Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦
Додано 04 січ 2022

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦

@blacklampa
Кількість підписників: 10 991
Фото: 5,420
Відео: 1,050
Посилання: 5,310
Опис:
Автор: журналіст та військовий Валерій Калниш (Україна) YouTube: https://youtube.com/@blacklamp Подкаст: https://anchor.fm/valerii-kalnysh
Джерело

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 | Президент США Дональд Трамп домовився з НАТО про те, що Штати відправл...

Логотип телеграм спільноти - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 @blacklampa
3 840 Охват/переглядів 2025-07-11 04:43 Повідомлення №12535
Президент США Дональд Трамп домовився з НАТО про те, що Штати відправлятимуть зброю Україні через Альянс, і НАТО оплатить це озброєння “на сто відсотків”. “Ми відправляємо зброю до НАТО, і НАТО платить за цю зброю на сто відсотків …Ми будемо відправляти Patriot до НАТО, а потім НАТО буде їх розподіляти”, — сказав Трамп в інтерв'ю NBC News. Крім того, Трамп анонсував, що в понеділок, 14 липня, зробить “важливу заяву” щодо Росії, але не надав подробиць: “Я розчарований росією... в понеділок я зроблю важливу заяву щодо росії”.Що там буде по росії можна здогадатися - погрози ввести санкції. Хочу помилятися, але коли діючий президент США говорить про "важливу заяву", це ще не факт що вона такою і є. Вже пролунало достатньо багато гучних слів які, як ми бачимо, ні до чого не призвели і путін продовжує війну. А ось тема зі зброєю знакова. Судячи з усього ми зараз бачимо новий формат військового співробітництва України та США. 1️⃣ Вже нікого на Заході не лякає рашистський наратив стосовно того, що з кацапами воює не Україна, а НАТО. У Брюсселі доволі чутливо ставилися до подібних заяв, намагаючись максимально дистанціюватися від цих звинувачень. Тепер, коли американська зброя буде проходити саме через структури НАТО, а не країни НАТО (що зрозуміло, різні речі), фінансуватися за їх рахунок, а також використовувати логістичні ланцюги, то участь Альянсу буде безпосередньою. Якщо (кожен раз про це нагадую), Трамп нічого не переплутав. 2️⃣ Це той формат, який задовольняє всіх. США - тому що вони будуть не віддавати, а продавати зброю, заробляючи на ній. Європейських партнерів - тому що вони будуть платити, а не воювати, заспокоюючи себе тим, що це і є їх посильна участь в стримуванні агресії путіна. Україну - тому що ми не будемо платити, але отримаємо необхідну номенклатуру американської зброї, яка дозволить нам захищати міста, стримувати і перемелювати рашистів, а згодом, і перейти в контрнаступ.