Джерело
Де в Україні жити добре? | Добре, що є речі, які ніщо не може змінити. Але погано, що це - будіве...
2 600 Охват/переглядів
2023-05-16 09:03
Повідомлення №1038
Добре, що є речі, які ніщо не може змінити. Але погано, що це - будівельні скандали в столиці. Їх навесні спалахнуло одразу декілька.Так, на Рейтарській, 37 забудовник почав зносити 130-річну будівлю історичної пам'ятки, під виглядом реставрації, звісно.Така ж доля може спіткати садибу Терещенків на бульварі Шевченка, 34 - вона знову опинилась під загрозою знищення.Б'ють на сполох кияни і щодо забудови парку Пушкіна - в ньому замість дерев чомусь почали рости бетонні палі незрозумілого будівництва.В Новобілицькому лісі теж неспокійно - біля вулиці Олевської має з'явитися пожежне депо з гуртожитком, але кияни підозрюють, що замість нього тут збудують черговий ЖК.Ну і назріває чергова ескалація конфлікту щодо незаконної забудови Звіринецького скверу між вулицями Вільшанська та Бойчука - там збираються зводити декілька висоток.Що ж, здається столичні забудовники оговтались від викликів воєнного стану - принаймні такий висновок можна зробити, дивлячись на їх плани. Сподіваюсь, що до цих планів входить не тільки застовбити смачні ділянки, а й добудувати всі ті ЖК, які зараз стоять майже без руху.