Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Blacklist Вінниця
Додано 23 сер 2021

Blacklist Вінниця

@blacklist_of_vinn
Кількість підписників: 38 596
Фото: 14,700
Відео: 12,700
Посилання: 6,070
Опис:
Оперативні новини від очевидців 👀 Офіційно зареєстроване онлайн-медіа твого міста 💪🏻 https://mssg.me/blacklist_of_vinn
Джерело

Blacklist Вінниця | Росіяни мріяли, що в Україні їх зустрічатимуть хлібом-сіллю. Натомість...

Логотип телеграм спільноти - Blacklist Вінниця Blacklist Вінниця @blacklist_of_vinn
4 420 Охват/переглядів 2026-02-24 10:11 Повідомлення №35583
Росіяни мріяли, що в Україні їх зустрічатимуть хлібом-сіллю. Натомість їх зустріли прокльонами та матюками. ❤️‍🩹Генічеськ на Херсонщині, 24 лютого.«Ви прийшли на нашу землю. Покладіть насіння собі в кишені, щоб коли вас вб'ють проросли соняшники». Жінка облаяла російського військового у тільки-но окупованому місті.❤️‍🩹Дніпрорудне на Запоріжжі, 27 лютого.Місцеві жителі на чолі з мером Євгеном Матвєєвим (загинув у російському полоні в 2024 році) вийшли назустріч російським танкам та змусили їх відійти від міста.❤️‍🩹Бердянськ на Запоріжжі, 28 лютого.У вже окупованому місті люди вийшли на протест, «послали» окупантів — і ті вивели військову техніку з центру. Жителі міста скандували «Ідіть додому» та «Бердянськ – це Україна».❤️‍🩹Старобільськ на Луганщині, 2 березняЛюди перегородили дорогу російським танкам, вийшовши на мітинг із державними прапорами та гімном України. У відповідь росіяни пустили автоматні черги, аби залякати мешканців. Місцеві відповіли скандуванням слова «убивці!».❤️‍🩹Енергодар на Запоріжжі, 2 березняОкупанти підійшли впритул до міста. Місцеві мешканці та співробітники Запорізької атомної електростанції вийшли до блокпостів, щоб не пропустити російських військових.❤️‍🩹Херсон, 5 березня. Місцеві жителі вийшли на багаточисленний мітинг проти російської окупації. Місто скандує: «Пішли звідси» та «русскій солдат – фашистський окупант».❤️‍🩹Скадовськ на Херсонщині, 17 березня.Місцеві жителі зняли російський триколор з міськради у вже окупованому місті.Цивільний спротив на тимчасово окупованих територіях триває досі.