздоровлення дітей🏥 Розвиток медицини — 126 млн грн🖋 100 млн грн — програма матеріально-технічного забезпечення💊 вдвічі збільшено фінансування безоплатних ліків для пільгових категорій (до 10 млн грн)🚑 понад 13 млн грн — на утримання невідкладної медичної допомоги, яка в багатьох містах уже ліквідована🛡 Соціальний захист — підтримка тих, хто цього потребує найбільше▪️ 31,9 млн грн (+22 млн грн) — програма підтримки Захисників і Захисниць▪️ «Ветеранський простір» — 5 млн грн (+1 млн грн)▪️ Програма «Турбота» — 20,3 млн грн (+5 млн грн). Це в тому числі допомога людям, чиє житло постраждало внаслідок агресії рф🚨 Захист населення — 73,3 млн грнТут мова зокрема про облашування укриттів та будівництво сучасної автоматизованої системи оповіщення, адже безпека не може чекати.🇺🇦 Підтримка військових — наш незмінний пріоритет.У 2025 році Біла Церква спрямувала понад 165 млн грн на допомогу українським військовим. Це — принципова позиція на наступний рік.Цей бюджет — для людей і про людей: про дітей і ветеранів, медиків і освітян. Про захист, розвиток і громаду, яка живе й працює в умовах війни.🤝 Окрема подяка депутатському корпусу за плідну роботу та підтримку важливих рішень.🙏 Щира вдячність нашим військовим — за можливість працювати, планувати й будувати майбутнє.Тримаємо тил і рухаємося вперед.🖋 Володимир Вовкотруб
Герої, які віддали свої життя за Україну, назавжди залишаються з нами — у тиші алеї, у поглядах рідних, у нашій щоденній пам’яті.У Білій Церкві є Алея Слави — місце, де наші Герої знайшли свій вічний спочинок.Сюди приходять матері й батьки, дружини, діти, побратими. Тут дякують і мовчать.Громада робить усе можливе, аби це місце було гідним: поховання та облаштування здійснюються коштом місцевого бюджету, встановлюються пам’ятники, флагштоки, прокладаються доріжки, облаштовуються зупинки біля кладовища.Робота триває у постійному діалозі з родинами загиблих.Але гідне вшанування - це не лише прийняття рішень, виділення коштів і якісне виконання робіт. Це також наша щоденна повага: зупинитися під час хвилини мовчання, провести Захисника в останню дорогу з шаною й усією громадою, пам’ятати завжди.Для рідних загиблих воїнів Алея Слави — це остання точка дотику з тими, кого вони втратили.І кожен знак уваги дає їм відчуття: їхнього Героя шанують і пам’ятають.Коли повага до полеглих Захисників живе в наших щоденних вчинках, слова «Герої не вмирають» не викликають жодного сумніву.Вічна слава і шана Героям України.✒️ Володимир Вовкотруб