Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦
Додано 04 січ 2022

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦

@blacklampa
Кількість підписників: 10 991
Фото: 5,420
Відео: 1,050
Посилання: 5,310
Опис:
Автор: журналіст та військовий Валерій Калниш (Україна) YouTube: https://youtube.com/@blacklamp Подкаст: https://anchor.fm/valerii-kalnysh
Джерело

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 | 3️⃣«Переговорная позиция РФ будет пересмотрена с учетом окончательного...

Логотип телеграм спільноти - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 @blacklampa
6 700 Охват/переглядів 2025-12-30 16:38 Повідомлення №12807
3️⃣«Переговорная позиция РФ будет пересмотрена с учетом окончательного перехода киевского режима к политике государственного терроризма». Ось заради чого вся ця чехарда. Путінський режим вигадав casus belli для того аби не сприймати позитивні досягнення перемовин між Україною та США. В цьому головне пояснення. Вони знову вигадали хєрню, яка відтягне завершення війни дипломатичним шляхом. Вони знову будуть тягнути час, стаючи в позу ображеною дитини. Зірвати перемовини – ось головна мета. Алкаш мєдвєдєв вже «пенится», пишучи всяку ху#№ю. Але тут головне не те що вони говорять, а те, як це сприйме Трамп. Поки що все більш-менш, не дивлячись на те, що перша його реакція з головою видала президента США як людину наївну (це взагалі жах), що покладається не на факти, а на те, хто їх говорить. І не він один. У міністерстві закордонних справ ОАЕ «атаку» назвали «огидною». А прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді опублікував у соцмережі X пост російською мовою, в якій говориться, що він «глибоко стурбований» повідомленнями про «атаку» на резиденцію путіна. Хвилі вже пішли. Сподіваюся, поруч з Трампом є більш тверезі голови які донесуть йому, що путін в черговий раз хоче намахати його і поховати його спадок - мирні домовленості. І треба не тупати ніжками на Україну, а ще більш жорстко вести себе по відношенню до рф - балаболів, фейкометів і агресорів.