Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре?
Додано 04 лис 2021

Де в Україні жити добре?

@blog_gdevkievezhithorosho
Кількість підписників: 9 391
Фото: 385
Посилання: 1,010
Опис:
Канал Ірини Романової про новобудови України: огляди житлових комплексів, новини первинного ринку житла, акційні пропозиції 👩‍💻 Блог - https://gdevkievezhithorosho.com/ Facebook - https://www.facebook.com/GdeVKieveZhitHorosho
Джерело

Де в Україні жити добре? | Депутати ВР підтримали у другому читанні законопроєкт №7198, який визн...

Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре? Де в Україні жити добре? @blog_gdevkievezhithorosho
3 000 Охват/переглядів 2023-02-23 18:37 Повідомлення №966
Депутати ВР підтримали у другому читанні законопроєкт №7198, який визначає механізм компенсації за знищене або пошкоджене внаслідок агресії рф житло.Згідно законопроєкту, українці, нерухоме майно яких постраждало від воєнних дій російських загарбників, зможуть не тільки отримати компенсацію за нього, а й обрати, як її використати: на придбання готової квартири в багатоквартирному будинку, або ж на будівництво (ремонт) нового приватного будинку на своїй території.За словами Олени Шуляк, голови Комітету ВРУ з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, «варіант з фінансуванням будівництва нового житла діятиме лише у випадку приватних будинків. Адже побудувати окрему квартиру неможливо – вона в будь-якому випадку буде знаходитися в багатоповерховому будинку. Тому власник зруйнованого житла зможе отримати на вибір або сертифікат для купівлі чи інвестиції в будівництво житла, або кошти на рахунок, які можна буде використати на відновлювальні роботи та придбання будівельних матеріалів на відновлення свого житла».Сподіваюсь, що Голова парламенту та Президент швидко підпишуть цей законопроєкт - і документ набуде статусу повновісного Закону. І вже зовсім скоро пересічні українці, які втратили квартири та будинки, зможуть почати відбудовувати своє життя.До речі, держава планує спрямувати доволі великі кошти на компенсації - у відповідному Фонді вже є понад 17 млрд грн. І майже всі вони підуть на ринок нерухомості - первинку та вторинку. Тож здається, вже незабаром ми побачимо відчутне зростання цін як на готові квартири, так і на новобудови.