Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре?
Додано 04 лис 2021

Де в Україні жити добре?

@blog_gdevkievezhithorosho
Кількість підписників: 9 423
Фото: 384
Посилання: 1,010
Опис:
Канал Ірини Романової про новобудови України: огляди житлових комплексів, новини первинного ринку житла, акційні пропозиції 👩‍💻 Блог - https://gdevkievezhithorosho.com/ Facebook - https://www.facebook.com/GdeVKieveZhitHorosho
Джерело

Де в Україні жити добре? | 4,5 млн людейстiльки, за оцінками міністерки економіки Юлії Свириденко...

Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре? Де в Україні жити добре? @blog_gdevkievezhithorosho
3 000 Охват/переглядів 2023-11-03 13:13 Повідомлення №1197
4,5 млн людейстiльки, за оцінками міністерки економіки Юлії Свириденко, додаткових робочих рук знадобиться Україні для відновлення та відбудови.Аби задовольнити потребу в них, країні варто готуватись до прийому 300 тис. іноземних мігрантів щороку, - таке число називає директорка Інституту демографії та соціальних досліджень Елла Лібанова. І вони, за припущенням пані Елли, будуть, скоріш за все, людьми з бідніших країн.Як такі перспективи можуть вплинути на ринок нерухомості та інвесторів у нерухомість? На мій погляд, основна маса майбутніх мігрантів буде зосереджена в крупних промислових кластерах: центральній частині країни та мегаполісах (Київ, Одеса, Дніпро).Тобто саме тут за декілька років після перемоги можна буде очікувати майже «вибухового» підвищення попиту на оренду, а потім і купівлю нерухомості з боку мігрантів. В перші повоєнні роки - на житло економкласу. Надалі попит може зміститись на більш комфортну (і, відповідно, дорожчу) нерухомість.Але, як на мене, в найближчі 5-10 років наймасовішим та найактивнішим сегментом житлової нерухомості залишатиметься саме економ.