Джерело
BlockHub | Залітаємо в останній вагон ETHgas. 👌🔘 Проект ETHgas анонсував снепшот,...
1 210 Охват/переглядів
2026-01-13 17:14
Повідомлення №712
Залітаємо в останній вагон ETHgas. 👌🔘 Проект ETHgas анонсував снепшот, який відбудеться вже 19 січня, тому якщо досі не взяли участь в цій безкоштовній активності, то ще маєте трішки часу.🔘 ETHGas - це інфраструктурний проект в екосистемі Ethereum, який залучив $12 млн.від Polychain, Amber Group, BlueYard та інших🔘 Що робити?
🔘 Йдемо на сайт і конектимо Twitter.🔘 Генеруємо наш Gas ID.🔘 Виконуємо легкі завдання у вкладці "Dashboard" і фармимо боби.
🔘 Затрат тут немає, вже є точна дата снепшоту, тому зробити пару аків чисто на антифомо варто. 🔘 Сайт зараз сильно тупить, тому може не одразу вийти забрати Gas ID, проте краще всеодно не затягувати з виконанням.🔘 Також є гарно новини про Backpack, а саме те, що на одному з ОТС був помічений офер на покупку поінтів по 1.5$, наскільки це правда незнаю, але всі активно почали шилити.🔘 До того ж один з учасників команди написав пост з натяком про вихід в найближчому майбутньому.🔘 Що не скажеш про Opensea, які відтягують вихід вже дуже довго та знову випускають нові квести, а саме купити верифіковану колекцію на $5+.⚜BLOCK HUB.🔘#retrodrop#testnet#Backpack#Opensea#ETHgas.