Джерело
Blacklist Вінниця | СБУ провела семінар-тренінг з кібербезпеки для ІТ-фахівців ВінниччиниК...
5 200 Охват/переглядів
2026-05-14 09:56
Повідомлення №37828
СБУ провела семінар-тренінг з кібербезпеки для ІТ-фахівців ВінниччиниКіберфахівці Служби безпеки провели у Вінниці семінар-тренінг для керівників і системних адміністраторів державних установ та об’єктів критичної інфраструктури регіону. Співробітники кіберпідрозділу СБУ зазначили, що ворог застосовує різні кіберінструменти - від шкідливого програмного забезпечення та фішингових кампаній, до DDoS-атак і способів маніпуляцій у соцмережах.«Команда кіберфахівців СБУ у Вінницькій області зосереджена на завчасному виявленні вразливостей у системах захисту об’єктів критичної інфраструктури, а також на попередженні та нейтралізації кібератак», - зазначив керівник кіберпідрозділу СБУ.Також під час заходу представлено кращі практики протидії кіберзагрозам та надано рекомендації щодо мінімізації впливу «людського фактору» на рівень захищеності інформаційно-комунікаційних систем.Захід організовано кіберфахівцями СБУ у Вінницькій області за сприяння Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ.