Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦
Додано 04 січ 2022

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦

@blacklampa
Кількість підписників: 10 991
Фото: 5,420
Відео: 1,050
Посилання: 5,310
Опис:
Автор: журналіст та військовий Валерій Калниш (Україна) YouTube: https://youtube.com/@blacklamp Подкаст: https://anchor.fm/valerii-kalnysh
Джерело

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 | Трамп, 79-річний президент США, дивиться на військовий парад з нагоди ...

Логотип телеграм спільноти - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 @blacklampa
5 100 Охват/переглядів 2025-06-15 04:03 Повідомлення №12443
Трамп, 79-річний президент США, дивиться на військовий парад з нагоди 250-річчя армії США, який дивним чином співпав з його днем народження;) Але щось позитиву на його обличчі не помітно.Можливо тому, що спекотно? А можливо тому, що дивлячись на військових та їхню техніку хочеться, з одного боку, вважати себе хазяїном світу, а з іншого, розумієш наскільки ти сцикло, аби задіяти армію. «Кожна інша країна святкує свої перемоги. Настав час, щоб Америка теж це зробила», - говориш ти не собі, а народу який тебе обрав. Але, при всій повазі до американського війська, до її представників та зброї - про які перемоги йде мова? Беззаперечна перемога "в одно лицо" - "Буря в пустели" 1991 року, коли Ірак витіснили з Кувейту. I та II Світові - перемога у складі коаліцій. Так само як війна на Балканах та проти ІДІЛ. Корея, В'єтнам та Афган - це перемоги?Поки позначу пунктиром: думаю, настав час почати комунікувати тему другого, Західного фронту, проти росії. За участі військових країн НАТО. Мирні перемовини де наші поважні міністри та дипломати спілкуються з якимось ідіотом-псевдоісториком, не призведуть до закінчення війни та, навіть, до припинення вогню. Цей трек, як я писав раніше, виконує важливу функцію - повертає полонених та тіла загиблих воїнів. На цьому можна ставити крапку. А тему Західного фронту варто хоча б проговорити на рівні концепту. Це як з F-16. Якщо почати зараз, то може за пару років і домовимося. Привід замислитися над американською міццю дав і Ізраїль, який упродовж останніх 48 годин звертався до адміністрації Трампа із закликом приєднатися до війни з Іраном, щоб знищити його ядерну програму. Ізраїльтяни пояснили, що у них не має ані бомб типу «bunker buster», здатних пробивати укріплення глибоко під землею, ані важких бомбардувальників, необхідних для знищення іранського об’єкта зі збагачення урану у Фордо, який побудований всередині гори. Натомість Сполучені Штати мають і те, й інше — й усе це перебуває в межах досяжності до Ірану.І от сидить дідо і думу думає - як би то якісь deal замутити, аби голосно про нього заявити, але нічого не зробити і щоб усі "васхищались"