Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре?
Додано 04 лис 2021

Де в Україні жити добре?

@blog_gdevkievezhithorosho
Кількість підписників: 9 402
Фото: 385
Посилання: 1,010
Опис:
Канал Ірини Романової про новобудови України: огляди житлових комплексів, новини первинного ринку житла, акційні пропозиції 👩‍💻 Блог - https://gdevkievezhithorosho.com/ Facebook - https://www.facebook.com/GdeVKieveZhitHorosho
Джерело

Де в Україні жити добре? | Здається, столичні Позняки можуть ще трішки ущільнитись - в КМР подани...

Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре? Де в Україні жити добре? @blog_gdevkievezhithorosho
2 300 Охват/переглядів 2023-05-23 14:00 Повідомлення №1047
Здається, столичні Позняки можуть ще трішки ущільнитись - в КМР поданий проєкт Рішення про відведення земельної ділянки по вулиці Драгоманова, 8-А, 8-Б у постійне користування ОСББ «Флагман» - для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.Зауважу, що ОСББ «Флагман» - це управитель будинку, який розташований за даною адресою. І підкреслю, що в проєкті Рішення мова йде саме про будівництво та обслуговування, а не обслуговування та експлуатацію. Тож, скоріш за все, поруч з існуючими будинками в майбутньому може почати рости ще одна багатоповерхівка.Взагалі, цей столичний мікрорайон в Дарницькому районі вважається одним з найщільніше забудованих у місті. Тут знаходяться ЖК «Телескоп», «Традиція», «Пчілки, 5», «Драгоманова, 6\1» та знаменитий ЖК «Позняки, 4-а». Тож ще одна багатоповерхівка особливої «погоди» в місцевій атмосфері, мабуть, не зробить.Хоча депутати КМР ще можуть і не затвердити це Рішення. Адже частина ділянки, на яку претендує ОСББ «Флагман», потрапляє до меж ділянки, яку просить виділити їй ОСББ «Позняки-Дніпро» (управитель сусіднього будинку, розташованого по вул. Драгоманова, 12а). Цікаво, що проєкт відведення ділянки для ОСББ «Позняки-Дніпро» ніякого будівництва не передбачає - йому земля надається «для обслуговування та експлуатації багатоквартирного будинку».Цікаво, яке Рішення все ж таки приймуть депутати. 🤔