Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Благокотик (Благодійні Аукціони)
Додано 14 лип 2024

Благокотик (Благодійні Аукціони)

@blagokit
Кількість підписників: 2 117
Фото: 24,800
Відео: 1,470
Посилання: 5,610
Опис:
100% на ЗСУ 💙💛 НАВІГАЦІЯ: https://t.me/blagokit/20935 НАПИШІТЬ НАМ: @hikari30osa @bosyamei Банка Благокотика: https://send.monobank.ua/jar/4CKo8JcARR ПОШУК: #звіт #інфо #правила #відгуки #розіграш #подяка #лот
Джерело

Благокотик (Благодійні Аукціони) | Всім привіт! 🐾За останній місяць як мінімум 3 людини запитало в мене "...

Логотип телеграм спільноти - Благокотик (Благодійні Аукціони) Благокотик (Благодійні Аукціони) @blagokit
485 Охват/переглядів 2026-05-08 18:35 Повідомлення №27522
Всім привіт! 🐾За останній місяць як мінімум 3 людини запитало в мене "як ви досі не втомилися від волонтерства?!".Тож цей пост трохи про це.🐱Ми дуже вдячні вам за підтримку, допомогу та лоти, які ви нам довіряєте. Для нас справді важливо бачити, що наша справа потрібна й приносить користь ЗСУ!Але останнім часом ми зрозуміли, що нам стало важко справлятися з усім обсягом роботи вдвох. Волонтерство займає дуже багато часу та сил, і щоб не вигоріти повністю й мати можливість продовжувати допомагати захисникам надалі, нам треба трохи більше часу на відпочинок. 🐾Тож ми вирішили трохи змінити графік: • у п’ятницю тепер буде 8 лотів замість 10; • понеділок стане вихідним днем, як і субота та неділя.Це звільнить трохи часу, бо насправді кожен день у мене досить багато повідомлень і спілкування, що до лотів відправок, колабів тощо.Я все частіше можу загубити, чи пропустити ваше повідомлення, що мені звісно не подобається, бо ми щиро любимо кожного донатера🙏Це також допоможе нашій адміністраторці @bosyamei встигати з великою кількістю відправок, якими вона займається самотужки.Вона все пакує сама, тягає неймовірну кількість, іноді досить нелегких посилок 🙏Ми любимо нашу справу, але зараз нам потрібно трохи більше ресурсу, щоб не закинути її.🐾Також, користуючись нагодою хочемо окремо подякувати @shy_n_blue, яка відгукнулась на наше прохання і взяла на себе написання подяк. Це не так просто, як здається, і її допомога стала для нас величезним полегшенням.🐾Взагалі ми дуже цінуємо людей які просто беруть і допомагають нам, бо бачать що ми цього потребуємо. Дякуємо всім хто допомагає, підтримує добрим словом, донатить, дякуємо що залишаєтесь поруч 🫶#інфо