Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦
Додано 04 січ 2022

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦

@blacklampa
Кількість підписників: 10 991
Фото: 5,420
Відео: 1,050
Посилання: 5,310
Опис:
Автор: журналіст та військовий Валерій Калниш (Україна) YouTube: https://youtube.com/@blacklamp Подкаст: https://anchor.fm/valerii-kalnysh
Джерело

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 | Оскільки трапляється завжди найгірше, то на нас чекає не тільки постій...

Логотип телеграм спільноти - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 @blacklampa
32 100 Охват/переглядів 2025-12-21 09:32 Повідомлення №12790
Оскільки трапляється завжди найгірше, то на нас чекає не тільки постійна війна, з різним ступенем інтенсивності, але й дике невігластво в середині держави. Тупі фейсбучні дописувачі-маніпулянти, фальшиві генерали і полковники, виснажені і травмовані військові і цивільні, моральні «авторитети», які пересиділи війну і знають як «далі жити», зруйноване державне управління. Будуть українські інтелектуали, які не вписуються в суспільний запит дикунів та інакодумаючі, яких хейтять соцмережі лише тому, що тупа більшість не розуміє власної обмеженості. Гірших буде більше ніж кращих. І відверто – я не бачу проблиску надії. Ані персоналії, яка здатна вести за собою, ані інституцій, які мали б розуміння як будувати поствоєнне суспільство. Зараз об’єднуючим,заради майбутнього моментом є захист себе і країни. Ми не хочемо бути «русскими»: агресивними деградантами, які не є власниками своєї долі. Ми не хочемо диктатора, корупціонерів і «мєнтов». Але все це ми можемо отримати і без хуйла. Для цього треба вже зараз пиздити ремонтників, які відключають світло від спецмережі і неважливо, що у відсутності електрики винні не вони, а кацапи, які бомблять енергетику; з палками кидатися на ТЦК, і не важливо, що треба країну захищати, а не думати, що це чийсь інший, але не твій обов’язок; красти на військових контрактах; писати кілометрові пости про літературу та історію, не знаючи ні того, ні іншого, а просто думаючи своїми курячи мізками «що так правильніше». Війна зробила кращими і відповідальнішими тих, хто й до ней був таким. Війна підсилила ницість і бидлячість тих, хто й був таким. Різниця в тому, що перші пішли в бій і багато з них загинули, а другі «живуть своє краще життя» і намагаються заразити своїм невіглаством інших. Їх більше, вони тупіші, агресивніші і без сантиментів.