Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре?
Додано 04 лис 2021

Де в Україні жити добре?

@blog_gdevkievezhithorosho
Кількість підписників: 9 399
Фото: 385
Посилання: 1,010
Опис:
Канал Ірини Романової про новобудови України: огляди житлових комплексів, новини первинного ринку житла, акційні пропозиції 👩‍💻 Блог - https://gdevkievezhithorosho.com/ Facebook - https://www.facebook.com/GdeVKieveZhitHorosho
Джерело

Де в Україні жити добре? | Добре, що є речі, які ніщо не може змінити. Але погано, що це - будіве...

Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре? Де в Україні жити добре? @blog_gdevkievezhithorosho
2 600 Охват/переглядів 2023-05-16 09:03 Повідомлення №1038
Добре, що є речі, які ніщо не може змінити. Але погано, що це - будівельні скандали в столиці. Їх навесні спалахнуло одразу декілька.Так, на Рейтарській, 37 забудовник почав зносити 130-річну будівлю історичної пам'ятки, під виглядом реставрації, звісно.Така ж доля може спіткати садибу Терещенків на бульварі Шевченка, 34 - вона знову опинилась під загрозою знищення.Б'ють на сполох кияни і щодо забудови парку Пушкіна - в ньому замість дерев чомусь почали рости бетонні палі незрозумілого будівництва.В Новобілицькому лісі теж неспокійно - біля вулиці Олевської має з'явитися пожежне депо з гуртожитком, але кияни підозрюють, що замість нього тут збудують черговий ЖК.Ну і назріває чергова ескалація конфлікту щодо незаконної забудови Звіринецького скверу між вулицями Вільшанська та Бойчука - там збираються зводити декілька висоток.Що ж, здається столичні забудовники оговтались від викликів воєнного стану - принаймні такий висновок можна зробити, дивлячись на їх плани. Сподіваюсь, що до цих планів входить не тільки застовбити смачні ділянки, а й добудувати всі ті ЖК, які зараз стоять майже без руху.